Altcoin

dYdX Coin Yorumu ve Geleceği | dYdX Alınır mı?

0
(0)

DYDX coin, dYdX kripto para topluluğunun Katman 2 Protokolünü yönetmesine olanak tanıyan yerel ve aynı zamanda yönetişim token’ıdır. DYDX, platformun genel ve ortak kontrolünü sağlamanın yanı sıra, yatırımcıların, likidite sağlayıcılarının ve ortakların gelişmiş bir protokol için toplu şekilde çalışmasına imkan verir.

Son zamanlarda çokça popüler olmuş, dYdX token ve projesi sıklıkla araştırılıyor. DYDX’in bu kadar popüler olmasında, sunduğu avantajlar ve özellikleri rol oynuyor. Platform kendisini, perpetual, marj işlemleri ve spot işlemleri gerçekleştiren, aynı zamanda borç verme ve borçlanmayı desteklenen bir kripto para borsası olduğunu ifade etmekte. Ethereum blok zincirinde çalışan platform, akıllı sözleşmelerle çalışıyor. Kullanıcıların aracı olmadan işlem yapmasına olanak tanıyor.

DYDX Coin Nedir? DYDX Projesi Hakkında

Dydx Coin Nedir Dydx Projesi Hakkında

dYdX kripto para topluluğunun yönetişim token’ı olarak nitelendirilmektedir. Söz konusu kripto para ve platformu merkezi olmayan borçlanma ve borç verme, MakerDAO ve Compound gibi bilindik projeler aracılığıyla DeFi’de zaten mevcuttur. Ancak bunlara ekstra olarak dYdX, Ethereum blok zincirinde daha gelişmiş işlem araçları oluşturmayı amaç edinmektedir. Diğer DeFi ürünlerinde olduğu gibi, dYdX protokolü de her kesimden kullanıcının platformu kullanması ve üzerine ürünler inşa etmesi için hizmetlerini sunmaktadır.

Yatırımcıların pek çoğu DYDX coin alınır mı sorusunu merak etmektedir. Bu soruya net bir yanıt verebilmek, kripto para piyasasının her alanında olduğu gibi oldukça güçtür. dYdX’in sizin için iyi bir yatırım olup olmadığına karar verirken risk ve getiriyi hesaba katmanız gerekebilir. DYDX’in fiyatını hem kısa hem de uzun vadede tahmin edebiliriz ancak beklentilerin her birinin makul olması gerekmektedir. Uzun vadede, dYdX projesinin temellerine ve Ekibin yol haritası hedeflerine ve kilometre taşlarına yönelik kaydettiği ilerlemeye dayanarak, DYDX’in daha başarılı işlere imza atacağı söylenebilir.

DYDX Coin Hangi Borsada Bulunur?

Dydx hangi borsada bulunuyor? Dydx şu anda Binance başta olmak üzere şu borsalarda bulunmaktadır: Gate io, FTX, Poloniex, Uniswap, OKEx… Kripto para birimini satın alabilmek için, öncelikle borsalardan birine üye olmanız ve hesabınıza para gönderimi yapmanız gerekecektir. Bu işlemlerin ardından, ilgili borsanın alım-satım ekranına gelerek mevcut işlem çiftlerini seçip DYDX token ticaretine başlayabilirsiniz.

Dydx Coin Hangi Borsada Bulunur

DYDX Token Fiyatı

DYDX fiyatı şu anda 11.27$’dadır. Son 24 saatte %7.15 oranında artış gösteren birim, toplam 627 milyon piyasa değerine sahiptir. Söz konusu kripto paranın piyasada dolaşan toplam arz miktarı ise 55 milyon civarındadır.

DYDX Coin Yorum ve DYDX Grafik Verileri

Dydx Coin Yorum Ve Dydx Grafik Verileri

Birçok kripto para uzmanı ve analiz sistemi DYDX yorum için sayısız öngörüde bulunmuştur. Zira kripto para genellikle olumlu yorumlarla anılmaktadır. Özellikle global borsalarda (Binance, OKEx) son zamanlarda listelenmeye başlaması, yatırımcıların ilgisini çekti ve projesi merak uyandırdı.

DYDX şu anda yükselişte gibi görünse de bir düzeltme aşamasında ve destek alanlarından güç toplamaya çalışıyor. Bitcoin’in yakın zamanda yukarı atağa geçmesi, DYDX’i de yukarılara, bir sonraki hedefi olan 11.50$ seviyesine taşıyabilir.

DYDX Coin Geleceği ve Fiyat Tahmini

Dydx Coin Geleceği Ve Fiyat Tahmini

Çeşitli analiz sistemleri DYDX için fiyat tahminlerini aktarıyor. DYDX geleceği 2021 yılında genellikle başarılı şekilde seyretti. Yıl sonunda beklenen fiyat aralığı ise 30 ila 75$ çevresindedir. Uzman analiz sistemlerinden Gov Capital’a göre, DYDX geleceği 2022 yılında çok daha yüksek alanlara ulaşabilir.

Analiz sisteminin tahminlerine göre; 2022’den 2025’e kadar, ekip ürünlerini geliştirmeye devam ettikçe ve bu ürünler hedef kitle tarafından benimsendikçe, DYDX’in 100$ – 600$ civarına ulaşma ihtimali bulunmaktadır. Ancak analiz sistemine göre bu tahminin yerinde olması için, kripto paranın bahsi geçen senaryolardan çok daha iyi performans sergilemesi gerekebilir.

 

ALICE Coin Nedir? Alice Geleceği ve Fiyat Tahminleri 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu