AnalizGenel

Bitcoin Analizi: 48.000 Doların Altına Düşen BTC’de Olası Hedefler

0
(0)

Bitcoin analizi, BTC 48 bin doların altına düşerken çokça merak edilmeye başladı. Yatırımcıların umutlu bekleyişin yerini düşüş hareketine bırakan BTC, şu anda 47.235$ civarında fiyatlanıyor. Son 24 saatte %1.21 oranında düşen lider kripto para, yönünü yeniden negatif alana doğru çevirdi. Uzman analistlerce aktarılan yorumları, Bitcoin (BTC)’de beklenen seviyeleri ve olası fiyat hareketlerini bir araya getirdik. İşte Bitcoin fiyatı analizi…

Bitcoin’de Olası Seviyeler ve Fiyat Tahmini

Bitcoin’de Olası Seviyeler Ve Fiyat Tahmini

Güne düşüş hareketi ile başlayan BTC, şu anda 47 bin 200 dolar bandında geziniyor. Geçtiğimiz günlerde yükseliş hareketini başlayan lider kripto para, birçok yatırımcıyı güldürmüştü. 19 Eylül tarihinde yeniden negatif alana doğru ilerleyen BTC için birçok uzman yorum yaptı. İşte uzmanlardan Bitcoin teknik analizi

“Bitcoin Daha Fazla Düşebilir”

Bitcoin Daha Fazla Düşebilir

Uzman kripto para yorumcuları, fiyat analizine göre Bitcoin’de meydana gelebilecek düşüşlere dikkat çekiyor. BTC’nin gün içerisinde daha da düşmesini bekleyen uzmanlar, yüksek bir dip alanı oluşacağını tahmin ediyor. Piyasa lideri BTC’nin bugün %1.21 oranında düşmesiyle, lider altcoin Ethereum’da düşüşten nasibini aynı oranda aldı. Ethereum’da meydana gelen kayıp ise %3 olarak kaydedildi.

Son 24 saatte düşük volatiliteye işaret eden BTC/USD paritesi, şu anda 47 bin bandında. Öte yandan lider kripto paranın toplam piyasa değeri 900.9 milyar dolar olurken,%42.21’lik piyasa hakimiyeti ile lider kripto para günü kapatabilir.

Bitcoin Hedef Fiyat: BTC’de Beklenen Olası Senaryolar

Bitcoin Hedef Fiyat Btc’de Beklenen Olası Senaryolar

Bitcoin grafik analizi yapan uzmanlar, yüksek dip seviyelerin oluşabileceğini aktarıyor. Uzmanlara göre düşüş bir süre daha devam edebilir. Önümüzdeki 2 ya da3 gün boyunca 47 bin dolar bandı altına düşmemek önemli olacak. BTC/USD paritesinin 24 saat içerisinde daha yüksek bir dip alanı oluşturması bekleniyor. Ayrıca önümüzdeki hafta içerisinde bu düşüş sayesinde yükselişin tekrar görüleceği konuşulmakta.

 

 

Ayı Sezonunda Hangi Coinler Alınır? 0 (0)

Haftalık Analiz: Solana, Avalanche, Cardano Fiyat Analizi 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu