AltcoinDefi

Lazio Coin Nedir ve Nasıl Alınır? Lazio Coin Yorumu

5
(1)

Binance geçtiğimiz günlerde Launchpad üzerinde Lazio coin adlı 22. Projenin başlatılacağını duyurdu. Tam ismi Lazio Fan Token (LAZIO) olarak karşımıza çıkan token, Launchpad abonelik formatını takip edecek. Borsa tarafından yapılan duyuruya göre, kullanıcılar BNB bakiyelerinin kaydı 14 Ekim tarihinde başlayacak.

Borsa tarafından yapılan bir diğer açıklamaya göre, BNB bakiyeleri yedi gün boyunca kayı edilecek. Süreç 21 Ekim 2021 tarihinde son bulacak. Açıklamalara göre şirket, her müşteri başına nihai BNB tutma tutarını yedi günün ortalaması olarak belirleyecek. Günlük ortalama BNB bakiyesi hesaplamasını kullanacakları düşünülüyor.

Öte yandan taraftar token’larının Launchpad’e dahil olması, yatırımcılarını da umutlandırıyor. Tokenların toplam arzı 40 milyon olarak bildirildi. Başlangıca göre oldukça az olan bu miktar, toplam arzın sadece %10’unu oluşturuyor. İçerik oluşturacak platform ise 40 milyon LAZIO birimini borsaya tahsis edecek. Halka açık satış esnasında LAZIO biriminin fiyatı 1$ olacak. Yapılan açıklamaya göre ise şirket yalnızca BNB ile takas imkanı sunacak. Yatırımcıların gözü şimdiden satış tarihinde.

Lazio Coin Nedir?

Lazio Coin Nedir

Lazio taraftar token’ı olarak piyasaya sürülmüştür. Lazio Taraftar Tokeni, Serie A’da oynayan ve İtalya, Roma, İtalya’da oynayan SS Lazio takımının tüm taraftarları için taraftar deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış bir BEP-20 (Binance Akıllı Zincir) yardımcı programı tokenidir.

Token, Lazio Taraftar Token hayranlarının ekiple anketler yapmasına, dijital koleksiyonları takip etmesine, NFT satın almasına ve hayran ödülleriyle birlikte gelen oyun özelliklerinin keyfini çıkarmasına ve daha pek çok şeye olanak tanır. Lazio CoinMarketCap verilerine göre token 1152 kişinin izleme listesinedir. İlerleyen günlerde bu rakamın artması beklenebilir.

Lazio Taraftar Tokeni Genel Özellikleri Nelerdir?

Lazio taraftar tokene sahip olan kullanıcılar çeşitli birçok avantajdan istifade edebilir. Bu avantajlar farklı kategorilerde incelenebilir. Token sahiplerinin kazanabileceği avantajlar ise aşağıdaki gibidir.

  • Etkileşim: Lazio Taraftar Token sahipleri, Binance Taraftar Token platformundaki hayran etkileşimleriyle ilgili oylama oturumlarına katılma hakkına sahiptir.
  • Sadakat kaydı: Token sahipleri, hayran ödülleri, dijital koleksiyonlar, sadakat puanları vb. için kaydolmak amacıyla LAZIO token kullanabilir.
  • E-Ticaret: LAZIO token, SS Lazio’nun gelecekteki potansiyel e-ticaret ekosistemine entegre edilebilir ve Binance Pay ile mallar, maç günü biletleri, üyelikler vb. için ödeme yapmak amacıyla kullanılabilir.
  • Esktra Avantajlar: Token sahipleri, Binance Fan Token platformunda SS Lazio ile etkileşime girerek, imzalı ürünler, bir futbolcu veya efsane ile toplantı ve selamlaşma, ekip üyeleriyle bire bir görüşmeler vb. dahil olmak üzere tek seferlik avantajlar elde edebilir.
  • Oyun: Token sahipleri, Binance Taraftar Token platformundaki birçok Gamei özelliğine erişebilir.
  • Bağış Yapma: Sahipler doğrudan favori gruplarına bağış yapabilir ve bir sadakat sertifikası alabilir.

Lazio Token Nasıl Alınır?

Lazio Token Nasıl Alınır

Lazio coin hangi borsada konusu oldukça merak edilmektedir. Lazio şu anda herhangi bir borsada listelenmemektedir. Ancak 21 Ekim 2021 tarihinde Binance borsası üzerinden satın alınabilir olacaktır. Şu an için herhangi bir borsa üzerinden satın alımı gerçekleştirilememektedir.

Lazio Taraftar Tokeni Fiyatı Ne Kadar?

Lazio coin fiyat verileri henüz bulunmamaktadır. Token ICO aşamasında olduğundan ve henüz bir borsada listelenmediğinden ötürü, satın alma işlemleri, satma işlemleri ve fiyat verileri gibi verilere ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Ancak yayınlanan bilgilere göre token’ın ön satış fiyatının 1 dolar olacağı üzerinde durulmaktadır.

Lazio Token Ne Zaman Çıkacak?

Lazio Token Ne Zaman Çıkacak

Lazio, yayınlanan bilgilere göre Binance borsasında alım satıma açık olacak. Lazio Coin Binance borsasından 21 Ekim 2021 tarihinde satın alınabilir hale gelecek. Taraftar token’larının arasına son olarak eklenen Lazio’ya ilginin büyük olacağı düşünülüyor. Öte yandan diğer taraftar token’larında olduğu gibi ICO ile birlikte fiyatının 1 doları aşacağı bile öngörüler arasında bulunuyor.

 

Binance üzerinden indirimli alım yapmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz

kayıt linki

Chiliz Taraftar Token Listelemesi İçin FTX ile Anlaştı 5 (1)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu