AltcoinMetaverseNasılNedir

Velhalla Coin (SCAR) Nedir? 2022 Yılında Ne Durumda Olacak?

5
(1)

Velhalla Coin (SCAR)

Velhalla Coin (SCAR) bizleri İskandinav Mitolojisine tanıklık etmeye çağırıyor. Gelin bizler de bu tecrübeye ortak olalım. Peki ama nasıl?

Metaverse dünyası bu kez de bizleri mitoloji oyununa davet ediyor. Oyna kazan oyunlarının popüler olması ve NFT kutularının da sıklıkla oyunlarda karşımıza çıkması güncel oyunlarda sık rastladığımız bir olay. Velhalla Coin de bu oyunlardan bir tanesi. Kendine has tarzı ve karakterleri ile 2021 yılının ekim ayında bizlere sunulan SCAR Coin nedir?

Velhalla Coin (SCAR) Nedir?

Velhalla Coin (Scar) Nedir

Velhalla Coin Ethereum Blockchain üzerinde hazırlanmış güncel altcoin projelerinden birisidir. Bu proje sayesinde İskandinav mitolojisini dijital platforma taşıyan bu coin projesi ismiyle bile kendisine geniş bir yatırımcı kitlesi buluyor. Peki Velhalla nedir?

Velhalla İskandinav Mitolojisi inancında savaşta ölen savaşçıların öldükten sonra gittikleri yer olarak tanımlanmaktadır. Velas ve Velhalla kelimelerinden oluşan “Velhalla” bu savacılar için ebedi ömürlerini geçirecekleri bir mertebedir.

Projenin temasını bu mitolojiden alan Velhalla Coin kullanıcılarına mitoloji ile iç içe olarak yatırım yapabilme imkanı sunuyor. Bir Metaverse coin projesi olan bu platformun yerel parası ise SCAR Coin. Kullanıcılar, platform içerisinde SCAR sayesinde işlemlerini gerçekleştiriyor. Böylelikle kullanıcılar sanal ortamdaki işlemlerinde bu coin ile işlemlerini gerçekleştiriyorlar.

Velhalla’da Hangi İşlemler Yapılıyor?

Velhalla'Da Hangi Işlemler Yapılıyor

Kullanıcılarını mitolojiyle buluşturan token projesi Velhalla coin yerel tokenı SCAR ile işlemlerin kolaylıkla ilerlemesini sağlamaktadır. Bir Metaverse projesi olan Velhalla geçmiş mitlerle geleceği birbirine bağlayan bir köprü görevini üstleniyor.

Kullanıcılar bu sanal ortam içerisinde sanal arazi alıp satma, farklı karakterler oluşturabilecekleri geniş bir evren sunuyor. Sanal ortamda SCAR Token kullanarak gayrimenkul, NFT, dijital varlık gibi materyalleri de ticaret aracı olarak kullanabiliyor. Ayrıca SCAR Coin sahibi olan kullanıcılar projenin geliştirilmesinde ve yönetilmesinde de söz sahibidir.

SCAR Coin Hangi Borsadan Nasıl Alınır?

SCAR Coin yeni bir coin projesi olarak P2E konseptine yeni bir soluk getiriyor. Metaverse sanal ortamında var olan bu platform günümüzde sınırlı borsalarda yer alıyor. Bu borsalar;

  • PancakeSwap
  • BKEX
  • Wagyuswap

Peki ama bu SCAR token nasıl satın alınır? USDT’ye yükleme yapılıyor. Ardından ilgili borsaya transfer yapılıyor. Borsadaki arama motorunda SCAR Coin’i aratıyoruz. Almak istediğimiz coin miktarını girdikten sonra satın alma işlemimiz bitiyor.

SCAR Coin Yorum ve Geleceği

Scar Coin Yorum Ve Geleceği

Velhalla Coin projesi kullanıcılarının diledikleri gibi şekil verebilecekleri sanal bir ortam oluşturmayı amaçlıyor. Merkeziyetsiz bir platform olarak kullanıcılarına projeyi geliştirmede ve hayal güçleri doğrultusunda bir evren yaratmada destek oluyor.

Velhalla internet sitesi üzerinden 2021 ve 2022 için planlarını ve yol haritalarını düzenlemiştir. Bu yol haritası incelendiğinde ise projenin henüz üçüncü basamağında olduğunu görüyoruz. Dolayısıyla bu token projesi için önünde uzun bir yol var demek yanlış olmayacak.

Ayrıca önümüzdeki sene üzerinde geliştirdiği projeler dikkatle incelendiğinde karakterlerde ve NFT kutularında da revizeler yapılacağını görüyoruz. Platform içerisine entegre edilecek yeni oyunlar ve özellikler 2022 yılında bizlerin karşısına çıkmayı bekliyor. Bizler de şu an 2,06 TL olan Velhalla Coin projesinin önümüzdeki sene nasıl bir grafik çizeceğini sizlerle birlikte göreceğiz.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu