AltcoinBlockchainNasılNedir

Parkgene Coin (GENE) Geleceğinde Neler Bekleniyor?

0
(0)

Parkgene Coin (GENE)

Parkgene Coin (GENE) artık gündelik hayatımızın her yerinde bir coin projesinin bulunduğunun en açık kanıtlarından bir tanesi.

Geliştirilen bu token projesi park yeri sorunlarına çözüm ararken aynı zamanda otomotiv sektörü içinde de güçlü bir blockchain oluşturmayı hedefliyor. Böylelikle otomotiv sektörünü de içine çeken kripto borsası bizleri yine şaşırtmayı başarıyor.

Parkgene Coin (GENE Coin) Nedir?

Parkgene Coin(Gene Coin) Nedir

Parkgene Coin, son zamanların ilgi çeken bir coin projesi olarak karşımıza çıkıyor. Merkeziyetsiz ödeme seçeneği sunan Parkgene Coin küresel çaptaki ilk park hizmetidir. Peki bu park neyi ifade ediyor?

Kullanıcılara Blockchain üzerinden AirBNB hizmeti sunan Parkgene Coin küresel çapa yayılan bir projedir. Kullanıcılar için park alanı oluşturan Parkgene farklı konsepti ile de fark yaratıyor.

Ethereum tabanlı bir proje olması ise ilk basamak olarak Parkgene için puan toplamasına yardımcı oluyor. GENE coin ise bu platform içindeki tüm aktivitenin kontrolünü sağlayan yerel token değeridir.

Parkgene Amacı Nedir?

Dijital platformun AirBNB’si olan Parkgene park yeri olarak nitelendirilen kişilerle park etmek isteyen sürücü olarak adlandırılan kişileri bir araya getiriyor. Dolayısıyla platform park yeri ve sürücü arasındaki köprü görevini üstleniyor.

Oluşturulan bu platform direkt olarak park yeri sahipleri ve sürücüleri bir araya getiriyor. Dolayısıyla düşük ücretlerle ihtiyaca göre uzun veya kısa süreli park hizmetine yardımcı oluyor. Diğer bir deyişle dijital platformlar ile fiziksel dünyadaki otopark hizmetini bir araya getiriyor.

Parkgene Nasıl Kullanılır?

Arabaların ihtiyaç ve isteğe göre park edeceği alanı bulmasını sağlayan bu proje henüz çok yeni olduğu için de oldukça merak ediliyor.

Bu token projesine dahil olduğunuzda sürücü mü yoksa park yeri sahibi mi olduğunuzu belirtmeniz gerekiyor. Dolayısıyla algoritmaya sizin bilgileriniz ve park yerinizin konumu da ekleniyor. Siz park yeri sahibi olarak konumuzu listeye eklediğinizde ise park yeriniz kullanılabilir hale geliyor. Böylece sizin mevcut şehriniz de Parkgene Coin projesi haritasında yerini alıyor.

GENE Coin Yorum ve Geleceği

Gene Coin Yorum Ve Geleceği

Genellikle GameFi projeleri üzerinden kendilerini tanıtan Animoca firması bu token projesinin de ana yatırımcısı olarak bizleri karşılıyor. Bu firma ise adını yatırım yaptığı diğer token projeleri ile duyurmuştur. Diğer referans olduğu GameFi projeleri yatırımcılarına yüksek karlar sağlaması ve güvenilir sistemleriyle öne çıkıyor. Dolayısıyla da GENE Coin ilk basamağı kolaylıkla çıkıyor.

Tüm otomotiv sektörünü bir araya toplamayı amaç edinen bir projedir. Yalnızca sürücü ve park yeri sahibini birbirleri ile bağlaması da aracıları ortadan kaldıran bir uygulama olmaktadır. Ancak şu an yurt içi piyasası içerisinde takip edilemeyen durumda olması hakkında veri alınmasını engelliyor. Dolayısıyla Parkgene bir süre hakkındaki gizemleri koruyacak.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu