Genel

Elon Musk Bu Altcoin’i İşaret Etti, Fiyatı Yüzde 40 Arttı!

0
(0)

Dünyanın en zengin milyarderlerinden olan Tesla CEO’su Elon Musk, son dönemde kripto para piyasalarını manipüle ederek adından söz ettiriyor. Musk’tan yeni tweet’ler gelmeye başladı. Resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan ünlü iş adamı, bir altcoine işaret etti.

Özellikle 2021 yılı boyunca önce Dogecoin’i ardından Shiba Inu fiyatını yukarılara tırmandıran Musk, son olarak Floki Inu için de birtakım önerilerde bulunmuştu. Geçtiğimiz aylarda yine Floki Inu’ya dair bir gönderi paylaşmıştı. Şimdi attığı yeni tweet’inde ise, kripto para yatırımcılarını heyecanlandıran sinyaller verdi.

Flokı Inu İçin Fotoğraf Paylaşacağını Söyledi

Floki coin haberleri ile gündeme gelen popüler CEO Elon Musk, Floki için bir kullanıcının yorumuna cevap verdi. Musk’ın gönderisinin altına yapılan bir yorumda, takipçisi Musk’a Tesla hakkında bir takım önerilerde bulundu ve aynı yorumun devamında “Floki nerede?” sorusunu yöneltti.

Flokı Inu İçin Fotoğraf Paylaşacağını Söyledi

Bunun üzerine takipçisinin yorumunu cevaplayan ünlü CEO, önce Tesla hakkında söylenen önerilere olumlu karşılıklar verdi. Ardından Floki sorusu için de 4 Ekim’i işaret ederek, Floki’nin fotoğrafını paylaşacağını aktardı. Bu hadisenin ardından popüler kripto para birimi kısa sürede %40 oranında artış gösterdi.

Beklenen Fotoğraf Geldi, Ancak $FLOKI Fiyatı Düşüyor…

Floki coin haberleri ile gündemden düşmeyen Musk, sözünü tuttu ve 4 Ekim tarihinde resmi Twitter hesabı üzerinden gönderi paylaştı. Paylaştığı gönderiyi “Floki Frunkpuppy” notuyla yayınlayan Musk’ın gönderisi kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Beklenen Fotoğraf Geldi, Ancak $Floki Fiyatı Düşüyor…

Musk’ın paylaştığı gönderide ise Floki olduğu iddia edilen bir köpek resmi bulunuyordu. FLOKI 3 Ekim akşam saatlerinde %40 oranında artış göstermişti. 4 Ekim itibari ile şu anda 0.00005598 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %15’den fazla düşüş kaydetti.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu