AltcoinMetaverseNedir

MetaBUSDCoin Nedir, Özellikleri Neler?

0
(0)

MetaBUSDCoin, Binance akıllı zincirine sabitlenmiş olan madeni para sahiplerinin ödüllendirilmesi için kullanılan, deflasyonist ödül jetonudur. DEFİ’yi Metaverse çerçevesine kazandırarak, büyük bir boşluğu dolduran MetaBUSDCoin projesi, yatırımcılar arası sosyal etkileşimi de yükseltmeyi planlamıştır. MetaBUSDCoin, yatırımcıların 7/24 şekilde telegram guruplarından yardım alabilmeleri sağlar. Kripto para ticaretinde transfer ücretlerini ortadan kaldıran MetaBUSDCoin, akıllı sözleşmeleri oluşturabilmeye olanak sunar. MetaBUSDCoin özellikleri arasında NFT pazarlarında kullanılabilirlik yer alır.

MetaBUSDCoin Ne İşe Yarar?

Metabusdcoin Ne İşe Yarar

MetaBUSDCoin sahipliği olan ve platform topluluğuna dahil olanların yapabilecekleri işlemler:

  • Akıllı sözleşmeler üzerinden merkeziyetsiz finansal işlem ve kripto para ticareti,
  • Prototip sabit cüzdan içerisinde MetaBUSDCoin değerini koruma ve işlem ücretsiz transfer,
  • Metaverse çerçevesinde web sitesi oluşturma ve geniş kitleye ulaşma,
  • PancakeSwap kripto para borsasında takas, alım-satım işlemleri yapmak,
  • Twitter, Youtube ve diğer platformlarda MetaBUSDCoin içerikleri ile pazarlamaya başlama ve ödüller kazanma,
  • Yaratıcı NFT’ler üretmek ve satış pazarlarına erişmek,

Tüm işlemler MetaBUSDCoin sahipleri tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

MetaBUSDCoin Nereden, Nasıl Alınır?

MetaBUSDCoin almak için PancakeSwap (V2)’de işlem gerçekleştirmek gerekir. Kripto para piyasasına kısa süredir dahil olan MetaBUSDCoin, kripto para ticaretine yönelik hesap açılışı ardından satın alınabilir.

PancakeSwap (V2)’nin resmi web adresine giriş ardından hesap açılış menüsüne giriş yapılarak, kimlik bilgileri tanımlanmalıdır. Hemen ardından hesap açılışına onay verilip, platformun “para yatırma” işlem menüsü yardımı ile hesaba para transferi yapılır. Bakiyesi bulunan kişiler borsa platformu içerisinden satın alma işlem ekranına erişim sağlayıp, MetaBUSDCoin’i işaretleyebilir ve alım miktarını seçebilirler. Bu miktar için satın alma emrinin, “satın al” butonuna tıklanarak sisteme girilmesi ardından, tercih edilen cüzdan adresi ilgili kutucuğa yazılarak onaylanmalıdır. İşlemler ardından emir onayı gelir ve adımlar sonunda kripto para rahatlıkla satın alınır.

MetaBUSDCoin Fiyatı Ne Kadar?

MetaBUSDCoin fiyatı, 5.01.2022 tarihinde yazının kaleme alındığı dakikalar içerisinde 0.00000001413 dolar seviyesinde hareket etmektedir. Fiyata bağlı olarak %5.86 oranında değer kazanımı tabloya gelmiştir. Bu fiyat yatırımcıların alış veya satış kararlarına göre belirlenen arz-talep dengesine, piyasa volatilitesine göre anlık değişime uğrar. Yatırıma yönelik kara verilmeden önce CoinMarketCap gibi alanlardan mutlaka anlık fiyat takibi yapılmalıdır.

Metabusdcoin Fiyatı Ne Kadar

5.01.2022’deki son verilere bakıldığında MetaBUSDCoin’in piyasaya giriş yaptığı günden buyana en düşük fiyatı 0.000000006374 dolar seviyesinde kayda geçmiştir. Aynı şartlar altındaki en yüksek fiyatı ise 0.00000001671 dolar olarak grafiğe yansımıştır. Her iki fiyat değeri de piyasadaki dengelere göre anlık değişime uğrayabilir.

MetaBUSDCoin Yorumları Ne Yönde?

MetaBUSDCoin yorum ve yatırımcı değerlendirmeleri pozitif yöndeki ifadeleri içeriyor. Piyasada taze bir kripto para birimi olan MetaBUSDCoin özellikle de Metaverse meraklılarınca ilgi görüyor. MetaBUSDCoin sahibi olarak topluluğa dahil olan ve protokol üzerinden hesap açanlar, DEFİ’den NFT pazarlarına kadar pek çok alanda aktif şekilde işlem gerçekleştirebilecekler.

Yorumlarda MetaBUSDCoin’in 2022 senesinde öne çıkabilecek kripto paralar arasında yer aldığı belirtiliyor. Çünkü geleceğin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek pek çok özelliğe sahip. Proje, coin sahiplerine sosyal medya ağlarından kripto para tanıtma ve pazarlama koşullarına destek sağlama imkanı vererek, yeni coin ödülleri kazanabilmelerine olanak sağlayacak.

Yorumların bir çoğu da sosyal medya ağlarından yatırımcı topluluk tarafından yapılmaya devam ediyor ve herkes için eşit, güvenli protokol imajı öne çıkarılıyor. Ücretsiz kripto para ticareti, NFT pazarında alışveriş, merkeziyetsiz finansal işlemler bazında borç alma ve daha pek çok işlem Metaverse ve DEFİ’yi buluşturan bu proje çerçevesinde yapılabilecek.

 

Kripto Paralar İçin Detaylı Cüzdan Rehberi

 

NFT’ler Nedir ? Nasıl Kullanılır?

Pitbull Token Uçuşa Geçti! Pitbull Geleceği 2023 2024 2025

DYP Coin Nedir? DeFi Yield Protocol Coin Nasıl Alınır?

Hamster Coin Nasıl Alınır? HamsterCoin Geleceği ve Yorumu

DYP Coin Nedir? DeFi Yield Protocol Coin Nasıl Alınır?

Pitbull Token Uçuşa Geçti! Pitbull Geleceği 2023 2024 2025

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu