BitcoinGenel

Bitcoin Yatırımı Arttı, Kurumsal Yatırımcılar Hâlâ Piyasada!

0
(0)

Elde edilen verilere göre, Bitcoin yatırımı geçtiğimiz haftada artış gösterdi. Özellikle kurumsal yatırımcıların elindeki kripto para varlık sayısında artış meydana geldi. Gözlemlenen verilere göre, kripto yatırımları art arda 5 hafta boyunca artış kaydetti. Uzmanlara göre, kurumsal yatırımcılar piyasanın değerleneceğinden umutlu görünüyor.

Edinilen veriler ışığında yorum yapan uzmanlara göre, kurumsal yatırımcılar hala Bitcoin ve altcoin’lerden vazgeçmiş değil. Piyasa an itibariyle kırmızı renkte seyrediyor ve bu da kurumsallar tarafından iyi bir alım fırsatı olarak değerlendiriliyor. Uzmanlara göre, piyasanın yükselişinden umutlu olan kurumsallar, henüz kriptolardan vazgeçmiş değil.

Kurumsallar Piyasa Yükselişini Öngörerek Alım Yapıyor

Kurumsallar Piyasa Yükselişini Öngörerek Alım Yapıyor

Dünyada, özellikle 2021 yılında çeşitli ülke devletleri başta olmak üzere birçok kurumsal şirket Bitcoin ve türevlerine yatırım yaptı. Özellikle ani artış gösteren kripto paralardan kâr etmek isteyen kurumsal sayısı artarken, ellerindeki varlık miktarı da 5 haftadır artış gösteriyor. Uzmanlara göre kurumsallar her türlü düşüşü değerlendiriyor. Bu da Bitcoin ve önde gelen altcoin’lerin fiyatında yükseliş beklentisi olduğunu kanıtlıyor.

Yapılan araştırmalara göre 19 Eylül 2021 tarihinden itibaren Bitcoin ve altcoin yatırımı artış gösterdi ve toplam 42 milyon dolara ulaştı. Araştırma platformlarına göre BTC fonlarına yatırılan miktar 15 milyon olarak hesaplandı. Geçtiğimiz hafta ise, BTC ve türevlerinin son 16 hafta içinde yatırım artışı görüldüğü üçüncü hafta oldu.

Bitcoin Ve Altcoin Yatırımı Artış Gösterdi

Öte yandan tüm kripto varlık ürünleri, geçen hafta değer artışı yaşamıştı. Lider altcoin Ehereum (ETH) 6.6 milyon dolarlık yatırıma ulaştı. Diğer çoklu varlık fonları ise 3.7 milyon ile yatırım artışı kazandı. Özellikle son dönemin en iyisi olarak nitelendirilen Solana (SOL), 4.8 milyon dolarlık yatırım kaydetti. Verilere göre lider kripto BTC yatırımı da 15 milyon dolar kaydetti ve artış gösterdi.

 

İşte Haftanın En İyi Kazandıran Kripto Para Listesi 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu