Defi

GODS Coin OKEx Borsasında Listeleniyor! Fiyatı Ne Olur?

0
(0)

OKEx borsası kısa bir süre önce Spot işlemler için Gods Coin adındaki kripto para birimini listeleyeceğini duyurdu. Bu haberle yükselişe geçen GODS, şu anda 4.52$ civarında seyrediyor ve son 24 saatte %10 oranında bir artış gösterdi.

Peki, söz konusu kripto paranın ilerleyen günlerde fiyatı hangi seviyelere ulaşabilir? Gods alınır mı ve yatırıma değer mi? Projesi gelecek vaat ediyor mu? Tüm bunlara ve daha fazlasına yazımızın devamında değindik.

Gods Unchained Coin Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Yatırımcıların sıklıkla merak ettiği Gods Coin nedir? “Oyunlar için gerçek mülkiyet ve özgürlük” mottosu ile piyasaya çıkan Gods Unchained, oyuncuların fantastik kartlar sayesinde epik düellolar gerçekleştirebildiği bir oyundur. Esasen ücretsiz bir ticaret kart oyunu olarak da bilinen Gods, oyunculara gerçek dijital mülkiyeti sunmak amacıyla tasarlanmıştır.

Gods Unchained Coin Nedir Ve Özellikleri Nelerdir

Projenin yerel token’ı Gods ise, Ethereum teknolojisini kullanarak, gerçekten önemli olan eşyaları kazanmak için araçlar sağlayarak oyunların işleyişini temelden değiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple ortaya atılan proje, kısa süre önce OKEx listeleme haberi ile gündeme gelmiş ve birçok yatırımcının dikkatini çekmiştir.

Projenin diğer oyun tabanlı token’lardan farkı ise aşağıdaki gibidir:

  • GODS token, Gods Unchained adlı oyunda, temel para birimidir.
  • Token, oyuncuların NFT’leri kazanmalarını ve satmalarını sağalmaya yarar ve bu ekosistemi besler.
  • Token, ERC-721 tokne’larına/NFT’lere dönüştürerek oyun içi öğelerin sahipliğini sağlar.
  • Tokenin piyasaya sürülmesi ile oyunculara anlamlı varlıklar kazanmak için daha fazla yol sunan Play to Earn mantığına yeni bir soluk getirmeyi amaçlamaktadır.
  • Gods adlı yolunda oyuncular yeni kart paketleri ve sandıklar satın alabilir. Ayrıca kendi NFT kartlarını da oluşturabilir. Bunlardan bahis ödülleri de kazanabilir.
  • Gods Unchained oyunu ile daha derin bir düzeyde ticarete atılım sağlanır.

Coinlist Gods Unchained Coin’i Listelemişti

Gods coin haberleri son olarak Coinlist listelemesi ile gündeme gelmişti. Coinlist 13 kim 2021 tarihinde söz konusu kripto parayı 2 seçenek sunarak ticarete koymuştu. İlk seçenek için sunulan fiyat token başına 0.336$ olurken, ikinci seçenek için fiyat token başına 0.24$ olmuştu.

Coinlist Gods Unchained Coin’i Listelemişti

Gods Coin Hangi Borsada Bulunuyor?

Gods Unchained coin şu anda sayılı borsada listeleniyor. Haberimizin başında da belirttiğimiz gibi OKEx üzerinde artık alım satımı yapılabiliyor. OKEx dışında şu borsalarda bulunuyor: MEXC, AOFEX, SushiSwap.

Yukarıdaki borsalara kayıt olmanız halinde kripto paranın ticaretine başlayabilirsiniz. Öncelikle varlık gönderimi işlemlerini tamamlamanız sonucunda ilgili paritelerde ticarete başlayabilirsiniz.

Gods Coin Binance Üzerinden Nasıl Alınır?

Gods Coin Binance Üzerinden Nasıl Alınır

 

Gods Binance üzerinde henüz listelenmemektedir. Token esasen 29 Ekim 2021 tarihinde CoinMarketCap üzerinde listelenmeye başlamıştır. Bu sebeple oldukça yeni bir token olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte ilerleyen günlerde projenin öne çıkmasıyla birlikte, Binance’da listelenebileceği konuşulmaktadır.

Gods Coin Fiyatı Ne Kadar?

Gods Coingecko verilerine göre 4.61 dolar tutarındadır. Bu rakam son 24 saatte %9 oranında artış göstermiştir. Toplam piyasa değeri 104 milyon dolar olurken, 24 saatlik hacmi ise 41 milyon dolar civarındadır.

Gods Coin Yorumu, Grafiği ve Gods Geleceği

Gods Coin Yorumu, Grafiği Ve Gods Geleceği

Gods Coinlist listelemesi ve ardından OKEx listelemesi ile gündeme gelmiş bir kripto paradır. Son günlerde yaşadığı çıkışlarla bilinen GODS, şu anda bir yükseliş trendinde bulunuyor. Haberlerin devamında da yükselişi sürmekte. ATH değerini 30 Ekim 2021 tarihinde 6.08 dolardan gören kripto para minimum 2.95$ seviyelerine düşmüştür. Uzmanlara göre GODS coin geleceği oyun projelerinin ön plana çıkmasıyla daha da parlayabilir.

OKEx Borsası MATIC Stake Özelliğini Duyurdu! 0 (0)

OKEx Earn Nasıl Kullanılır: Pasif Gelir Yöntemleri 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu