BitcoinAltcoin

Kasım Ayı Rallisi Başladı!

5
(2)

Hayatımızın merkezinde yer edinmeye başlayan kripto para borsası her geçen gün yenilenen haberleri ile ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor.

Yeni bir haftaya başlarken BTC ve ETH yine zirvedeki kripto paralar olarak göze çarpıyor. Ekim ayını 61.300 dolar seyirlerinde kapatan BTC, şu an 65.834 dolar seviyesinde seyretmekte. Haftanın en hızlı yükselişine sahip olan ETH ise haftalık açılışını 4.704 seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Kasım ayının başlaması ile kripto para borsası da oldukça hareketli bir başlangıç yaptı. Yaşanan hızlı yükselişler de bunu kanıtlar niteliktedir. Özellikle ekim ayında alınan kararlar ve gerçekleştirilen aktiviteler kasım ayındaki piyasayı da etkilemektedir.

Kasım ayı ajandasına bakılacak olursa bu ayın da oldukça hareketli geçeceği söylenebilir. Kasım ayında bazı CRO, STX tokenlar mainnet yapacaklarını duyurmuşlardır. SEC coin, 15 Kasım tarihinde mainnet upgread yapacağını bildirmiştir.

Mainnet ile tokenlar artık token olarak değil kripto piyasası içerisinde coin olarak işlem görmektedirler. Bu da piyasadaki coinlerin artmasına farklı stratejilerin değişmesine yol açacağa benziyor.

Kasım Ayında Yükselmesi Beklenen AltCoinler Hangileridir?

Kasım Ayında Yükselmesi Beklenen Altcoinler Hangileridir

Ekim ayında hızlı yükselişlere sahip olan Bitcoin ve Ethereum için kasım ayı da hareketli geçeceğe benziyor. Analistler de Bitcoin’in şu ana kadar olan zaman dilimi içerisindeki en yüksek seviyesine ulaşma eğiliminde olduğunu belirtmişlerdir.

BTC ve ETH’da oluşması beklenen artış altcoinler üzerinde de beklenmektedir. Bu coinler dışında kripto para borsası içerisinde Solana’nın daha ivmeli bir şekilde yükselmesi beklenmektedir. Solana en hızlı yükselen kripto para birimi olmasının yanı sıra geçtiğimiz Ekim ayında da düzenli artışlara sahip olması SOL’un ilerleyen günlerde adından sıkça bahsettireceğinin sinyallerini veriyor.

AVAX, haftaya 91,95 dolar üzerinden giriş yapan ve ay içerisinde ivmelenmesi beklenen bir altcoinlerden birisidir. Bu altcoin, geçtiğimiz ekim ayı içerisinde kullanıcılarına da iyi oranlarda kar sağlamıştır.

Polkadot, diğer bir ismiyle DOT, yükseliş beklenen bir kripto para birimidir. Parçalanmış birçok ağdan meydana gelen Polkadot, halka açık ya da özel izin olmadan ağları birbirine bağlayan ve merkeziyetsiz bir ağ sistemi oluşturmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla piyasada bulunan DOT, haftaya 52,70 dolardan açılış yapmıştır.

Geçtiğimiz haftadan itibaren ivmeli bir yükselişe sahip olan Loopring, kendisinden söz ettiren bir altcoin projesidir. Ethereum tabanlı bir token olan LRC, merkeziyetsiz kripto para borsası oluşturulmasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Loopring’in ardından en hızlı yükselişe sahip bir diğer coin KAdena’dır. Yakın zamanda hızlı yükselişe sahip olan KDA, geçtiğimiz yıl hibrit blockchaini piyasaya sürmüştü. JP Morgan çalışanları tarafından oluşturulan bir projedir.

Kasım Ayında Neler Bekleniyor?

Kasım Ayında Neler Bekleniyor

Kripto para sermaye değeri, bugün 2,87 trilyon dolar ile rekor seviyeye ulaşmış durumda. Yükselmeye devam edecek bir görünüme sahip olması ise gözleri bu piyasaya çekti.

Ekim ayında da BTC ve ETH dışında paralel bir yükselişe sahip olan altcoinler de sahiplerine hatrı sayılır kazançlar sağladılar. Verimli geçen bir ekim ayından sonra da kripto para piyasası kasım ayında da bu yükselişlerin devam etmesi bekleniyor.

Tüm bunların yanında analistler, kullanıcıların stratejilerini dikkatli yönlendirmeleri konusunda uyarıyor. Anlık gelen haberlere itimat etmeden bireysel yatırımlar yapılması, anlık yükselişlere güvenilmemesi gerektiğinin bir kez daha altı çizilmekte.

Gerçekleştirilecek mainnetlerin takip edilmesi, yatırımcılara yeni coinlere yatırım yapmaları için olanaklar sunacaktır. Bu nedenle proje geliştiricilerin takip edilmesi ve yapılan açıklamaların takip edilmesi gerekmektedir.

Hazırlanan yazıların yatırım tavsiyesi olmadığı göz önünde bulundurulmalı, bireysel kararlar alınmalıdır.

Burger Coin Nedir? BurgerSwap Coin Geleceği ve Yorumu

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu