MetaverseAltcoinAnalizNedir

Metaversenin Gözdesi: Bloktopia Coin Geleceği 2023 2025

5
(1)

Bloktopia coin, eşi benzeri olmayan VR deneyimi ile metaversenin yeni gözdesi olarak karşımıza çıkıyor. Asıl planı Polygon network kapsamında merkezi olmayan bir metaverse alanı oluşturmaktır. Yatırımcıların öğrenirken kazanmasını, oynarken yaratmasını ve böylece kazanç sağlamasını hedefler.

21 milyon arzı olan bu bitcoin, aynı zamanda 21 seviyeli bir gökdelen coindir. Tamamen benzeri olmayan bir VR deneyimi üzerine kurulmuştur. 3D modelleme ile yapılan etkileyici görsel çalışmalarının yanı sıra son teknoloji kullanıcı deneyimine sahiptir.

Son zamanlarda adını duyurarak özellikle metaseverlerin gözdesi haline gelmiştir. Bloktopia yatırımı yapan yatırımcılara bu bağlamda Bloktopian adı veriliyor. Geniş imkanların kapılarını aralayan Blocktopia token; günlük hayattaki oyun, reklam ve gayrimenkul gibi yöntemleri kullanır. Bu sayede yatırımcılar NFT varlıkları ile yatırımlarını katlayabilirler.

Bloktopia Coin Nedir?

Metaversenin Gözdesi: Bloktopia Coin Geleceği 2023 2025

Bir metaverse oyunundan çok daha fazlası olan Bloktopia, Oyunculara sanal dünyada eğlenme ile birlikte yaratıcılıkla öğrenme imkanı sunuyor. Bloktopia için “Fırsatlar diyarı” tabiri de kullanılıyor. Platform içerisinde sizlere birçok farklı sistem ile gelir kapıları aralanır. İDO’dan aldığınız gayrimenkuller ile kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca bahisler, reklamlar ve diğer fırsatlar sayesinde merkezileşmiş borsalar sayesinde bloktopia token alıp satmanız da mümkün hale getirilmiştir.

21 milyon bitcoine hakim olabilmek için 21 seviyeden meydana gelen bloktopia evreni, token sahiplerini “Bloktopian” olarak nitelendiriyor. Kriptonun evi olarak bilinen Bloktopia, son sistem teknoloji ve birbirinden farklı kazanç kapıları ile metaverseye bambaşka bir boyut kazandırmıştır. Şuan dünya üzerinde en gelişmiş ve son teknoloji 3D modelleme tekniğine sahip metaverse oyunudur.

Öğren, kazan, oyna ve yarat olmak üzere dört aşama üzerine kurulmuştur. Bu aşamaları öğrenmek için siz kullanıcı ve yatırımcılar YouTube, Twitter ve Telegram üzerinden Bloktopia evrenine yönelik bilgiler öğrenebilir ve deneyimlere şahitlik edebilirsiniz. Böylece büyük kazanç kapılarını en eğlenceli hali ile aralayabilirsiniz.

Bloktopia Hangi Borsalarda Var?

Bloktopia Hangi Borsalarda Var

Kripto para piyasasına kısa sürede hızlı ve görkemli bir giriş yapan Bloktopia coinin hangi borsalarda listelendiği de merak konusu olmaktadır. Kısa sürede emin adımlar ile yoluna devam eden ve metaversenin gözdesi haline gelen bir bitcoin olmuştur. Günümüzde ise listelendiği borsaların sayısı fazla olmakla birlikte bu sayı her geçen gün daha da artmış göstermektedir.

Bloktopia coin, metaverse evreninde kendisini ilk kez QuickSwap Dex platformu üzerinde gösterdi. Daha sonrasında çok geçmeden kendisini geniş kitleye tanıttı ve KuCoin borsa listelerinde yerini aldı. Şuan ise Gate.io kripto para borsası başta olmak üzere birçok büyük kripto para borsa listelerinde yerini almış durumdadır. Hal böyle olunca birçok analist ve yorumcu da Bloktopia coin geleceği ve grafikleri hakkında yorumlamalar ile analizler yapmaktadır.

Bloktopia Coin Nasıl Alınır?

Bloktopia evreninde token ya da diğer adı ile coin sahibi olmak isteyenler nasıl alım yapabileceklerini merak ediyor. Yaratıcı evrenin bir parçası olabilmek için iki farklı yol izleyebilirsiniz. İsterseniz merkezileşmiş olan ve Blok token listeleyen kripto para borsalardan alım yapabilirsiniz. İkinci yol ise merkezileşmemiş borsalardır. Dilerseniz DEX platformları gibi merkezi olmayan borsalar üzerinden de Bloktopia coin alabilirsiniz.

Bloktopia (BLOK) token üzerinde otomatik staking ve ödül sistemi yoktur. Bu sayede de merkezileşmiş ya da merkezi olmayan borsalar üzerinden satın alım işlemlerinizi yapmanız son derece kolay olacaktır. Eğer kripto para borsasına yeni giriş yapıyorsanız ve ilk olarak Bloktopia token alacaksanız o halde kolaylık açısından sizlere merkezi kripto para borsalarından alım yapmanızı tavsiye edebiliriz. Bu borsalar üzerinden daha anlaşılır ve daha kolay şekilde token alarak yaratıcı evrene giriş yapabilirsiniz.

Bloktopia Coin Nereden Alınır?

Bloktopia Nereden Alinir

Bloktopia coin almak istiyorsanız öncelikle yer aldığı borsa listelerini bilmeniz gerekiyor. Bu borsa listelerinden birisi de Gate.io kripto para borsasıdır. Listelendiği hangi borsada üyeliğiniz varsa ya da hangisi sizin için daha kolay geliyorsa o borsayı tercih edebilirsiniz. Öncelikle tercih edeceğiniz kripto para borsasına üye olmanız gerekiyor. Eğer Gate.io borsasını tercih edecekseniz buradan üye olabilir ve hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Üyelik ve giriş işlemleri sonrasında hesabınıza bloktopia coin miktarı kadar yatırım yapın. Transfer ardından “Piyasalar” sayfasına giderek arama kısmından Blok/USDT seçimini yapın. Karşınıza çıkan sayfada satın alma miktarınızı belirleyerek “Blok satın al” ya da “Buy Blok” butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayın.

Gate.io borsasının yanı sıra bu işlemi aynı zamanda QuickSwap DEX borsası üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Ancak hızlı ve kolay işlemler için tavsiyemiz merkezi kripto para borsalarını tercih etmeniz yönünde olacaktır.

Bloktopia Coin Yorum

Bloktopia Yorum

Bloktopia, kısa sürede metaversede kendisini göstermiş ve birçok açıdan diğer metaverse oyunlarından farklı olmaktadır. Son teknoloji 3D modelleme tekniği ve farklı yatırım araçlarına sahip bir evrendir. Evren içerisinde gayrimenkul alım-satımı, reklam, oyun ve benzeri gibi daha birçok kazanç yöntemi vardır. Dolayısıyla da oldukça çok yönlü ve eğlendirirken kazandıran bir evrendir.

Bu denli farklı ve benzersiz VR yöntemi sayesinde analistlerin ve yorumcuların da odak noktası haline gelmiştir. Projelendirme sırasında en büyük desteği KuCoin üzerinden almış ve Polygon network üzerinde kurulmuştur. Bu nedenle de güçlü ve gelecek vaat eden proje olduğu biliniyor. Birçok ortaktan oluşan Bloktopia (BLOK) token ortaklarından birisi de KuCoin olmaktadır.

Gerek güçlü ortakları gerekse projesinin güçlü temelleri doğrultusunda analistler, Bloktopia coin için karlı bir yatırım aracı olması yönünde yorumlar yapıyor. Analistlerin yorumlarına göre metaversenin yeni gözdesi olan Bloktopia yatırım yapılabilir token sıralamasında yerini almış durumdadır.

Bloktopia Coin Geleceği

Bloktopia Gelecegi

Kripto para borsasında her coin ve token için yatırım öncesinde özellikle geleceğe yönelik yapılan analiz ve yorumlar büyük önem taşır. Bloktopia bu noktada geleceğe dair yorum alan bir token olmaktadır. Analizlere göre son derece geleceği parlak görünüyor. Öyle ki; gelişmiş ve çok seçenekli yatırım araçlarının yanı sıra güçlü proje temelleri sayesinde de kısa vadeli yatırımlarda da eğer analiz ve yorumlar doğrultusunda adımlar atarsanız büyük kazançların altına imzanızı atabilirsiniz.

Metaverse projesi genel olarak kripto para alanında varlığını geniş kitlelere yaymayı başaracaktır. Analistler bu yayılma ile birlikte ilk olarak Bloktopia coin üzerinde etkili olacağını düşünüyor. Şayet bu durumda özellikle 2023 ila 2025 yılları arasında BLOK token yükselişte çığır aşması öngörülerin arasında yer alıyor.

Bloktopia Coin Binance

Kripto para borsaları arasında merkezileşmiş ve güvenilir borsalardan birisi de Binance’dir. Bu doğrultuda birçok yatırımcı metaversenin en gelişmiş platformu Bloktopia’nın Binance listelerinde olup olmadığını merak ediyor. Ancak bu konuda henüz Binance bir açıklama yapmadı. Dolayısıyla da BLOK token şuan Binance listelerinde yer almıyor.

Binance listelerinde yer almayan Bloktopia coin; Gate.io ve PancakeSwap gibi merkezi borsalarda listelenen bir metaverse platformudur. Binance listelerinde yeri olup olmayacağı için yatırımcıların kulağı Binance’den gelen açıklamalarda. Tahminler arasında kısa bir süre sonra Binance listelerinde yer alacağı konusu da yer almaktadır.

blok sözleşme adresi : 0x229b1b6c23ff8953d663c4cbb519717e323a0a84

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu