DefiGenel

Elrond Coin KuCoin’de Listelenecek! EGLD Coin Fiyatı Ne Olur?

0
(0)

Elrond coin KuCoin borsa listelemesi ile gündeme geldi. Popüler kripto para birimini artık KuCoin üzerinden satın alabilmek mümkün olacak. KuCoin Twitter hesabı üzerinden yayınlanan gönderiye göre, Elrond (EGLD) yatırma işlemleri şu anda açık. EGLD ticaret işlemleri 14 Eylül TSİ 13:00’da gerçekleşecek ve çekme işlemleri 15 Eylül 13:00 saatinde aktive edilecek.

KuCoin Türkiye resmi Twitter hesabında yayınlanan gönderiye göre söz konusu kripto parayı, BTC ve USDT işlem çiftlerini kullanarak satın alabilmek mümkün olacak.

Kucoin Türkiye

Elrond (EGLD) Fiyatı Yükselir mi?

Kripto para yatırımcılarının bildiği üzere, altcoin’lerin çeşitli borsa listeleme haberleri ile gündeme gelmesi, genellikle olumlu bir gelişmedir. Zira birçok yatırımcıya göre olumlu gelişen Elrond coin haberleri ve gelişmeleri, kripto para geleceği açısından kilometre taşı olabilir.

Elrond (Egld) Fiyatı Yükselir Mi

Aynı zamanda söz konusu kripto paranın tahminlerini aktaran birçok EGLD yatırımcısı, kripto apra fiyatının listeleme ile bir miktar yükselişe geçeceğinden emin. EGLD fiyatı şu anda 280$ civarında işlem görüyor ve bu haberle %4 civarında artış gösterdi bile. Kripto paranın ilerleyen saatlerde daha da yükselmesi bekleniyor.

Elrond (EGLD) Fiyat Analizi

Elrond (Egld) Fiyat Analizi

Elrond coin grafik verilerine göre, kripto para birimi şu sıralar yükseliş evresine geçti ve Bitcoin düşüşüyle kaybettiği alanları yeniden kazanmaya çalışıyor. 1 günlük grafiğinde en yüksek fiyat 294$ olurken en düşük fiyat 250$ civarında seyretti. Kripto paranın 14 ve 15 Eylül tarihlerinde, bir önceki ralli seviyesi olan 288$ civarına ulaşması bekleniyor.

Öte yandan Ağustos’un son haftasında %30 kazanç imkanı sunan EGLD, o dönemlerde 143$ civarında işlem görmekteydi. Başarılı kripto paranın Bitcoin geri çekilmesine rağmen kendini kısa sürede toparlaması ve başarılı seviyelere uzanması, zaten analistlerce bekleniyordu. Özellikle Eylül ayı sonuna kadar 295$ ve üstü seviyeler söz konusu olabilir, deniliyor.

Yükselecek Kripto Paralar: Eylül 2021 Fiyat Tahminleri

Bitcoin Fiyat Tahmini: BTC, ETH, EGLD, XMR Analizi

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu