GenelNe Oldu

Coinbase Firmasından Korkutan Bildirim

0
(0)

Coinbase gün içerisinde neredeyse tüm kullanıcılarına “2 adımlı doğrulama ayarlarınız değiştirildi” mesajı iletmesiyle bir çok müşterinin telaşa kapılmasına sebep oldu ancak oluşan sorunu hızlı bir biçimde çözen Coinbase firması korkulacak bir durum olmadığını sorunun dışarıdan bir saldırı yada müdahaleyle değil iç sistem kaynaklı yazılımsal bir hata olduğunu belirtti .

Coinbase Borsası Nasıl Kullanılır Coinbase Türkiye Kullanımı

Dünyanın en güçlü 3 kripto borsası içerisinde 3. Sırada yer alan coinbase kullanıcılarını biraz korkutmuş olsada sorunun iç sistem kaynaklı yazılımsal bir hatadan meydana geldiğini hızlıca açıklamasının ardından kullanıcılar rahat bir nefes aldı , aslında tüm sorun yazılımsal bir hatadan dolayı  neredeyse tüm müşteriler güvenlik ayarlarından değişiklik olduğuna dair bildirim gitmesiyle başladı, bir çok kişi hacklendiğini yada hesaplarının çalındığını düşündü ve bazı kişilerin ani kararlar vererek tüm birikimlerini sattığı da oldu.

 

Coinbase firması firmasını sözcüsü  Andrew Schmitt bir açıklama yaparak “Müşterilerimize güven oluşturmanın tek yolunun, işleri berbat ettiğimizde şeffaf olmak olduğuna inanıyoruz” dedi.

 

şifrelerinizi güvenlik amaçlı her sitede farklı kullanmanız ve mutlak zor şifreler seçmeniz önemli.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu