Genel

GALA Coin Binance Listelemesiyle Uçuşta! Gala Alınır mı?

0
(0)

GALA coin Binance listelemesi ile gündeme geldi ve 13 Eylül sabah saatlerinden bu yana %200 oranında artış gösterdi. Listeleme haberiyle birlikte gündeme gelen kripto para birçok yatırımcı tarafından ilgi gördü. Binance duyurusuna göre GALA coin BTC, BNB, BUSD, USDT işlem çiftleri ile alıcılarla buluşuyor.

Borsa tarafından yapılan açıklamada, şu anda GALA coin satın alabilmek mümkün. Gala birimini çekme işlemleri 14 Eylül 2021 tarihinde TSİ 09.00’da aktif edilecek. Listeleme ile doping etkisi gören Gala token, şu anda 0.059$’dan alıcılarla buluşuyor.

GALA Coin Alınır mı?

Gala Coin Alınır Mı

Binance listelemesi ile gündeme gelen Gala coin geleceği açısından önemli bir işe imza attı. Binance gibi popüler ve global bir kripto para borasının bünyesine katılan GALA, uzman yorumlarına göre daha da yükselebilir. Analistlerin tahminine göre yıl sonu hedef fiyatı 0.065$ ve üstü olabilir.

Gala coin alınır mı konusunu merak eden bireyler için yorumda bulunan analiz şirketi Price Prediction, 5 yıllık GALA token için fiyat tahmin çizelgesi yayınladı. Çizelgeye göre GALA, 2021 yılını maksimum 0.025$ civarında kapatacak. 2022 yılında maksimum 0.040$’dan fiyatlanacak ve yılın genelinde ortalama fiyat 0.036$ seyrinde olacak.

2023 yılı tahminlerini aktaran şirkete göre bu yılda görülecek maksimum seviye 0.060$ ve çevresi olabilir. Yıl genelinde 0.052$ bandı bekleniyor. 2023 yılına göre daha iyimser bir yıl görülen 2024’te, GALA fiyatı 0.088$ bandına ulaşabilir. Yıl sonunda 0.90$’a ulaşması bekleniyor.

Analiz sisteminin yorumlarına göre, ileriki yıllar için GALA token fiyatını kademeli yükselişler bekliyor olabilir. Tahminlerin kesin olmadığını dile getiren Price Prediction şirketi, Binance listelemesinin GALA’yı gelecek hedeflerine ulaştırmada sadece bir adım olduğunu vurguluyor.

 

Yükselecek Kripto Paralar: Eylül 2021 Fiyat Tahminleri

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu