AltcoinDefiNedirRehber

Burger Coin Nedir? BurgerSwap Coin Geleceği ve Yorumu

1
(1)

Burger Coin özellikle 2021 yılında ön plana çıkmaya başlamış bir kripto paradır. Kripto paranın yaşadığı ani yükselişler yine ani düşüşler ile sonuçlansa da birçok kesimden yatırımcının ilgisini çekmiştir. BurgerSwap (Burger) esasen Binance Smart Chain (BSC) ekosistemi üzerinde çalışan bir kripto paradır. Söylenenlere göre kripto paranın geliştirici ekibi arasında Türk uzmanlar da bulunmaktadır. Özellikle ülkemizden birçok yatırımcının bu altcoin’e rağbet ettiğini bu şekilde daha açıklayabilmek mümkündür.

Özellikle DeFi projelerinden olan Uniswap ve SushiSwap ile benzerlik göstermektedir. Esasen bu sayılan platformların birbirine rakip olduğunu düşünürsek, BurgerSwap’da bu projelere bir rakip olarak doğmuştur. Günümüzde DeFi projelerinin öne çıkması, BurgerSwap için bir avantaj olarak görülmektedir.

Burger Coin Nedir? BurgerSwap Nedir?

Burger ve BurgerSwap Nedir? BSC ağı üzerine inşa edilmiş bir DeFi protokolüdür. Otomatik piyasa yapıcı olarak bilinen AMM modelini kullanmaktadır ve merkeziyetsiz bir borsa gibi görev yapar. PancakeSwap, BakerySwap ve diğer protokollere benzer olarak çalışır. Kullanıcıların likidite sunarak token kazanmasına imkan verir.

Burger Coin Nedir Burgerswap Nedir

Elinde bulunan token ve coinler ile alım-satım yapan kişilere likidite sağlanır. Bu sayede Burger token kazanma imkanı doğmaktadır. Uniswap başta olmak üzere birçok DeFi projesi bu misyonla çalışmaktadır. Uniswap’ın Son zamanlarda merkezi olmayan finans ve otomatikleştirilmiş piyasa yapımında bir hareket yaratması, birçok kesim tarafından hayretle karşılanıyor. Son olarak Eylül ayında günlük işlem hacminde Coinbase’i geçmesi ile de yatırımcıları şaşırtmıştı.

BurgerSwap’in ise SushiSwap’e rakip olarak doğduğunu bilmekteyiz. Platform, piyasaya 10 Eylül’de giriş yaptı ancak birkaç gün içinde yüz milyonlara varan likidite sayısına erişti. Platformdaki şu anda toplam likiditenin ise 1.4 milyon BNB kadar olduğu belirtiliyor.

Burger Coin Nasıl Alınır?

Burger token yazının hazırlandığı sırada pek çok borsada listelenmektedir. Burger coin’in ticaretine başlamak isteyen yatırımcılar öncelikle aşağıdaki platformları tercih edebilir.

  1. Binance
  2. Bithumb
  3. Poloniex
  4. MEXC
  5. Pionex
  6. LATOKEN

Yukarıdaki borsalara kayıt olan bireyler hesap onayı yaparak borsa hesaplarını aktif hale getirebilir. Özellikle Binance’ı kullanacak bireyler, düşük komisyonlu indirimlerden yararlanabileceği gibi, güvenilir bir borsadan da işlem yapma imkanına sahip olacaktır.

Burger Coin Fiyatı Ne Kadar?

Burger token fiyatı yazının hazırlandığı sırada 4.81$ civarındadır. Son 24 saatte %15 oranında artış gösteren kripto para birimi, toplamda 82 milyon dolarlık piyasa değerine sahiptir. Coin’in son 24 saatlik hacmi %595 oranında artarak 257 milyon dolara ulaşmıştır.

Burger Coin Yorum ve Grafiği

Burger coin yorum ve öngörülerine göre, söz konusu kripto para birimini 2021 yılının sonunda oldukça iyi seviyeler bekliyor. Özellikle son 1 ayı içeren grafiğini incelediğimizde ortalama olarak 4.50$ civarında olduğunu görebilmekteyiz.

Burger Coin Yorum Ve Grafiği

1 Aylık süreçte tap seviyesini de 7 Ekim tarihinde 5.84 dolarda yaptığını görebilmekteyiz. Yine bu alanlarda hacmi artan kripto para biriminin sahipleri de artış gösteriyor. Uzmanlara göre 2021 yılı sonuna kadar 5 doları aşmış olacaktır.

Burger Coin Geleceği Nasıl? 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahminleri

Burger coin geleceği son dönemin en çok merak edilen konusu oldu. Uzmanlar da Burger token için yıllara göre tahminlerini aktardı.

Burger Coin Geleceği Nasıl 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahminleri

Analiz şirketi olarak bilinen Price Prediction sistemine göre; Burger 2021 yılını 3.75$ civarında kapatabilir. 2022 yılına en düşük 5.43 dolardan gireceği düşünülmektedir. En yüksek ise 6.37$ olarak hesaplanmıştır. 2023 yılı tahminlerine göre ortalama fiyat 8.4 dolar olurken, maksimum fiyat 9.63$ civarında olacaktır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 1 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu