AltcoinNasılNedirNFT's

Starly Coin Kullanıcılarına NFT Kartları Dağıtıyor

0
(0)

Starly Coin Kripto Piyasasının NFT Sanayisi

Starly Coin dikkatleri üzerinde toplarken dağıttığı NFT kartlar ile de kullanıcıların ilgisini çekiyor. Peki ama Starly Coin nedir ne işe yarar?

Bir NFT platformu oluşturularak kullanıcılara yatırım yapma ve koleksiyon oluşturma imkanı sunan Starly Coin geleceği hakkında da oldukça merak uyandırıyor. Kripto para piyasasında önemli bir yere sahip olan NFT değerlerine sahip olması bu platformu oldukça özel kılıyor. Kullanıcıların merak ettiği bu proje nasıl çalışıyor, 2022 Coin geleceği nasıl olacak kısaca inceleyelim.

Starly Coin Nedir?

Starly Coin Nedir

Kripto para piyasası 2017 yılından itibaren farklı projeleri bünyesinde biriktirmeyi başarıyor. Özellikle son yıllarda popülerliğinin artması bu piyasaya duyulan ilginin artmasına da ortam hazırlamıştır. Yatırımcılar ve kullanıcılar için geliştirilen her bir proje sahip olduğu vizyon ve misyon ile beğeniye sunuluyor. Bu projelerden biri olmayı başaran Starly Coin nedir, bu platformun amacı nedir inceleyelim.

Starly Coin, genel hatlarıyla bir NFT platformu olarak biliniyor. Bu NFT platformu Flow Blockchain altyapısı kullanılarak oluşturulmuş. Geliştirilen bu platform içerisinde kullanıcılar kendi NFT koleksiyonlarını oluşturabiliyor. Ayrıca kullanıcılara sahip oldukları koleksiyonları veya koleksiyon içerisindeki parçaları satışa sunma imkanı da veriliyor.

Her kullanıcı Starly Coin platformuna dahil olduktan sonra farklı NFT paketleri / kutuları satın alabiliyor. Satın alınan bu NFT paketleri sayesinde birbirinden farklı NFT değerlerine sahip olunuyor. Satın alınan değerler kullanıcının zamanla koleksiyonunu tamamlamasında yardımcı oluyor.

NFT paketlerinde yer alan bu NFT kartları konusunda uzman sanatçı ve tasarımcılar tarafından oluşturuluyor. Sanatçılar ve çizerler tarafından oluşturulması ise platformun değerini artırırken sahip olunan kartları bir eser olarak nitelendiriyor. Kullanıcılar sahip oldukları kartlar ile koleksiyon sahibi olurken bu kartları satışa da çıkarabiliyor.

Ciddi bir yatırıma sahip olan Starly Coin projesi gündeme yüksek bir seviyeden girmeyi başarıyor. Yükselmeye müsait yapısı ile de kullanıcıların dikkatini çekiyor. Çizerler ve sanatçılar tarafından hazırlanan bu NFT kartları web sitesinde kullanıcı ve yatırımcıların beğenisine sunuluyor

Paket Açılımı ve Alımı Nasıl Yapılır?

Starly Coin projesi kripto piyasası içinde yer alan bir NFT platformudur. Bu piyasadaki değerli birer yatırım aracı olan bu değiştirilemez token birimleri kullanıcıların koleksiyonlarını oluşturuyor. Bu sayede yatırımcı ve kullanıcılar kendilerine ait NFT kart koleksiyonlarını biriktirebiliyor. Ayrıca satışa sundukları kartlar ile kazanç elde etme imkanı buluyorlar.

Farklı projesi ve sahip olduğu değerlere bakıldığında NFT paketi nasıl satın alınır? Starly Coin projesi için oluşturulan web sitesinde koleksiyonlar için geliştirilen NFT kart paketleri yer alıyor. Kullanıcılar bir koleksiyon oluşturmak için bu paketleri satın alıyor. Paket içinden çıkan kartlar sayesinde ise kendi koleksiyonlarını oluşturuyor. Ancak bunun için bazı aşamaların tamamlanması gerekiyor.

Kullanıcılar Starly Coin için hazırlanan web sitesine giriş yaparak bir üyelik oluşturuyor. Şayet mevcut bir üyelik varsa giriş yapılması da yeteli oluyor. Ardından e-post adresine gönderilen doğrulama kodu ile üyelik işlemi tamamlanıyor. Aktif hale getirilen profil sayesinde kullanıcı herhangi bir koleksiyon paketi satın alabiliyor.

Kullanıcının satın aldığı bu NFT kart paketi içerisinde üç adet koleksiyon kartı çıkıyor. Bu kartlar kullanıcının profilinde sergilenmek üzere yerlerini alıyorlar. Kullanıcılar profillerinden sahip oldukları koleksiyonları ve kartları inceleme fırsatı da buluyor. Bu aşamada ekibin kullanıcılar için oluşturduğu animasyonlar web sitesini ve işlemleri daha heyecanlı ve keyifli bir hale getiriyor.

Starly Coin Yorum ve Geleceği

Starly Coin Yorum Ve Geleceği

Starly Coin yorumu kullanıcıların sıklıkla sorduğu ve cevaplarını merak ettiği bir soru olarak karşımıza çıkıyor. Bu proje kullanıcılara orijinal bir proje ve site ile karşılık veriyor. Site içerisinde kullanıcılara sunulan farklı NFT kartları kullanıcılara kişisel NFT koleksiyonu için destek olurken yatırımlarını da destekliyor.

Kripto para piyasası içinde değerli yatırım araçlarından olan NFT kartlarının bu platformda yer alması da oldukça cazip bir yatırım fikri olarak görülüyor. Oluşturulan bu platform da kullanıcıları koleksiyonlarını geliştirmek ve oluşturmak için destekliyor. Starly Coin fiyatı ile de merak edilen bir konu olmayı başarıyor.

Merkezi olmayan bu platformda yerini alan bu proje Flow Blockchain altyapısı üzerinde geliştirilmiş bir proje. Kripto para piyasası içinde projeleri destekleyici bir yapısı olması Flow Blockchain’in de bu projeye güven vermesini sağlıyor. Ayrıca hızlı ve güvenli bir işlemi sağlaması da projeye duyulan güveni artırıyor.

Çok eski bir platform olmaması her projede olduğu gibi Starly Coin geleceği hakkında net yorumların yapılmasını engelliyor. Her projede olduğu gibi bu projede de yatırımcıların çok riskli yatırımlardan kaçınarak stratejilerini gerçekleştirmesi öneriliyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu