NedirAnalizRehber

Red Inu Tanıtım: Topluluk Odaklı NFT Token Avantaj Sunuyor!

3
(2)

Red Inu, topluluk tarafından yönetimi gerçekleştirilen bir NFT projesinin oyun simgesi olarak kripto para dünyasına giriş yaptı. BUSD’de yansımaları bulunan hipar deflasyon token’ı Red Inu, likiditeye katkı sağlayan kripto varlıktır. Red Inu ile gerçekleştirilen her işlemde %2 vergi üzerinden likiditeye katkıda bulunulur. Yatırımcıların gerçekleştirdiği alım-satım işlem değerlerinin %2’si Buy-Back ve Burn sistemine eklenmektedir. Bu sayede Red Inu için piyasada ideal arz miktarı korunarak, kripto paranın yüksek değer kayıpları yaşamasının önüne geçilmesi amaçlanmıştır. Yatırımcıları enflasyonist etkilerden koruyan sistem, orta ve uzun vadede başarının anahtarı haline geliyor.

Red Inu Özellikleri Neler?

Red Inu Özellikleri Neler

Red Inu özellikleri bakımından yatırımcısının ilgisini çeken kripto paralar arasına giriş yaptı. Dikkat çekici NFT token, her bir yatırımcı işleminin %2’sini likiditeye dönüştürür. Bu sayede PancakeSwap içerisindeki likidite sorunlarını giderir. Likidite havuz mekanizmasına katılabilen Red Inu, DEX’lerin her zaman takas başlatabilecekleri bir işlem çifti bulabilmelerini sağlar. Red Inu işlemlerinde devreye alınan akıllı sözleşmeler her zaman %2 mevduat tutabilmeyi sağlar.

Red Inu Token projesinin en fazla öne çıkan özelliği ise geleceğe yönelik başarılı iş ortakları yapmak adına her zaman körükleyici aktiviteler üretmesidir. Lansmanından bu yana önemli NFT oyunları ile anlaşma sağlanması ve Red Inu’nun ödeme aracı konumuna ulaşması hedeflenmiştir. Bu amacına ulaşan proje yeni ve iddialı projeleri alevlendirmek için kendi Pazarlama birimlerine de ödüller sunuyor. Red Inu ekosisteminde en çok işlem yapan, kayda değer Red Inu miktarına sahip, aktif yatırımcılara Red Inu ve BNB ödülleri sunulur.

Red Inu Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

RED Inu ne işe yarar, sorusuyla meşgul olanlar öncelikle bu kripto para biriminin NFT piyasa takipçilerini hitap ettiğini bilmelidirler. Red Inu, kendi projesi kapsamında ortaya çıkan Red Inu NFT oyunda dijital mülkiyet edinebilmeyi sağlar. Oyun içinde başarı getirecek ve seviye atlamayı sağlayacak olan dijital öğeler Red Inu Token ile satın alınır veya tasarlanır. Oyunlara katılmak, becerileri geliştirmek ve ekosistemde kripto para ödülleri kazanmak için Red Inu Token sahipliği gereklidir.

Red Inu Token takas edilebilir veya diğer kripto para birilerinin alımında ödeme aracı olarak kullanılabilir. Kripto para cüzdanları arasında denizaşırı hızlı transferi bir NFT Token ile gerçekleştirmek isteyenlere çözüm sunar. ETH köprüsü ile bağlantı sağlanabilecek olan Red Inu NFT Marketplace’te kendi yarattığınız NFT’leri satabilir, NFT pazarına bir alıcı veya satıcı olarak dahil olabilirsiniz. Tüm bu işlemlerden yararlanmak için ise kripto para cüzdanınızda Red Inu bakiyesinin bulunması ve ekosistemde yer almanız gerekiyor.

Red Inu Fiyatı Ne Yönde?

Red Inu fiyatı, 3.01.2022’de makalenin yazıldığı an itibari ile 0.000000000638 dolar seviyesinde hareket ediyor. 24 saatlik fiyat değişimi ele alındığında ise %5.07 oranında değer kaybı kayda geçti. Red Inu fiyatının, değer kazanım ve kayıp oranlarının, kripto para piyasası volatilitesine ve yatırımcıların alım-satım taleplerine bağlı olarak anlık değiştiği unutulmamalıdır. Bu yüzden CoinMarketCap gibi fiyat bilgisini anlık sunan küresel platformlardan anlık takip yapılabilir.

Red Inu Fiyatı Ne Yönde

Tüm zamanların en düşük fiyatını 0.000000000152 dolar olarak geçmiş tarihlerde tabloya alan Red Inu, en yüksek seviyesinde ise 0.00000001711 dolarlık fiyatı görmüştür. Her iki fiyat kalemi de yatırımcıların satış veya alım işlemlerinden hangisini daha yoğun şekilde yapacaklarına bağlı olarak, diğer bir ifade ile arz-talep dengesine göre değişmeye devam edecektir.

Red Inu Nereden, Nasıl Satın Alınır?

Red Inu piyasaya yeni giriş yapan NFT Token’lar arasında yer aldığı için https://redinu.tech/#to_products resmi web adresinden veya PancakeSwap (V2) üzerinden satın alımı gerçekleştiriliyor. PancakeSwap (V2)’de hesap açılışı sağlanması halinde tercih edilen miktarda Red Inu almak için satın alma emri girişi yapılabilmektedir. İşlem çifti üzerinden yatırım koşullarını değerlendirmek isteyenler ise REDINU/WBNB çifti ile işlemi yine PancakeSwap (V2)’de gerçekleştirebilirler.

Satın alım için PancakeSawp (V2)’ye erişim ardından yeni hesap oluşturma menüsüne giriş sağlanmalıdır. Ekrana yansıyacak olan kimlik doğrulama adımlarını tamamlamak üzere kimlik bilgileri verilerek, hesap açılışı onaylanmalıdır. Hemen ardından hesaba para transferi yaparak, platform içinden satın alma işlem sayfasına erişim gerçekleştirebilirsiniz. Bu alanda güncel fiyatı görüntülerken, Red Inu kripto para birimini ve tercih ettiğiniz satın alım adedini seçerek, satın alma emrini rahatlıkla girebilirsiniz.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 3 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu