Altcoin

Huobi Token Nedir? Geleceği 2023 2024 2025

5
(2)

Huobi token, kripto para birimlerinden birisi olmakla birlikte huobi işlemlerinde kullanılmak üzere oluşturulmuştur. Huobi, bu token üzerinde çalışmış ve geliştirilerek kripto para borsasına sürmüştür. Huobi’nin ürettiği token, kullanıcılara işlemler sırasında kullanmaları amacı ile üretilmiştir. Kısa sürede gelişme göstermiş ve adını yatırımcılara kısa sürede duyurmuştur.

Kripto para borsasında sayıca oldukça fazla kripto para birimi ve işlem yapılan birçok borsa vardır. Bu kripto para borsaları arasında özellikle borsanın desteklediği tokenler yatırımcılar tarafından öncelikli olarak tercih ediliyor. Huobi (HT) Token de bu tokenler arasında yer alıyor.

Huobi Token Nedir?

Huobi Token Nedir

Dünya genelinde günlük işlem hacmi ile ilk sıralarda olan Huobi, kendi tokeni ile kripto para borsasına girmiştir. Binance  ve KuCoin platformları en çok bilinen ve güvenilir borsaların başında geliyor. Ayrıca bu borsaların da kendisine ait tokenleri vardır. Binance; BNB, KuCoin ise Kucoin Shares tokenleridir. Bu tokenler de tıpkı Huobi (HT) Token ile aynı özelliklerdir.

HT değeri, direk Huobi.Pro borsasındaki Huobi hareketleri ile belirlenen değerlerdir. Huobi Token, sürekli artış gösteren değerleri ile göze çarpan token olmaya devam ediyor. Sürekli artış eğilimi gösteren HT, kripto para borsasında işlem yapan yatırımcılara, teşvik etmek amacıyla avantajlar sunmaktadır.

Huobi Token Ne Zaman Çıktı?

Kripto para borsasına neredeyse her gün farklı bir coin ve token giriş yapıyor. Borsaya yeni giriş yapan ve kısa sürede hareketliliği ile göze çarpan Huobi Token, 2013 yılında borsaya giriş yaptı. Müşteri desteği ve güvenlik önlemleri başta olmak üzere birçok özelliği ile sayısız kripto paranın önüne geçmeyi başarmıştır.

Huobi Global tarafından borsaya sürülmüş tokendir. Ethereum ERC-20 standardına uygun olarak oluşturulmuş ve merkezi olmayan tokendir. Özellikle kurulduğu yıl 2013’ten 2018 yılına kadar ciddi bir saldıra maruz kalmıştır. Yüksek güvenlik sistemleri sayesinde tüm bu saldırılara karşı kendisini korumuş güçlü durmuştur.

Huobi Token Hangi Borsada?

Huobi Token Hangi Borsada

Huobi Token, 2013 yılından bu yana kısa sürede kendisini geliştiren ve yatırımcılar ile analistlerin merceğine girmeyi başarmıştır. Huobi Global tarafından piyasaya sunulan HT, öncelikle Huobi Global listelerinde yer almaktadır.

Global listelerinin yanı sıra bu token ile yatırım ve işlem yapmak istiyorsanız CoinTiger, FTX ve ZBG listelerinden de takip ederek canlı veriler doğrultusunda yatırım ve işlem yapabilirsiniz. Ethereum blok zincirine dayalı merkeziyetsiz dijital varlıktır. Yeni nesil bir token olması sebebi ile yatırımcılara birçok yenilik sunarak adını daha hızlı duyurmaya çalışmaktadır. Bu nedenle de esnek bir pazarlama stratejisine sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Huobi Token Nereden Alınır?

Huobi Nereden Alinir

Huobi (HB) Token almak ve işlem yapmak istiyorsanız doğrudan güvenilir ve hızlı şekilde Huobi Global üzerinden alabilirsiniz. Bu platform üzerinde birçok token, alım satım çifti olarak desteklenir ve avantajlı işlemler sunar. Satın alım yapabileceğiniz tek platform Huobi Global değildir. Ayrıca Gate.io, KuCoin ve Binance gibi büyük kripto para borsalarının listelerinde de bulabilirsiniz.

Büyük borsaların yanı sıra LBank, Bit Well, Bitmax, Coinex, Xtheta, Bitay, Pionex, YunEx, BKEX, BitForex gibi birçok borsa listesinde yerini almış genç tokenlerin başında gelir.

Huobi Token Nasıl Alınır?

Huobi, öncelikle kripto para borsası olan Huobi Global’in yerel kripto para birimi olarak piyasaya çıkmıştır. Huobi Global üzerinden satın almak işlemleri son derece kolaydır. Ancak bu borsa ile sınırlı değildir. Aynı zamanda diğer borsalarda da alım satım işlemi yapabilirsiniz.

Alım ve satım işlemi yapabilmeniz için işlem yapacağınız olan borsada öncelikle üyeliğiniz olmanız gerekiyor. Üyelik hesabınızı aktif edip hesabınıza giriş yaptıktan sonra satın alım işlemini ya da satış gerçekleştirebilirsiniz. Alım ve satış işlemlerini HT/EURO, HT/BTC, HT/ETH, HT/USD, HT/USDT gibi işlem çifti modellerinden herhangi birisi ile işlem yapabilirsiniz.

Huobi Token Kaç TL?

Anlık iniş çıkışlı hareketleri ile sürekli analizlere konu olan Huobi Token’in güncel fiyatı 118,97 TL’dir. Tokenin son 24 saat içerisinde izlenen işlem hacmi ise ₺1.265.277.909 TRY değerine ulaşmıştır. 24 saat içerisinde düşüş yaşayan Huobi (HT) Token’in piyasa değeri 24 saat içerisinde ₺18.953.105.238 TRY değerine erişmiştir.

Dolaşım arzı 159.308.566 olarak son kayıtlara geçmiş ve toplam arzının ise 500.000.000 HT coin olduğu saptanmıştır. Değerler anlık olarak değiştiğinden herhangi bir güncelleme ve yeni bilgiler dahilinde sizlere tekrar yeni bilgileri derleyeceğiz. Bizleri takip ederek HT gelişmelerini takip edebilirsiniz.

Huobi Token Grafik

Huobi Token Grafik

Son dönem grafik verilerine baktığımızda söz konusu tokenin hareketli bir eğriye sahip olduğunu söyleyebilirsiniz. Sürekli bir iniş çıkışın söz konusu olduğu grafikte meydana gelen inişlere rağmen genel olarak uzun vadede sürekli bir çıkış yaptığını görmek mümkündür.

Her kripto para birimi gibi HT için de grafikler ve yorumlar önemlidir. HT yatırımı yapmak ve bu token ile işlem yapmak istiyorsanız öncesinde mutlaka güncel grafikleri inceleyerek işlemlerinize doğru adımlar ile yön verebilirsiniz.

Huobi Token Yorum

Huobi Token Yorum

Son bir haftalık verilere göre sadece bir gün arasında tepe oluşturan grafik, haftanın diğer günlerinde minik inişi çıkışlar yapmıştır. Ancak analistlerin ve diğer yorumcuların yorumlarına göre bu iniş çıkışların tehlike arz etmediği söyleniyor. Dalgalanmaların ciddi bir hıza sahip olmadığı şeklinde yorumlayan analistler, grafikler doğrultusunda HT için olumlu yönde yorumlar yapıyor.

Huobi Global, en büyük kripto para borsalarından birisidir. Yüksek komisyon ücretlerini minimuma indirerek sistem içerisinde bir ekosistem oluşturmayı başarmış ve özellikle Avrupalı yatırımcılar için düşük optimum fiyatlar ile sunulmuştur.

Farklı aktivitelerin yanı sıra yatırımcılar, farklı borsalardan HT Token alarak borsa komisyonlarını da düşürebiliyor. Kısacası yorumlara baktığımızda bu tokenin kayda ve araştırmaya değer bir token olduğunu söylememiz mümkündür.

Huobi Token Geleceği 2023 2024 2025

2013 yılında kripto para borsasına büyük bir ihtişamla girmiş olması geleceği konusunda da merak uyandırmıştır. Yeni ve genç kripto para olması sebebi ile henüz net bir tahmin yapılamıyor olsa da analistler geleceğe dair birkaç hususun da altını çiziyor. Özellikle kripto para borsasında kendisine özgü bir ekosistem oluşturması büyük avantaj sağlamıştır.

Yatırımcılara avantajlar sunması, birçok borsada listelenmesi ve diğer birçok kripto paraya göre daha ucuz olarak çift işlemlere olanak sağlaması analistler için umut vaat ediyor. Kısa sürede büyük kripto para borsalarına dahi girmeyi başaran Huobi’nin geleceği analistlere göre son derece parlak görünüyor.

Güvenlik sistemlerinin yüksek olması, uygun fiyatlarda olması ayrıca bu zamana kadar grafiklerin aşırı bir dalgalanma göstermemesi geleceğinin iyi olacağı sinyallerini veriyor. Analistler ve kripto para uzmanları; özellikle 2023 ila 2025 yılları arasında Huobi Token’in ciddi bir yükselişe geçeceği tahminlerinde bulunuyor.

Huobi Token Binance

Kripto para yatırımcıları için dünya genelince en güvenilir borsalardan birisi Binance’dir. Birçok kripto para birimini listelerine almıştır. Birçok yatırımcı bu listeler arasında Huobi (HT) Token olup olmadığını merak ediyor.

Binance, kısa bir süre önce listelerinde yer verdiği kripto para birimleri arasında Huobi Token’i de dahil etmiş ve listelemeye başlamıştır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu