Altcoin

Baby Cake Coin Nedir? BabyCake Yorumu ve Geleceği

5
(2)

Baby Cake coin son dönemlerde marketlerde popüler olmuş bir kripto paradır. PancakeSwap borsasının yerel token’i CAKE token’dan esinlenilerek üretilmiştir. Baby Cake ve platformu kendilerini ilk CAKE yansıma simgesi olarak tanımlamaktadır. Sadece BABYCAKE jetonlarını cüzdanda tutarak borsadaki işlemlerde CAKE ile ödül kazanabilmek mümkündür.

PancakeSwap üzerinden satın alınabilen BabyCake, pek çok markette de ilgi odağı haline gelmiştir. Piyasaya Temmuz 2021 tarihlerinde çıkan BabyCake, şu anda 0.0024 dolar bandında işlem görmektedir. Twitter’da analiz yapan yorumcuların ve popüler analistlerin söylemlerine göre derlenen bu yazıda, BabyCake geleceği ve BabyCake yorumlarına ilişkin detaylara değindik.

BabyCake Nedir? BabyCake Coin Avantajları Nelerdir?

Babycake Nedir Babycake Coin Avantajları Nelerdir

Babycake Coin Nedir? Baby Cake, ilk CAKE yansıma simgesidir. Sadece $BABYCAKE jetonlarını tutarak, her işlemde CAKE ile ödüllendirilmek mümkündür. Otomatik talep etme özelliği ile her 60 dakikada bir CAKE birimi cüzdanlara otomatik olarak yansımaktadır.

Cake projesinde jetonların %7’si yeniden dağıtılır. Minimum 200.000 jetonu hesabında tutan kullanıcılar, CAKE coin kazanabilmektedir. BabyCake bu avantajıyla pasif gelir kazanma yollarından biri haline gelebilmiştir.

Ayrıca ilk defa, kazandığınız CAKE’nizi talep etmenize gerek yoktur. Her 60 dakikada bir otomatik olarak cüzdanınıza gönderilmektedir. Ancak daha düşük hacimli dönemlerde bu daha uzun sürebilir, yine de CAKE birimlerinizi mutlaka alırsınız. Pancakeswap için her işlemin %3’ü likiditeye dönüştürülür. Bu durum otomatiktir ve taban fiyat (istikrar) oluşturmaya yardımcı olur.

Baby Cake Token Nasıl Alınır?

Baby Cake Token Nasıl Alınır

Babycake coin satın almak isteyen bireyler PancakeSwap borsasını ya da ZT platformunu kullanabilmektedir. Bu coin şu anda yalnızca sayılan borsalarda listelenmektedir. Size önerebileceğimiz adres ise PancakeSwap olabilmektedir. PancakeSwap üzerinden birimi satın almak isteyenler Metamask cüzdanlarını Pancake platformuna bağlayıp, para gönderimi yaparak işlemleri gerçekleştirebilmektedir.

Burada BNB ve CAKE çiftinden alım-satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Metamask cüzdana dair bilgisi olmayan bireyler Metamask nedir, nasıl kullanılır? başlıklı yazımızı okuyabilir.

Baby Cake Coin Fiyatı

Baby Cake fiyatı yazının hazırlandığı sırada 0.0024 dolar bandında seyretmektedir. Son 24 saatteki değişimi %13 olmuş ve düşüş göstermiştir. Benzer oranda hacmi düşen birimin son bir gün içerisindeki toplam hacmi $3.057.843 bandındadır. Token’ın toplam arzı ise 100 Milyar olarak bilinmektedir.

Baby Cake Coin Yorumu ve BabyCake Grafiği

Baby Cake Coin Yorumu Ve Babycake Grafiği

Baby cake’nin tüm zamanları içeren grafiğini incelediğimizde 0.003$ ile 0.005$ aralığında seyrettiğini görebilmekteyiz. Bu seyrediş son zamanlarda sürdüğünden, Bitcoin’in son yükselişinde bu direnç – destek aralığında sert hareket ettiğini söyleyebilmekteyiz. Boğaların da ayılara üstün geldiğini görebilmek mümkündür.

Twitter’da çeşitli kripto paralar hakkında pek çok yorumcu tahminde bulunmaktadır. Bu tahminlere dayalı olarak bizler de birtakım çıkarımlarda bulunabilir. Aşağıda, çeşitli yorumcuların BabyCake hakkındaki görüşlerini inceleyebilirsiniz.

Baby Cake Yorumları:

  1. Crypto Toretto: “Şimdi daha fazla satın alma zamanı…” diyen Toretto, Babycake’nin 0.002 dolar bandını aşabileceği görüşündedir.
  2. Trading4Life: “Dipleri herkesten daha hızlı aşıyoruz, balinalara ihtiyacımız yok…” diyen Trading4Life isimli analist, BabyCake’nin dip seviylerde fazla kalmadan kısa sürede yükseldiğini aktarmaktadır.
  3. Crypto Messiah: “Şimdi 0.01$ hedefte…” Söylemiyle dikkat çeken yorumcu, birimin ilk hedefinin 0.01 dolar bandı olduğuna dikkat çekiyor.

BabyCake Coin Geleceği

Baby cake token geleceği oldukça merak edilmektedir. Yukarıda yorumlarını derlediğimiz birkaç yorumcuya göre, BABYCAKE ilerleyen günlerde çok daha iyi seviyelerde seyredebilir. Kış aylarında bir boğa rallisinin geleceğini belirten uzmanlar, bu tip altcoin’lerin şu zamanda cüzdanda tutulması gerektiğini vurgulamaktadır. Bu sayede gerçekleşecek ralli’de kazanç sağlanabilecektir.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu