Analiz

Shiba Coin Analizi: SHIB Boğa Koşusuna Hazırlanıyor!

0
(0)

Shiba coin analizi verilerine göre, popüler Dogecoin katili SHIB, şu anda boğa koşusu için hazırlık yapıyor olabilir. Şaka coini 16 Eylül tarihinde 0.00000666 civarından fiyatlanıyor ve son 24 saatte %1 oranında düşüş kaydetti. Uzmanların SHIB/USD grafik yorumuna göre, Shiba önemli seviyeleri test etmeye hazırlanıyor olabilir. Şu anda teknik göstergeler ise Sat sinyali veriyor.

Shiba fiyatı geçtiğimiz Bitcoin düşüşünden sonra toparlanma evresine girdi bile. Kaydettiği büyük kayıpları düzeltmeye çalışan şaka coini, 6 Eylül’de kaybettiği alanında üstüne çıkarak, 8 Eylül tarihinde 0.00000818$ seviyesine kadar iğne atmıştı. Şu anda 0.00000609$ desteği ve 0.00000749$’lık direnç arasında seyrini sürdürmekte. Başarılı Gov Capital trader’larının teknik yorumlarına göre Shiba coin analiz yorum ve görüşlerini aktardık. İşte beklenen seviyeler…

Shiba Coin Analizi: Analistten SHIB Tahminleri

Shiba Inu, Binance.US’ta listelenme haberi ile gündeme gelmişti. Haber sonrası SHIB fiyatı geçen hafta kaydedilen zarardan kurtulmayı başardı. Shiba Inu şaka tokeni, BTC, ETH, DOGE, ADA ile birlikte Twitter’da en çok bahsedilen 10 kriptodan biri olarak göze çarpıyor. Shiba Inu CEO’su, Bone’u yerel belirteç olarak kullanan Shiba L2 olan Shibarium’un şu anda geliştirme aşamasında olduğunu ortaya koyuyor. Bu durum, Shiba yatırımcıları için gerçekten ilgiyle takip ediliyor.

Shiba Coin Analizi Analistten Shib Tahminleri

Öte yandan 650.000’den fazla SHIB sahibi, Shiba Inu ekosisteminde daha fazla güncelleme beklediğini vurguluyor. Analistler, Shiba Inu’nun blok zincirindeki lansmanın bir SHIB fiyat boğa rallisini tetikleyeceğini bekliyor.

Coinbase Shiba Inu Listelemesi Sonrası SHIB Yorumu

Coinbase Shiba Inu listeleme haberi ile yatırımcılar heyecanlandı. Coinbase Pro, yaklaşık bir hafta önce kendi platformunda Shiba Inu’yu listeledi. O zamandan beri token, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in ABD platformunda da (Binance.US) listelenmeye başladı.

Borsa, SHIB’nin listesini Perşembe günü Twitter’da duyurdu. Listeleme duyurusunun ardından, SHIB fiyatı %3 arttı ve token yazı yazılırken 0.00000666 dolardan işlem görüyor.  “Coinbase Etkisi” olarak kabul edilen token yükselişi, Coinbase listelemesi ile yaklaşık %30’luk bir yükseliş kaydetti. SHIBA’nın Coinbase’deki yatırımcılar arasında piyasaya sürülmesinin haberi gelmesiyle, birçok kullanıcı SHIB için alım işlemlerine başladı.

Coinbase Shiba Inu Listelemesi Sonrası Shib Yorumu

Uzman yorumlarına göre, sosyal medyada çeşitli kripto paralardan bahsedilmesi, bir token için piyasa duyarlılığının bir göstergesi olarak kabul edilmelidir. Tarihsel olarak, bir token güçlü bir fiyat rallisi yaşadığında, kripto topluluğunun Twitter’da yaptığı açıklamaların etkisi olduğu görülmüştür. Bu durum, Shiba Inu’nun şu anda sosyal medya sözlerindeki artışa dayalı bir çıkış yolunda olduğunu gözler önüne sermektedir.

Shiba Inu Beklenen Seviyeler ve Market Durumu

Gov Capital analiz şirketinin analist yorumlarına göre Shiba coin analizi şekilleniyor. Popüler şaka token’i potansiyel bir boğa rallisi sunuyor. Ayrıca yatırımcıların SHIB’a yönelik duyarlılığındaki artış, tokenin yeni güncellemelerine bağlanabilir. Shiba Inu ekosisteminin CEO’su ve başkanı Shytoshi Kusama, Shiba Inu’s Discord’da Shibarium veya Shiba Inu Layer 2’nin yakında geleceğini açıklamıştı.

Shiba Inu Beklenen Seviyeler Ve Market Durumu

Gov Capital analistlerine göre token bir yükseliş için hazırlanırken SHIB’in bir sonraki hedefine ilişkin tahminler de aktarılıyor. Analistler, SHIB’nin kilit desteği olan 0,0000058 dolar üzerinde yerini sağlamlaştırması durumunda 0.000009 dolara yükselebileceğini tahmin ediyor.

Shiba Inu Coin Analiz

CoinKolay ekibi olarak, bir önceki Shiba Inu coin analiz için de aynı seviyelere dikkat çekmiştik. Kripto para birimi şu anda en önemli direnç seviyesi olan 0.00000749$’ı aşmayı hedefliyor. Bu alanın kırılması, yukarı yönlü seyri ve dolayısıyla 0.00009$ civarına kadar ulaşmayı tetikleyebilir. Analistlere göre ise, yıl sonuna kadar zaten 0.000009$ bandı aşılmış olacak. Ancak Bitcoin seyrine bağlı olarak tahminler değişebilecektir.

Shiba Coin Analizi: SHIB Coinbase Listelemesiyle Artış Gösteriyor! 0 (0)

Shiba Coin Fiyat Tahmini: SHIB Önemli Direnç Alanında 0 (0)

Shiba Coin Geleceği: 2021, 2022 ve 2023 Fiyat Tahminleri 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu