AltcoinAnaliz

AXS Coin Geleceği: 2021 – 2025, Axie Infinity Fiyat Tahmini

5
(7)

AXS coin geleceği başta olmak üzere her açıdan merak edilen bir coin’dir. Söz konusu kripto para 2021 yılına 0.59$’dan giriş yapmasına rağmen, yaz aylarında yaşadığı muazzam yükselişler ile gündeme gelmiştir. Özellikle BTC’nin ciddi oranda kan kaybettiği bir dönemde, Axie Infinity (AXS) güçlü alt yapısı sayesinde düşüşlerden etkilenmemiş, aksine yeni rekorlara doğru koşmuştur.

Şu sıralar da birkaç defa ATH değerini yenilemiş ve başarıyla seyretmektedir. Yazım sırasında 154$ civarında seyreden AXS, uzman analiz sistemleri tarafından değerlendirildi. 3 Farklı analiz şirketinin fiyatını değerlendirdiği coin, özellikle gelecekte hangi seviyelere ulaşabilir, bu konular hakkında uzmanlar görüşlerini aktardı. Ancak bu yorumlara geçmeden önce AXS’ı ve projesini yakından tanımakta fayda vardır. İşte AXS Infinity’e dair detaylar, fiyat tahminleri ve AXS Coin yorumları

AXS Coin Nedir ve Nasıl Çalışır?

Axs Coin Nedir Ve Nasıl Çalışır

Sky Mavis tarafından tasarlanan ve Pokemon’dan ilham alan Axie Infinity projesi, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir “oyna kazan” projesidir. Evcil hayvan eğitim oyunu ve sanal dünya olarak karşımıza çıkmaktadır. Burada oyuncular, Axies adlı oyun içi evcil hayvanları toplayabilir, çoğaltabilir, savaşabilir ve yine bunları takas ederek Axie dünyasına dahil olabilir.

Tüm oyun içi varlıklar, takas edilebilir ERC-20 varlıklar olabilmektedir. Bunun dışında takas edilemez ERC-721 birimler aracılığıyla temsil edilmektedir Dolayısıyla ikincil piyasalarda da işlem görme olanağı vardır. Uzmanlara göre AXS Coin geleceği Metaverse ve NFT teknolojilerini bir arada barındırdığından çokça parlak görünmektedir.

AXS Coin Kimin?

Axie Infinity (AXS) oyna kazan oyunu olarak 2018 yılında oluşturulmuştur. Oyun, Trung Nguyen ve Aleksander Larsen tarafından geliştirilmiş olup, Vieatnam merkezli olarak faaliyet göstermektedir. Bir NFT oyunu olarak karşımıza çıkan Axie Infinity, bugün yüz binlerce kullanıcıya ev sahipliği yapmaktadır.

AXS Coin Yorumları Ne Yönde?

AXS coin ne zaman çıktı konusundan sonra bir diğer merak edilen konu ise, coin’e dair yapılan yorumlardır. Esasen Axie Infinity oyunu ile karşımıza çıkan AXS coin, 2021 yılı itibariyle herkesin bildiği bir Metaverse projesidir aslında. Metaverse projeleri arasında en bilineni olmayı başaran AXS, genellikle her yatırımcının uzun vadeli olarak satın aldığı bir kripto paradır.

Özellikle NFT’ler ve son dönemde Metaverse teknolojilerinin gündeme gelmesi, AXS gibi bu alanlara odaklanmış bir çok kripto varlığı parlatmıştır. Axie Infinity de bu yönde alım satımlarda performansını ortaya koymaktadır. Çoğunlukla yerli yatırımcıların Axie’yi çantalarında uzun vadeli tuttuklarını görebilmekteyiz.

AXS Coin Fiyat Tahmini ve Yıllara Göre Geleceği

AXS coin Twitter başta olmak üzere birçok platformda gündeme gelmiş bir Metaverse coin’idir. Uzman analiz sistemleri; Price Prediction, Crypto Newz ve Gov Capital, AXS coin için tahminlerini aktarıyor. Uzmanların 5 yıllık süreç için bulundukları tahminleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

AXS Coin Geleceği 2021

Axs Coin Geleceği 2021

Price Prediction şirketine göre AXS coin fiyat tahmini 2021 yılı için oldukça iyi seviyelerde olacaktır. Şirkete göre 2021 içinde AXS fiyatının ortalama $160.54 fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor. 2021 yılı sonunda Axie Infinity için beklenen minimum fiyat değeri $146.78 olmaktadır. Sisteme göre ine bu dönemde maksimum 165.13$ seviyesine ulaşabilir. Gov Capital sistemine göre bu rakam 2021 yılı sonunda maksimum 221$’da olacaktır. Crypto Newz sistemine göre ise 2021 yılı sonunda maksimum 65$’da olacaktır.

AXS Coin Geleceği 2022

Uzman analiz sistemi Price Prediction’a göre AXS coin fiyat tahmini 2022 yılına ait birçok senaryo üretilebilir. Ancak 2022 yılında Metaverse projelerinin gelişeceği düşünülüyor. Bu nedenle şirketin tahmini 2022 sonunda ortalama 230$ civarına işaret ediyor. Crypto Newz sistemine göre AXS coin bir miktar düşüş gösterebilir. Şu anki fiyatından %50 oranında düşüş gösterebilir. Bu da 2022 yılında 80$ civarında olacağını göstermektedir. Bunun aksine yorum yapan Gov Capital’a göre fiyat ortalama 350$ civarında olacaktır.

AXS Coin Geleceği 2023

Axs Coin Geleceği 2023

Price Predictoin şirketine göre AXS coin haberleri ne kadar sık görülürse, birimin fiyatı o kadar artabilir. Bu yönde tahminlerini aktaran şirkete göre ortalama 332$ civarında fiyat seyri olacak. Crypto Newz sistemine göre fiyat bir miktar toparlansa da düşük kalacaktır. 2023 yılında ortalama 96$ civarında olabilir. Bu yükselmenin kısa süreceği öngörülmektedir. Bunun aksine yorumda bulunan Gov Capital, 2023 yılında maksimum 1269$’a dikkat çekiyor.

AXS Coin Geleceği 2024

Uzmanlara göre 2024 yılında AXS coin’de devasa artışlar gelebilir. Özellikle 2021’de AXS coin neden yükseliyor sorusu sıklıkla sorulmuştu. Analistlere göre 2021’in aynı senaryosu 2024 yılında meydana gelebilir. Price Prediction’a göre 2024 yılında fiyat ortalama 492$’da olabilir. Gov Capital sistemine göre ise AXS coin 2024 yılında tap seviyelerde olacak ve kademeli artacak. 2024 yılı başında ortalama 950$ civarında olurken, 2024 yılı ortasında ortalama 1260$ civarında olması bekleniyor. Yine 2024 yılı sonunda beklenen fiyat ise ortalama 1600$’dır.

AXS Coin Geleceği 2025

Axs Coin Geleceği 2025

Price Prediction sistemine göre AXS coin fiyat tahmini 2025 yılı için ortalama 708$’dır. Analistlere göre bu fiyat AXS için tap seviye olabilir. Ancak maksimum belirtilen fiyat 834$ olmuştur. Crypto Newz sistemine göre ise bu rakam 2025 yılında alt kademelerde olabilir. Fiyat 2025 yılında ortalama 10 dolara ulaşacağı düşünülmektedir.

 

Metaverse Coinleri: Gelecek Vadeden Metaverse Projeleri

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 7

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu