AltcoinNedir

LPT Coin Nedir? LPT Coin Geleceği ve Yorumu

0
(0)

LPT coin, akış veya isteğe bağlı video uygulamaları için altyapı maliyetlerini en aza indirmek için tasarlanmış merkezi olmayan bir kripto para projesidir. Proje, ağdaki katılımcı bilgisayarlar arasında videoyu dönüştürme veya oynatmadan önce bir biçimden diğerine dönüştürme görevini dağıtan, uygulama yaratıcıları için bir sahne arkası çözüm olarak geliştirilmiştir.

LPT token şu anda başarılı şekilde seyrediyor ve Bitcoin düşüşüne bağlı kalmadan %14 oranında artış gösteriyor. LPT fiyatı 18 dolarda işlem görürken, piyasa sıralamasında 143. sırada bulunuyor. Analistlerin tahminine göre başarılı şekilde yükselme kaydetmesi beklenen Livepeer (LPT) coini daha yakından inceliyoruz.

Livepeer Coin Nedir?

Livepeer Coin Nedir

LPT coin nedir sorusunu birçok yatırımcı merak ediyor. LPT ve projesi akış veya isteğe bağlı video uygulamaları için altyapı maliyetlerini en aza indirmek için tasarlanmış merkezi olmayan bir oluşumdur. LPT, Firma, video kod dönüştürmeye yönelik geleneksel, merkezi yaklaşımlara kıyasla kaynak maliyetlerini 50 kata kadar azaltabileceğini öne sürmektedir.

Video uygulamalarını beslemek için Livepeer ağını kullanan geliştiriciler, kod dönüştürme ve dağıtım hizmetleri için LPT ödemektedir. Ayrıca LPT sahipleri, yetki veren olmak için jetonlarını bir orkestratöre stake edebilmektedir. Böylece doğrudan kod dönüştürme sürecine dahil olmadan ağa katılım için daha küçük bir ücret ve ödül payı kazanılmaktadır.

Livepeer (LPT) Nasıl Alınır?

LPT ticaretine başlamak isteyenlerin kafasında LPT hangi borsada sorusu yer edebilir. LPT şu anda birçok global borsada listelenmektedir. Bunlardan en güvenilir ve işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük borsası olan Binance’ı tercih edebilirisiniz. Binance dışında aşağıdaki alternatif platformları kullanarak token ticaretine başlayabilirsiniz.

  • Bithumb
  • Gate io
  • Gemini
  • Coinbase
  • OKEx
  • Poloniex

Borsalara kayıt olan kullanıcılar, buradaki borsa cüzdanlarına varlık gönderimi yapmalıdır. Temin edilen varlık ile market arayüzünden, ilgili borsanın desteklenen işlem çiftini kullanarak LPT sahibi olabilirsiniz.

Livepeer Coin Fiyatı

LPT fiyatı yazının hazırlandığı sırada 18$’dır. Son 24 saatte %14 artış gösteren kripto paranın toplam piyasa hacmi 389 milyon dolardır. Piyasa sıralamasında 143. Sırada bulunmaktadır.

LPTUSDT Grafik ve LPT Coin Yorum

Lptusdt Grafik Ve Lpt Coin Yorum

LPTUSDT ve LPT Coin grafik verilerini gördüğümüz görselde, LPT’nin şu anda yatay seyirde olduğu göze çarpmaktadır. Bu seyir esasen BTC hareketine bağlı olarak değişmektedir. Bitcoin şu sıralar bir düzeltme aşamasındayken, LPT bu düşüşten fazla etkilenmemiş ve fiyatını sabit alanlarda tutmayı başarabilmiştir. Uzmanlara göre ise LPT yıl sonunda daha iyi performans sergileyebilir.

LPT Coin Geleceği

Lpt Coin Geleceği

Livepeer coin geleceği her açıdan merak edilmektedir. Kıtlık fiyat artışını teşvik etme eğiliminde olduğundan Livepeer’ın değerinin artmaya devam etmesi bekleniyor. Yatırımcıların unutmaması gereken önemli şey ise, herhangi bir yatırım için bazı risklerin olmasıdır. Bu tip altcoin’lerin genellikle BTC’ye bağlı olarak seyrini sürdürdüğünü görmekteyiz. Bu sebeple lider kripto para BTC hareketleri yakından takip edilebilir. Öte yandan herhangi bir sonuca varmadan önce göz aldığınız kriptolara yatırım yapın ve mümkün olan maksimum araştırmayı yapın.

Fiyat açısından konuşmak gerekirse, Livepeer yeni zirvelere ulaşmak için olağanüstü bir potansiyele sahip olarak görülüyor. Uzmanların yorumlarına göre LPT 2021 yılını 20$ seviyesinde tamamlayabilir. 2022 yılına girerken 25$’a ulaşacağı ve yıl sonunda 32$ bandında seyredeceği öngörülüyor. Lider analiz şirketlerinden Digital Coin Price’a göre LPT yükselme potansiyeli bulunan başarılı bir altcoin’dir. LPT değerinin artacağı tahmin edilmektedir. Belirli uzmanlara ve iş analistlerine göre Livepeer, 2030 yılına kadar 671,18 $ ile en yüksek fiyatı bulabilir.

 

 

Defi Nedir? Defi Decentralised Finance Hakkında Bilgiler 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu