Altcoin

Sushi Coin Geleceği: 2021 – 2023, SushiSwap Yorum

2.8
(4)

Sushi coin, kendi platformu olan SushiSwap borsası üzerinde kullanılabilen ve sahiplerine çeşitli ayrıcalıklardan yararlanma imkanı sunan bir borsa token’ıdır. SushiSwap platformunda kullanılan coin, Binance başta olmak üzere birçok borsada da alım satıma açıktır.

Söz konusu kripto para şu sıralar oldukça merak ediliyor. Özellikle fiyatının istikrarlı şekilde yükselmesi yatırımcılarını da mutlu ediyor. Sushi’nin ne olduğuna değinmeden önce piyasa verilerine göz atalım. SushiSwap coin MarketCap verilerine göre şu anda 11.28 dolardan işlem görüyor. 1 milyar 436 milyon dolar civarında da piyasa değeri bulunmaktadır. Son 24 saatte %6.52 oranında artış gösteren kripto para piyasa sıralamasında 80. Sırada bulunuyor.

Sushi Coin Nedir ve Nasıl Çalışır?

SushiSwap borsasının yerel token’ı olan Sushi, Uniswap borsasının “forklanması” ile oluşmuştur. Uniswap üzerinde token olarak UNI kullanılmakta iken, SushiSwap’ta borsa tokeni olarak Sushi Token kullanılmaktadır. Bununla beraber SushiSwap kurucuları bu yeni protokolü, Uniswap borsasının daha gelişmiş hali olarak adlandırmaktadır.

SushiSwap ilk olarak 2020 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Borsa kurucusu olarak bilinen Chef Nomi ve 0xMaki, anonim kimliğe sahiptir. Kurucular amaçlarını, Uniswap’tan daha iyi olmaya adadıklarını ve bu yönde çalışmalar sürdürdüklerini ifade etmektedir.

Sushi Coin Nedir Ve Nasıl Çalışır

Günümüzde borsa token’larının artış göstermesi, onlara olan rağbeti de beraberinde getiriyor. Özellikle PancakeSwap borsası başta olmak üzere birçok merkezi bulunmayan DeFi uygulaması popüler hale geldi. Bunun son örneği olarak Çinli devlet adamlarının kripto para faaliyetleri içeren borsaları yasaklaması da, DeFi uygulamalarına olan eğilimi artırdı. Kripto para yorumcularına göre bu durum borsa token’larının geleceği açısından oldukça iyi bir gelişmedir.

SushiSwap Coin Nasıl Alınır?

Sushi Coin Binance başta olmak üzere birçok global borsada alım satıma açıktır. Söz konusu kripto parayı Binance borsasına kayıt olarak satın alabilmeniz mümkündür. Öncelikle borsaya kayıt olmalı ve hesap onayı işlemlerini tamamlamanız gerekecektir. Bu işlemlerin ardından borsa hesabınıza başka bir kripto para borsası üzerinden varlık aktarımı yapmanız gerekir.

Sushiswap Coin Nasıl Alınır

Bu adımdan sonra, Binance üzerinde gerekli işlem çiftini belirleyerek borsa ekranından satım alıma başlayabilirsiniz. Binance üzerinde şu anda USDT, BTC ve BUSD gibi farklı işlem çiftlerini tercih edebilirsiniz. Binance dışında farklı bir borsayı tercih etmek isterseniz aşağıdaki platformları kullanabilirsiniz.

  • Huobi Global
  • Coinbase
  • Bitfinex
  • KuCoin
  • FTX
  • Bithumb

Borsalara kayıt olmanız halinde varlık gönderimi yaparak alım satıma başlayabilirsiniz.

SushiSwap Coin Fiyatı Ne Kadar?

Sushi coin fiyatı 29 Ekim 2021 itibariyle 11.29$ civarındadır. Bu rakam son 24 saatte %6.52 oranında artış göstermiştir. Kripto paranın toplam piyasa değeri 1 milyar doları aşmıştır. Son 24 saatlik hacmi ise 310 milyon dolar civarındadır.

Sushi Coin Yorum 2021 ve Grafiği

Sushi Coin Yorum 2021 Ve Grafiği

Sushi USDT 4 saatlik mum grafiğini incelediğimizde, kripto paranın bir yükseliş trendinde olduğunu görebilmekteyiz. Şu sıralar Bitcoin fiyatının da artış göstermesi, borsa token’ları başta olmak üzere birçok altcoin’e olumlu yansıyor. Sushiswap coin de onlardan biri oluyor ve yükselişini sürdürüyor. RSI değeri 58 seviyesinde ve MACD yükseliş sinyali veriyor. Kısa süreli düzeltmeler olsa da yıl sonuna kadar kademeli artışlar beklenebilir.

SushiSwap Coin Geleceği: 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

Sushiswap Coin Geleceği 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

Sushi coin grafik verilerine göre kripto para 2021 yıl sonunu 14$ civarında kapatabilir. Uzmanların yorumuna göre 2022 senesinde ortalama 16$ civarında seyredebilir ve 2023 yılında maksimum 19 doları görebilir. Gov Capital şirketine göre bahsi geçen rakamlar BTC seyrine bağlı olarak değişecektir.

Daha fazla Sushi coin haberleri için bizi takip etmeyi unutmayın.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 2.8 / 5. Oy sayısı: 4

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu