Genel

Kripto Para Borsaları: En Çok Ziyaret Edilen Borsalar – Ağustos 2021

0
(0)

Kripto para borsaları 2021 Ağustos ayında rekor düzeyde ziyaret edildi. Özellikle son dönemde kripto paralara artan ilgiyle, borsalara da yeni kullanıcılar kayıt olmaya başladı. Bu durum, borsaların aylık ziyaret verilerini bir hayli arttırdı. Her ay borsaların çektiği ziyaretçi sayılarını paylaşan ICO Analytics platformu, Ağustos ayına ilişkin verileri paylaştı. Peki, 2021 Ağustos ayında en çok ziyaret edilen borsalar hangileri oldu? Detaylar haberimizde…

Ağustos 2021’de En Çok Ziyaret Edilen Kripto Para Borsaları

Birkaç gün önce ICO Analytics tarafından yayınlanan verilere göre, Ağustos ayında aylık trafik arttı. Bu artış diğer aylara nazaran %27 oranında oldu. Verilere göre, en çok ziyaret edilen kripto para borsası Binance oldu. Binance geçen iki ayda da en çok ziyaret edilen global borsa olmuştu.

Ağustos 2021’De En Çok Ziyaret Edilen Kripto Para Borsaları

Binance Ağustos boyunca 166 milyon kişi tarafından ziyaret edildi. Verilere göre Temmuz ile karşılaştırılınca, genel trafiğinde %23 artış yaşadı. Listede ikinci sırada Coinbase bulunuyor. Popüler kripto para borsası, Temmuz ayına göre %28 oranında ziyaretçi arttırdı. Ağustos ayı toplam ziyaretçi sayısı ise 69 milyon civarında oldu.

Global borsalardan biri olan FTX ise ziyaretlerinde %56 oranında artış kaydetti ve 3. Sırada yerini aldı. Ağustos boyunca 22 milyon kişi tarafından ziyaret edildi. FTX ardından PancakeSwap %31 artışla 4. Sırada yer edindi. Listede 5. Sırada bulunan ByBit ise 19 milyon ziyaretçi ile buluştu. En çok tıklanan borsalar listesi verilerine göre, Ağustos boyunca diğer aylara oranla %27 oranında artış gösterdi.

Global Borsalardan Biri Olan Ftx

Paribu Listede İlk 15’de Yer Aldı

Türk kripto para borsaları arasında yer alan Paribu ise, ilk 15 arasına girmeyi başardı. Global borsalardan OKEx’i bile geçen Paribu’yu, toplamda 6 milyona yakın insan ziyaret etti. Listede 14. Sırada bulunan Paribu, geçmiş verilere göre trafiğini %109 oranında arttırdı.

 

 

Kripto Borsası Nasıl Kullanılır? Hangi Kripto Borsası Güvenilir?

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu