Altcoin

TFB Coin Nedir ve Hangi Borsada Bulunur? TFB Yorum ve Geleceği

4.5
(2)

TFB Coin 2019 yılında MarketCap üzerinde listelenmeye başlamış bir kripto para projesidir. Proje TrueFeedBack adı ile bilinirken, platform blok zinciri tabanlı bir veri toplama ve analiz platformu olarak hizmet vermektedir.

TrueFeedBack uygulamasında kullanıcılar anonim olabilir ve anketlerde, görevlerde vb. paylaştıkları bilgiler için TFB token’ları kazanırlar. TrueFeedBack tüm kullanıcı verilerini ödüllere dönüştürür. Bu özellikleriyle öne çıkan TFB, aynı zamanda Türk girişimciler tarafından oluşturulmuştur.

Peki, TFB Nedir ve nasıl alınır? TFB Token genel özellikleri nasıldır? Coin’e dair uzman yorumları ve fiyat tahminlerini aktardığımız bu yazıda, merak edilen birçok detaya değindik. İşte TFB token evreni…

TrueFeedBack Token Nedir ve Nasıl Çalışır?

Truefeedback Token Nedir Ve Nasıl Çalışır

TFB token 2019 yılında marketlere çıkmış bir kripto paradır. Platformun amacı; kripto paralar ile ödül dağıtımı yapmaktır. Bunu amaçlayan platform bir anket/bounty özelliği de göstermektedir. TrueFeedBack, şirketlerin, organizasyonların ya da üniversitede bulunan herkesin (öğrenci/hoca) kolay işlemlerle anket oluşturabileceği bir platformdur. Ayrıca istedikleri bilgileri kullanıcılardan dünya çapında toplayabilmeleri de mümkün olan bir platformdur.

TrueFeedBack, blockchain tabanlı veri toplama ve analiz şirketi olarak görev yapmaktadır. Anket ve bount ile; aktivite, reklam, haber ve oyun aktivitelerinden toplanan verileri şirketlerin talep ettiği raporlara dönüştürür. Verileri sağlayan kullanıcılarıyla kazançlarını paylaşan bir token ekonomisi ile çalışır. Platformun yerel tokeni ise TFB’dir. TFB şu anda birçok borsada sıralanmaktadır. Son günlerde fiyatındaki artış sebebiyle oldukça dikkat çekmiştir.

TrueFeedBack Token Hangi Ülkenindir?

TrueFeedBack coin Türk girişimciler tarafından ortaya çıkarılmıştır. Dolayısıyla Türk meneşeili olan token, 2019 yılında CoinMarketCap’de listelenmeye başlamıştır. Kripto para projesinin bu dönemden biraz daha önce ortaya atıldığını da düşünürsek, TFB’nin uzun süredir piyasada olduğunu söyleyebilmekteyiz. Söz konusu token şu anda 11 milyon dolarlık piyasa değerine sahip.

TFB Coin Kurucusu Kimdir?

TFB token’in kurucusu aynı zamanda proje yöneticisi Dr. Ali Osman Çıbıkdiken’dir. Genel çalışma alanı Biglisayar Mühendisliğidir. 2011 ve 200 yıları arasında Necmettin Erbakan Üniversitesinde akademisyenlik görevi yapan Dr. Çıbıkdiken, tam 9 yıl kadar bu üniversitede görev yapmıştır.

Bu görev esnasında, 2015 ve 2019 yılları arasında TÜRKSAT’a danışmanlık yapmıştır. 2018 yılında ise Blockchain dünyasına atılmış ve yapay zekanın topluma etkisini araştırmıştır. Bu konu hakkında sosyal deneyler yapan Dr. Çıbıkdiken, bu deneyleri yapmak için Bloxperiment şirketini kurmuştur.

TrueFeedBack (TFB) Token Nasıl Alınır?

Truefeedback (Tfb) Token Nasıl Alınır

TFB Coin hangi borsada sorusu sıkça araştırılmaktadır. TFB token yazının hazırlandığı sırada şu borsalarda listelenmektedir:

  • Uniswap
  • Bitglobal

Bu borsalara kayıt olan kullanıcılar, Exchange bölümünden ya da borsa satın alma ekranından kripto para birimini temin edebilir. Tabi öncesinde ilgili borsalara para gönderimi yapmanız gerekecektir.

TFB Token Fiyatı Ne Kadar?

TFB coin fiyatı şu anda $0.004765 civarındadır. Bu rakam son 24 saatte %16 oranında artış göstermiştir. Kripto paranın piyasa toplam değeri 11 milton dolar olurken, dolaşan arz miktarı ise 2.36 bin TFB’dir.

TFB Coin Yorum ve Grafiği

Tfb Coin Yorum Ve Grafiği

TFB coin yorum ve öngörüleri için tüm zamanları içeren grafiği inceliyoruz. Kripto paranın önceki yıllara ait geçmiş verilerinde gözle görülür bir fiyat düşüklüğü göze çarpıyor. Aynı şekilde bu yıllarda da hacim değerinin azlığı da dikkat çekiyor. Muhtemelen ilk çıktığı dönemde ivme yakalayamamış olacak ki, o vakitlerde fiyatı düşük seviyelerde seyretmiş. 2021 verilerini incelediğimizde ise en büyük rallisini ve ATH rekorunu bu yılda yaptığını görebilmekteyiz. Şu sıralar ise bir yükseliş hareketi gösterdiğini görebilmek mümkündür.

TFB Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri

Tfb Coin Geleceği Ve Fiyat Tahminleri

Yerli yatırımcıların birçoğu TFB’ye ilgi duyuyor. Kripto para birimi esasen 2019 yılından bu yana var olmasına rağmen, birçok yatırımcı onu 2021 yılında tanıdı. Bu durumda bu yıl en merak edilen konu ise kripto paranın bundan sonraki hedefleri ve geleceği oldu. Uzman kripto para analiz sistemleri ise TFB’yi önümüzdeki 5 yıllık süreç için değerlendirdi. Hepsi uzman analistlerin tahminlerini içeren TFB öngörülerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

TFB Token Geleceği 2021

Popüler analiz sistemi Price Prediction TFB’yi yorumluyor. Analistler, Kasım 2021 için TrueFeedBack fiyatının olası en düşük 0,014$ seviyesine ulaşmasını bekliyor. TFB fiyatı, ortalama tahmini fiyat olan 0.016$ ile olası maksimum 0.016$ seviyesine ulaşabilir. Aralık ayı için TrueFeedBack fiyatının aylık ortalama 0.017$ sınırına ulaşacağı tahmin edilirken, kripto paranın maksimum 0.017$ ile minimum 0.016$ arasında işlem göreceği tahmin ediliyor.

TFB Token Geleceği 2022

Tfb Token Geleceği 2022

Uzmanlara göre coin’in başarılı olmasında TFB coin haberleri oldukça rol oynayacak. Bundan hareketle tahminlerini aktaran Price Prediction’a göre TFB geleceği 2022 yılında oldukça iyi seviyelerde olacak. Ocak 2022’de TrueFeedBack fiyatının minimum 0.016$ civarında olacağı tahmin ediliyor. TrueFeedBack fiyat değeri, USD cinsinden ortalama 0.017$ işlem değeri ile maksimum 0.018$’a ulaşabilir.

TFB Token Geleceği 2023

Tfb Token Geleceği 2023

Price Prediction şirketi 2023 TFB Coin yorum ve öngörülerini aktarıyor. Şirkete göre TFB, 2023’te ortalama olarak 0,032 $ fiyat seviyesini geçebilir hatta daha yüksek seviyelere ulaşabilir. TrueFeedBack’in bu yılın sonunda beklenen minimum fiyat değeri 0,031$ olmaktadır. Ayrıca TFB, 0.039$’lık maksimum fiyat seviyesine ulaşabilir. Yorumlarını aktaran Price Prediction şirketi 2024 – 2025 yılları için ise ortalama 0.070$ civarını öngörmektedir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 4.5 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu