GenelDefi

Binance US Halka Arz İçin Hazırlanıyor!

0
(0)

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance borsası, Amerikan kolu olan Binance US için halka arza hazırlanıyor. Borsanın halka arz için 2023 yılını işaret ettiği söyleniyor. Halka arz ile atık halka açık bir şirket haline gelecek şirket, yıllık gelirini daha da büyütmeyi hedefliyor.

Binance CEO’su Halka Arz Hakkında Konuştu

Geçtiğimiz günlerde bir röportajda halka arza ilişkin detayları aktaran Binance CEO’su Changpeng, Zhao, 2023’e işaret etti. Coinbase’in izinden gideceklerini aktaran Zhao, bu hamlenin borsa geleceği açısından oldukça faydalı olacağını da vurguladı.

Birçok kişinin CZ olarak bildiği Zhao’ya göre, işlem maliyetleri 5 kat daha ucuz olduğu için, firmanın ABD kolu Coinbase’e göre çok daha avantajlı bir konumda. Bu durumda, birçok yatırımcının yatırım yapması bekleniyor.

Binance Ceo’su Halka Arz Hakkında Konuştu

Binance Pek Çok Ülkeden Veto Yedi, Bu Durum Hisseleri Etkiler mi?

Halka açılmak çoüu şirket için önemli bir adımdır. Şirketin gelirini büyütmek ve daha fazla kitleye ulaşmak için oldukça faydalı bir kanal olmaktadır. Öyle ki, global bir kripto para borsası için bu adım, geleceğe yönelik iyi bir yatırımdır.

Son zamanlarda birçok ülkeden olumsuz Binance US haberleri gelmeye başlamıştı. Bu ülkelerin başında; İngiltere, Malezya, Almanya ve Japonya geliyordu. Bu ülkelerin yanı sora 5 farklı ülkeden daha çeşitli düzenleyiciler, Binance’yi hedef göstermekteydi. Hatta birçok yatırımcı da, Binance’nin yasa dışı çalıştığını iddia etmişti. Söz konusu halka arz girişiminin, bu tarz olumsuz durumları ortadan kaldırmaya yetip yetmeyeceği merak ediliyor.

Binance Pek Çok Ülkeden Veto Yedi, Bu Durum Hisseleri Etkiler Mi

Binance kurucusu CZ ise, girişimlerin çoktan başladığını ve ABD kolunun yatırımcılardan fon toplama aşamasında olduğunu dile getirdi. Söylenenlere göre, borsanın olumsuz haberleri bir kenara bırakarak gelecek için çaba gösterdiğini görebilmekteyiz. 2023 yılından itibaren de Binance halka arz konusunun daha sık gündeme geleceğini söyleyebiliriz.

Binance Yeni Coin Listeliyor, Fiyatı Ciddi Oranda Artıyor! 0 (0)

 

Ethereum İçin Analistler Uyardı, Arz Şoku Meydana Gelebilir! 0 (0)

 

Altcoin Sezonu Ne Zaman Başlayacak? 2021 Yılı Analist Yorumları 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu