AltcoinNedir

LOUD Coin Nedir? Loud Market Coin Yorumu, Geleceği

0
(0)

LOUD coin henüz 22 Eylül’de CoinMarketCap üzerinde listelenmeye başlamış bir kripto paradır. Söz konusu kripto para, markette listelenmeye başlamasıyla trend’lere girmeyi başarmıştır. Özellikle 23 Eylül tarihinde birçok yatırımcının alım yaptığı kripto paralardan biri olmuştur. Token’in yeni oluşu, birçok açıdan yatırımcılarda soru işareti bırakabilir.

Öte yandan uzmanlar da bu tip kripto paraların detaylıca incelenmesi ve sonra yatırım faaliyetlerine geçilmesi gerektiğini vurgulamaktadır. Bizler de bugün, LOUD’u daha yakından tanımak amacıyla projesini ve amaçlarını bir araya getirdik. Henüz oldukça yeni olan Loud token alınır mı? Fiyatı en fazla hangi seviyeleri görür? LOUD Projesi nasıldır? Tüm bunlara ve daha fazlasına detaylıca ulaşabilirsiniz.

LOUD Token Nedir? Loud Yükselir mi?

LOUD ve projesi henüz oldukça yenidir. Loud litepaper’ında yer alan bilgilere göre; LOUD şimdiye kadar hedeflenen ilk ses ve müzik NFT pazarı olan Loud Market’i destekleyen BSC token’idir. Loud Market, sanatçıların çalışmalarını doğrudan bireylere satmalarına kolayca izin vererek onlara bu hizmeti sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Loud Market, NFT teknolojisinin gücüyle yaratılan müzikleri likit varlıklara dönüştürebilmektedir. Öte yandan Binance Smart Chain ağında çalışmaktadır.

Loud Token Nedir Loud Yükselir Mi

Loud Market, sanatçılar tarafından hayranlara doğrudan müzik ve ses dosyalarının satışına izin vermektedir. Ayrıca yerleşik müzik endüstrisinin gereksiz maliyetlerinin çoğunu ortadan kaldırdığını iddia etmektedir. Projenin yerel kripto parası LOUD token’ı kullanan sanatçılar ise, çalışmalarını hiçbir ek ücret ödemeden doğrudan hayranlarına satabilirler.

Bu amaçla ortaya çıkan LOUD yükselir mi? Görünüşe göre, Market’te kullanılmak üzere çokça LOUD token gerekmektedir. Bu durumda, LOUD’un her zaman tercih edilen bir kripto para olacağını söyleyebiliriz.

Loud Market Nasıl Satın Alınır?

LOUD token yazının hazırlandığı sırada yalnızca PancakeSwap borsasında işlem görmektedir. Borsayı kullanmayı seçen bireyler, aşağıdaki adımları izleyerek kolayca LOUD birimine sahip olabilir.

Loud Market Nasıl Satın Alınır

 

  1. LOUD birimini temin etmek için kendinize ait bir Metamaskveya Trust Wallet cüzdanını, PancakeSwap borsasına bağlayın.
  2. Binance Smart Chain ağının, tercih ettiğiniz cüzdanınızda tanımlı olup olmadığını kontrol edin.
  3. Cüzdan ayarlama işlemleri bittiğinde Binance borsa hesabınızdan BEP-20 ağı seçiliyken, BNB transferi gerçekleştirin. BNB’lerinizi Trust Wallet’a ya da Metamask cüzdanınıza yollayın.

Tüm bu işlemlerin ardından birimi PancakeSwap üzerinden BNB ile LOUD/WBNB işlem çiftini kullanarak LOUD ticaretine başlayabilirsiniz. Aldığınız LOUD’ları satmak için Exchange ekranına gelin ve üstte LOUD birimi, altta da çevirmek istediğiniz varlık olacak şekilde ayarlayın ve satışı gerçekleştirin.

Loud Market (LOUD) Fiyatı

Loud Market token fiyatı 0.21$’da işlem görmektedir. Son 24 saatte %682 oranında artış gösteren kripto para birimi, piyasa sıralamasında 2774. sırada yer almaktadır. Son 24 saatlik hacmi 6 bin doları geçerken, piyasada dolaşan arz miktarına ilişkin bir veri bulunmamaktadır.

Loud Market (LOUD) Coin Yorumu ve LOUD Grafik

Loud Market (Loud) Coin Yorumu Ve Loud Grafik

LOUD coin yorum için kripto paranın tüm zamanları içeren grafiğini inceliyoruz. Görselde de görülüğü üzere LOUD, 23 Eylül sabah saatlerinden bu yana hacmini artırmıştır. Henüz 22 Eylül’de markete dahil olan kripto parayı toplamda 2302 kişi izleme listesine almıştır.

LOUD genel olarak yeni çıkış yapması sebebiyle şu anda yükseliştedir. Zira token projesi, birçok kullanıcı tarafından güvenilir olarak görülmektedir. Çıkış dopingi ile bir süre daha fiyatında artış gelmesi muhtemeldir.

LOUD Coin Geleceği 2021

Loud coin geleceği yeni olmasına rağmen araştırılabilir. Bizler kripto paranın projesine detaylıca baktığımızda, NFT alanında geniş kitlelere hitap etmeye çalıştığını görebilmekteyiz. Öte yandan müzik alanında satış yapan sanatçılar için LOUD kullanımı kaçınılmaz olacaktır.

Çünkü ödeme ve ödül tarzı faaliyetlerde LOUD etkin bir biçimde kullanılacak. Bu durumda 2021 yılının son aylarında LOUD’u bir miktar daha yükselmiş görebiliriz. Ancak bu yorumlar kesin olmamakla beraber, yatırım tavsiyesi değildir.

Bond Coin Nedir? BarnBridge Yorum ve Geleceği

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu