GenelAnaliz

MINA Coin Fiyat Tahmini: Uzmanlar Açıkladı, İşte O Seviyeler!

0
(0)

MINA coin 2020 yılında piyasaya çıkmış bir kripto paradır. Yatırımcıların pek çoğu, onu 2021 yılında tanımış olsa da, MINA 2021 yılında başarılı çıkışlar yaşayarak adını daha geniş kitlelere duyurabilmiştir. MINA protokolü, DApp’leri daha verimli çalıştırmak için birtakım hesaplama gereksinimlerini azaltmayı amaçlar. Esasen minimal bir “özlü blok zinciri” şeklinde adlandırmak da mümkündür.

Söz konusu kripto para projesi 2021 yılında başarılı seviyelere gelebilmiştir. Bu durumda birçok yatırımcının ilgisini çekmeyi de başarmıştır. Uzman analiz sistemleri ise, MINA için önümüzdeki 7 yıllık süreci teker teker ele alıyor. İşte uzmanlardan MINA coin geleceği yorumları…

Uzmanlar Açıklıyor, MINA Bu Seviyeleri Görebilir

MINA birimi yazının hazırlandığı sırada 3.97 dolardan işlem görüyor. Uzmanlara göre MINA, bu seviyenin daha yukarısına çıkabilecek potansiyele sahip. Yalnızca protokolde birtakım iyileştirmeler yapılması gerekiyor olabilir.

Uzmanlar Açıklıyor, Mina Bu Seviyeleri Görebilir

Uzman kripto para analiz sistemi Digital Coin Price, yıllara dayanan tecrübesi ışığında MINA için bekledikleri seviyeleri açıklıyor. Analiz sistemine göre MINA birimi 2021 yılı sonunu 6.04 dolardan kapatabilir. Hatta 2022 yılına biraz daha bu seviyeden yukarıda başlaması muhtemeldir. Özellikle 2022 yılı için öngörülen genel fiyat ise 6.82 dolardır. Uzmanlar yükselişlerin olacağını ancak kademeli ve az miktarda olacağını dile getiriyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi kripto para projesinin başarısı, birim fiyatını da etkileyecektir.

Mina Coin Grafik

MINA Coin Geleceği: 2023, 2024… 2027

Uzman analiz sistemi Digital Coin Price’a göre, MINA 2023 yılını 8.66 dolar civarında kapatabilir. 2024 yılında 9 doları bulabilir ve aynı yılın sonunu 10.46$’dan kapatabilir. Öte yandan şirketin analizine göre 2025 ve 2026 yıllarında da yükselişi sürdürerek 13.81$ civarına ulaşabilir. Uzmanların yayınladığı MINA coin grafik verilerine göre, kripto para 2027 yılında tap seviye olan 17.87$ civarını görebilir.

 

Kripto Paralar Neden Düşüyor? İşte Uzmanların Yorumu 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu