CoinKolay Özel

Altcoin Sepeti Hazırlıyoruz: Ağustos 2021 Altcoin Önerileri

0
(0)

Altcoin sepeti her dönemde yatırımcıların ilgi gösterdiği bir konu olmuştur. Altcoin listesini içeren sepet ile çeşitli tüyoları takip eden bireyler, kripto paralardan kâr elde etmektedir. Bu tüyolar zaman zaman teknik analizler doğrultusunda sunulmaktadır. Zaman zaman ise kripto paraların sağlam projeleri sayesinde tespit edilebilir.

Kısa vadeli ve uzun vadeli kazandırabilecek birçok kripto para vardır. Bireyler önce ne kadar sürede ellerinde varlık bulunduracaklarını belirlemelidir. Ardından belirlenen süre için uygun kripto paralar satın alınılır. Kripto paralar tahmini süre içerisinde değer kazanabileceği gibi düşüş de gösterebilir. Bu sebeple tüm bu işlemlerin her anında bir miktar risk bulunur. Yatırımcılar bu riskleri göze alarak yatırım faaliyetlerinde bulunmalıdır.

Bizler de geçtiğimiz günlerde Altcoin sepeti nasıl yapılır konusunu bir içeriğimizde aktarmıştık. Bugün de Ağustos 2021 için, yükselmesi beklenen çeşitli kripto paraların bir listesini oluşturduk. Şimdi gelin, detayları birlikte inceleyelim.

Uzun Vadede Kazandırabilecek Kripto Para Sepeti

Uzun Vadede Kazandırabilecek Kripto Para Sepeti

Uzun vadeli elde tutulacak kripto paralar, sağlam projeli varlıklardan seçilmelidir. Özellikle uzun vadeli yatırımlar, kısa vadeye oranla daha az riskleri barındırır. Çünkü bu süreçlerde güvenilen kripto paralara yatırım yapılmaktadır. Ayrıca zaman geçtikçe bir kripto paranın ne kadar yükselebileceğini de kuş bakışı misali görebilmek mümkündür. Kısa vadeli yatırım içinse altcoin sepeti 2021 Ağustos listesine birazdan değineceğiz.

2021 yılında uzun vadeli yatırım için Market sıralamasında ilk 10 kripto para birimine başvurulmaktadır. Yatırımcıların pek çoğu bu püf noktası sayesinde, 2020’de aldıkları varlıklardan 2021 ilk çeyreğinde muazzam kârlar elde ederek satabilmiştir. Peki, uzun vadede kazandıracak kripto para listesi nasıldır? Aşağıdaki listeden uzun vadede takip edilebilecek birimleri görebilirsiniz.

  1. Bitcoin (BTC)
  2. Ethereum (ETH)
  3. Litecoin (LTC)
  4. Solana (SOL)
  5. Polkadot (DOT)
  6. Chainlink (LINK)

Yukarıdaki varlıkların pek çoğu sağlam projeli kripto paralardır. Uzun vadede kazandırmaları analistlere göre oldukça mümkün görülmektedir.

Altcoin Sepeti 2021 Ağustos

Altcoin sepeti nedir konusundan sonra kısa vadeli yatırım için hangi varlıkların alınabileceği de araştırılmaktadır. Ağustos ayının henüz ilk haftasındayken, bazı uzmanlar ay sonuna doğru yükselebilecek kripto paraları belirlemişlerdir. Bu liste Bitcoin’e de bağlı olarak pozitif ya da negatif yönde seyredebilir. Bu sebeple yatırım süreçlerinde risk bulunmaktadır. Göze alabileceğiniz sermayeler ile piyasaya girmeniz önerilmektedir.

Peki, hangi kripto paralar ay sonunda yükselebilir ve altcoin sepetine dahil edilebilir? İşte o liste…

  1. PancakeSwap (CAKE): CAKE birimi 2021 yılının en iyi çıkış yapan varlıklarından biridir. Şu anki fiyatı ufak çaplı yükselişler göstermektedir. Ay sonuna doğru borsada CAKE alımlarının artabileceği düşünülmektedir. Çünkü Swap borsasında CAKE birimi hemen hemen her işlemde kullanılmaktadır. Dolayısıyla birim fiyatının artacağı düşünülmektedir. İlk hedef olarak 19$ seviyesi beklenebilir.Pancakeswap (Cake)
  2. UNISWAP (UNI): Borsa tokenlerinden biri olan UNI, başarılı bir DeFi projesidir. Bu sebeple Bitcoin’den bağımsız olarak seyredebileceğini öngören uzmanlar, UNI’nin Ağustos ayında BTC’ye oranla daha iyi performans göstereceğini düşünmekteler. Bu ay için ilk hedefi 25$ olabilir.Uniswap (Uni)
  3. CHILIZ (CHZ): Takım tokenlerinin lideri CHZ, özellikle maç dönemlerinde güzel artışlar gösterebilmektedir. Ancak CHZ’den ziyade, taraftar token’larının izlenmesi de kâr sağlayabilir. Bu sebeple sadece CHZ üzerinden bir kâr almayı beklemek yanlış olacaktır. CHZ ile taraftar tokenlerinin Ağustos ayında minimum %20 oranında artış göstermesi beklenmektedir.Chiliz (Chz)
  4. SUSHI (SUSHI): Bir başka DeFi token’ı olan SUSHI, son birkaç gündür düşüş göstermektedir. Ancak uzmanlar, birimin bu ay sonuna hazırlandığını ve %30’lara varan fiyat artışının gelebileceğini öngörmektedir.Sushi (Sushi)

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2021 Ağustos listesi bu şekildedir. İlerleyen günlerde farklı farklı yatırım tavsiyelerini takip etmenizde yarar vardır. Ayrıca yukarıda aktarılan hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu