AltcoinNedirRehber

Baby Shiba Coin Nedir? Baby Shiba Geleceği 2021

5
(1)

Baby Shiba coin henüz Temmuz 2021 tarihinde piyasaya çıkmış bir kripto paradır. Son zamanlarda CoinMarketCap üzerinde trend olan Baby Shiba, ATH değerini 7 Ekim tarihinde gerçekleştirdi. Özellikle büyük bir sıçrayış yaşaması sebebiyle birçok yatırımcının dikkatini çekti.

Şu anda oldukça düşük bir miktardan fiyatlanan coin’i incelediğimiz bu yazıda, Baby Shiba nedir, nasıl alınır, hangi borsalarda bulunur, yorumu ve geleceği nasıldır? Tüm bu konulara değineceğiz.

Baby Shiba Inu Coin Nedir? Avantajları Nelerdir?

Son günlerin büyük çıkış yapan kripto para birimi Baby Shiba Coin nedir? Baby Shiba, köpek ya da şaka tabanlı dediğimiz kripto para topluluğundandır. Dogecoin önderliğinde gelişen bu furyayı birçoğumuz bilmekteyiz. Her ne kadar yeni bir altcoin olsa da, 7 Ekim’de kısa sürede büyük çıkışlar yakalayabilmiştir.

Baby Shiba Inu Coin Nedir Avantajları Nelerdir

Baby Shiba ve takımı, uzun süre rekabetçi bir ödül planıyla topluluğu ilk sıraya koyarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Topluluk odaklı bir proje olduğunu belirten Baby Shiba, ayrıca şeffaf ve adil bir topluluk anlayışını benimsemektedir. Önceliklerinin sahipler olduğunu, ancak bu projenin de bir projeden doğduğunu dile getirmekteler. Baby Shiba ayrıca BSC ağında çalışmaktadır. Bu ağı seçmelerini ise ucuz işlem ücretleri ve ölçeklenebilirlik avantajını öne atarak açıklamaktadırlar.

Baby Shiba Inu Coin Nasıl Alınır?

Baby Shiba Inu birimini satın alabilmek için PancakeSwap borsasını kullanmak gerekecektir. Pek tabii bu platformu kullanabilmek için ise Meta Mask ya da Trust Wallet gibi cüzdanlara sahip olmanız gerekebilir. Söz konusu cüzdanlara sahip olan bireyler, alım-satım işlemlerine başlayabilir. PancakeSwap üzerinden satın alım için ise aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Baby Shiba Inu Coin Nasıl Alınır

  1. BABYSHIBAINU birimini satın almak için kendinize ait bir Metamask veya Trust Wallet cüzdanını, PancakeSwap borsasına bağlayın.
  2. Binance Smart Chain ağının, ilgili cüzdanınızda tanımlı olup olmadığını kontrol edin.
  3. Cüzdan ayarlama işlemleri bittiğinde Binance borsa hesabınızdan BEP-20 ağı seçili iken, BNB transferi gerçekleştirin.
  4. BNB’lerinizi Trust Wallet’a ya da Metamask cüzdanınıza yollayın.
  5. Tüm bu işlemlerin ardından birimi PancakeSwap üzerinden BNB ile BABYSHIBAINU/WBNB işlem çiftini kullanarak Baby Shiba coin ticaretine başlayabilirsiniz.

Aldığınız coinleri satmak için Exchange ekranına gelmeniz ve üstte BABYSHIBAINU birimi, altta da çevirmek istediğiniz varlık olacak şekilde ayarlamanız gerekecektir. Böylece satış işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Baby Shiba Inu Coin Fiyatı

Baby Shiba Inu yazının hazırlandığı sırada 0.00000001559$ civarında işlem görmektedir. Son 24 saatte %502 oranında artış gösteren kripto para, şu anda düzeltme aşamasındandır. Piyasa sıralamasında 2811. Sırada yer alan Baby Shiba’nın toplam piyasa değerine ilişkin veri bulunmamaktadır. Son 24 saatlik hacmi ise $5,845,386 olarak kaydedilmiştir.

Baby Shiba Coin Yorum ve Grafiği

Baby Shiba Yorum ve öngörülerine göre BABYSHIBAINU birimi şu günlerde oldukça sert hareketler sergiliyor. 7 Ekim 2021 tarihinde gün içerisinde %500’den fazla artış gösterdi. Bu sıçramanın birçok nedeni olabileceği gibi Pump vb. gibi durumlar da olabilmektedir.

Baby Shiba Coin Yorum Ve Grafiği

Özellikle bu tarz düşük fiyatlı kripto paraların her zaman riskli olabileceğini akıldan çıkarmamakta fayda var. Öte yandan kripto para projesinin, emsallerine göre daha misyona uygun işlemler gerçekleştirdiğini de söyleyebiliriz. Ancak yatırımcıların kendi inisiyatifleri ile yatırım süreçlerine katılamaya karar vermeleri gerekir.

Baby Shiba Coin Geleceği: 2021, 2022, 2023

Baby Shiba Inu Coin geleceği ve yorumu, kripto paranın projesine göre değişebilecektir. Buna ek olarak kripto para biriminin piyasa değerine ilişkin bir veri bulunmaması ve diğer etmenler, kripto para tahminlerini zorlaştırıyor.

Ancak bunun imkansız da olmadığını dile getiren uzmanlar Shiba için 2021 yılında 0.000000038$ civarına işaret ediyor. Analistlere göre 2022 yılında en az 1 sıfır silmesi beklenirken, 2023 yılında çok daha dip seviyelere doğru sürükleneceği ve piyasadan silineceği öngörülmekte.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu