AltcoinBlockchainNasılNedir

Unbound Finance (UNB Coin) Nedir

5
(1)

Unbound Finance (UNB Coin)

Unbound Finance (UNB Coin) borca veya nakde ihtiyaç duyduğunuzda çalınacak bir kapı daha aralamayı planlıyor.

2021 yılının Nisan ayında çıkılan bu yolculuk 2022 yılının Ocak ayında sonlanacak ve UNB Coin piyasalarda yerini almaya başlayacak. Bu proje bizleri heyecanlandırdığı kadar kripto para geleceği hakkında da merak uyandırıyor.

Unbound Finance (UNB Coin) Nedir?

Unbound Finance (Unb Coin) Nedir

Dijital dünya gündelik yaşamımızın bir parçası haline gelmeyi başarmıştır. Mobil uygulamalar, oyunlardan sonra dijital paralar da yaşantımızın bir kısmını oluşturmayı başarmıştır. Yatırım araçlarında değişime neden olan kripto para piyasası yakın zamanda projelerden birisi olan Unbound Finance’ı da yatırımcılara tanıtmıştır. Peki Unbound Finance nedir?

Basit bir tanım yapmak gerekirse Unbound Finance ihtiyaç duyulan borcun likidite verilmesini sağlayan bir kripto para projesidir. Geliştirilen bu proje Ethereum Blockchain, Binance Smart Chain ve Polkadot gibi güçlü ağlarla iş birliği içinde olmayı da başarmıştır. Dolayısıyla yatırımcıların dikkatini şimdiden çekmeyi başarmıştır.

Merkezi olmayan bir yapıya sahip olmaları kripto para projelerinin ortak özellikleri olduğu gibi kullanıcıları da memnun eden bir durumdur. DeFi türevlerinden de yararlanmayı amaçlayan Unbound Finance güvenlik ve hız konusunda da oldukça özgüvenlidir. Kullanıcılarına faizsiz kripto kreşini oluşturan bu platform içindeki likidite havuzları ise en büyük özelliğidir.

Geliştirilen Unbound platformu içerisinde kullanıcılar UNB Coin ile işlemlerini gerçekleştiriyor. Sunulan kripto para kredisi de UNB Coin biçimde sağlanıyor. Bu sayede kullanıcılar ihtiyaç duydukları nakde ulaşıyor.

Ayrıca GameFi UNB Coin için ön satış gerçekleştireceğini de duyurmuştur.

UNB Coin’in Öne Çıkan Özellikleri

Her token projesinin kendisine has özellikler ve görevleri vardır. Bu sayede piyasa içerisinde proje çeşitliliği sağlanarak daha geniş kullanıcı kitlesine hitap edilmektedir. Unbound Finance projesi de sunduğu özellikler ve üstlendiği görev ile farklı bir proje olmayı başarmıştır. Ayrıca desteğini aldığı farklı Blockchain ağları, projeler ve kripto para borsaları da bu projeyi üst sıralara taşımaktadır.

  1. MINT: Platformun kullanıcılarına sunduğu bir özellik likidite sağlamasıdır. Ayrıca kullanıcılar için geliştirilen bu özellik sayesinde stake yapmak da mümkün hale geliyor. Platform içerisinde kilitlenen token birimleri yatırımcısına ödül tokenlar kazandırıyor.
  2. UNLOCK: Kullanıcılar Unbound Finance platformu üzerinden faizsiz kripto kredisi sahibi olabiliyor. Ayrıca bu kredinin iadesi de platform tarafından kabul görüyor. Kullanıcılar talep ettikleri faizsiz krediyi iade ederek likidite sağlayıcının kilidini açabiliyorlar.
  3. EARN: Aynı şekilde likidite havuzu içerisine kullanıcılar para yatırabiliyor. Bu sayede borç ihtiyaçları karşılanırken havuza likidite sağlayan kullanıcılar da ödüllendiriliyor.

UNB Coin Nasıl Satın Alınır?

Unb Coin Nasıl Satın Alınır

Kripto para piyasası için geliştirilen her proje kendisine uygun bir borsa bulur. Kullanıcılar da bu borsalar üzerinden kayıtlarını oluşturarak diledikleri token birimini satın almaktadır. Peki henüz piyasada olmayan UNB Coin nasıl satın alınır?

Unbound platformu için geliştirilen UNB Token henüz piyasadaki yerini almamıştır. Dolayısıyla şu an yalnızca Huobi Global Borsası üzerinden alım yapılabiliyor.

Unbound Finance ve UNB Coin Yorum ve Geleceği

Unbound Finance Ve Unb Coin Yorum Ve Geleceği

Unbound platformu kullanıcılarına sağladığı imkan ve kolaylıklar sayesinde oldukça dikkat çekmeyi başaran bir proje oluyor. Henüz piyasa listelerinde yer alamamış olmasına rağmen adından söz ettirmeyi başardı.

Merkezi olmayan yapısı ve demokratik bir yol izlemesi de projeyi desteklemektedir. Ayrıca piyasının devi olarak görülen bazı proje ve borsalar tarafından desteklenmesi de UNB Coin’i üst sıralara taşımaktadır.

UNB geleceği hakkında çok fazla yorum yapamasak da GameFi tarafından ön satış yapılacağını söyleyebiliriz. Bildiğiniz gibi GameFi bu piyasa içerisindeki en kaliteli ön satış platformudur. Dolayısıyla Unbound Finance geleceği hakkında merak da uyandırıyor.

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu