AltcoinMetaverseNasılNedir

The Monopolist (MONO Coin) ile Zar Atın!

0
(0)

The Monopolist (MONO Coin)

The Monopolist (MONO Coin) zar atarak kullanıcılarını mülk ve arazi sahibi yapıyor! Nasıl mı? Gelin yazımızda birlikte inceleyelim.

MONO Coin ile işlemlerin yapıldığı proje play to earn konseptine sahip bir oyundur. Kripto para dünyası içerisinde bizler de bu konsepte sahip oyunları görmeye oldukça alıştık. Ancakbu kez karşımıza çıkan bu oyun projesi birçoğumuzun oynamaktan keyif aldığı Monoply’den esinleniyor!

Aşina olduğumuz bir oyununu dijital dünyaya taşınması ise bizlere CCARS Coin’i bir kez daha hatırlattı. Bakalım bizleri bu oyun projesine hangi özellikleri sürükleyecek?

The Monopolist (MONO Coin) Nedir?

The Monopolist (Mono Coin) Nedir

The Monopolist (MONO Coin) içerisinde araziler, evler satın alınabilen ve yatırım yapılarak kar elde edilen bir oyun projesidir. Bu token projesi için kripto para dünyasının Monopoly’si demek pek de yanlış olmayacak. Zira bu oyun da oldukça benzer bir biçimde oynanıyor.

The Monopolist Oyunu Nasıl Oynanır?

The Monopolist Metaverse oyunu gerçek dünyadaki oyun deneyimimizi dijital platformda dijital varlıklarla bizlere sunuyor. Hepimizin aşina olduğu Monopoly oyunundan esinlenerek tasarlanan bu oyun projesi oldukça sükse yarattı. Peki Monopolist nasıl oynanır?

Oyuncular oluşturulan sanal platform içerisinde arazi satın alma, bina yapma gibi yetkinliklere sahipler. Dolayısıyla bu da oyunu bir nevi emlak savaşları kategorisine taşıyor. Oyuncular için ise bu oyun alanı yeri geldiğinde bir savaş arenası oluyor.

Kullanıcılar oyun içerisinde karşı karşıya geldiklerinde galip olan taraf MONO ve MOB Token kazanma şansı yakalıyor. NFT pazarında ise sahip olduğu token değerleri ile karakterini geliştirme özelliği sunuluyor. Ayrıca kullanıcılar sahip oldukları malzeme ve eşyaları da yükselme imkanına ulaşıyor.

Oyun içinde zar atılarak ilerlemeler sağlanıyor. Ayrıca oyunun merkezinde de bu zar var. Kullanıcıların sahip oldukları karakterler ve zar birer NFT değerini temsil ediyor. Oluşturulan pazarda ise bu NFT değerleri için alım satım işlemleri gerçekleştiriliyor.

Ayrıca oyun içerisinde stake özelliği de bulunuyor. Bu özellik ile kullanıcılar MONO Coin ve MOB Coin kazanıyor. Sahip olunan coin miktarına paralel olarak stake yapılabiliyor. Biriktirilen MOB Coin tutarı ödül olarak kullanıcılara oyun sonucunda veriliyor. Sonrasında ise bu değerler MONO Coin’e dönüştürülebiliyor.

MONO Coin Nasıl Alınır?

Mono Coin Nasıl Alınır

Projeyi duyduğundan beri çoğu kullanıcı bu oyun deneyimini yaşamak için gün sayıyor. Monopoly’e benzeyen oyun konsepti ile de arkadaşlarınızla bu projeyi deneyimleme imkanı bulabilirsiniz.

Ancak biraz daha sabretmeniz gerekecek. Çünkü MONO Token 14.12.2021 tarihinde saatler 09.00’u gösterdiğinde PancakeSwap Borsası içinde yerini alacak. Ön satışı yapılan bu token bu borsa içerisinde 0.0375 4 üzerinden işleme girecek.

MONO Token Yorum ve Geleceği

Mono Coin Yorum Ve Geleceği

The Monopolist projesi de birçok oyun projesi gibi kullanıcılarına ücretsiz NFT karakterler sunan bir play to earn oyunu.

Zar atılarak ilerleme sağlanan bu oyun için MONO ve MOB Token birimleri kullanılıyor. MOB Token daha çok oyun sonunda kullanıcılara ödül olarak veriliyor. Ancak MONO Token stake özelliği kullanılarak, savaşlar kazanılarak veya MOB Token üzerinden elde ediliyor. Ayrıca kurulan Pazar bölgelerinde de MONO Coin kazanmak mümkündür.

Kullanıcılarına transfer ücreti olarak minimum tutarı sunan The Monopolist kripto para dünyasına hızlı bir giriş yapacağa benziyor. Ön satışı tamamlanan token projesi 2021 yılının 14 Aralık tarihinde PancakeSwap listesinde yer alacak.

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu