AnalizGenel

Kishu Inu Coin (KISHU) Geleceği? KISHU Nasıl Alınır?

0
(0)

Kishu Inu coin son dönemin popüler altcoinlerinden biridir. “Köpek meme” trendlerine giren Kishu, japon köpek ırkı Kishu’dan esinlenilerek piyasaya sürülmüştür. Proje sahipleri kendilerini; Ksihu sahiplerine anında ödüller veren ve topluluk odaklı hizmet gerçekleştiren bir platform olarak tanıtmaktadır.

KISHU biriminin ağında yapılan her işlemin %2 oranı, elinde KISHU tutan yatırımcılara ödül olarak dağıtılır. Bu sayede pasif gelir kazanmak mümkün hale gelir. Platform ayrıca $KISHU akıllı sözleşmesi bulundurmaktadır. Üst düzey bir uzman ekip tarafından denetlendiği söylenmektedir. Peki, Kishu Inu yatırıma değer mi? KISHU geleceği nasıldır? KISHU coin yorum ve analizlerini yazımızın devamında aktardık.

Kishu Inu Geleceği? Kishu Inu Coin Yatırıma Değer mi?

Kishu Inu Coin Yatırıma Değer Mi

11 Haziran tarihinde Instagram’da Real Madrid oyuncusu Marcelo’nun yaptığı Ksihu Inu paylaşımından sonra birime de ilgi arttı. Bu paylaşımla beraber o günlerde fiyatı %80 oranında artmıştı. Hemen ardından 12 Haziran’da da Ronaldinho’dan benzer bir paylaşım gelince, yatırımcıların pek çoğu birime ilgi göstermeye başladı.

Kishu birimi her ne kadar yeni bir token olsa da pek çok yatırımcısı bulunuyor. Özellikle Kishu Inu Binance gibi büyük borsalardan olan OKEx’te listeleniyor. OKEx gibi listelendiği 10’dan fazla platform bulunuyor. Bu sebeple yeni bir token için oldukça iyi ortaklıklar geliştiriyor. Yazının hazırlandığı sırada ise 0.000000001 dolardan alıcılarla buluşuyor.

Şu anki durumu için ise yorum yapmak oldukça zordur. Zira kripto piyasası ciddi derecede hareketli seyrediyor. Ancak yatırımcılar bu tarz bol sıfırlı birimleri sevdiğinden dolayı tercih edilebiliyor. Birime yönelik yatırımcı yorumlarına göre ise 2021 sonuna doğru en azından hanesindeki 2 sıfırı silebileceği düşünülüyor.

Kishu Inu Nasıl Alınır, Hangi Borsalarda Bulunur?

Kishu Inu Nasıl Alınır, Hangi Borsalarda Bulunur

Kishu Inu coin nasıl alınır sorusu pek çok yatırımcı tarafından merak edilmektedir. Birimi Metamask cüzdanı olan herkes satın alabilmektedir. Metamask üzerinden satın almak isteyen yatırımcılar aşağıdaki adımları izleyebilir.

  • Metamask cüzdanı oluşturun.
  • Ethereum’u MetaMask üzerinden alın veya başka bir adresten MetaMask cüzdanındaki adresinize aktarın.
  • KISHU Swap platformunda gönderdiğiniz Ethereum’ları $KSIHU birimi ile değiştirin. $KISHU ile takas etmek istediğiniz $ETH miktarını girin. Ardından Cüzdanı Bağla seçeneğini seçin Değiştir’i tıklayın.

Bu adımlarla satın alma işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Ayrıca şu anda KISHU’nun resmi merkezi olmayan değişim platformu KISHU Swap’ta, ETH ve diğer birimleri $KISHU karşılığında değiştirebilirsiniz. Birimi borsalardan almak isterseniz; Uniswap, OKEx, Gate io ve Poloniex gibi platformları tercih edebilirsiniz.

Kishu Inu Coin Yorum ve Fiyat Grafik Analizi

Kishu Inu Coin Yorum Ve Fiyat Grafik Analizi

Kishu Coin piyasa açısından değerlendirildiğinde oldukça olumlu yorumlar almış bir tokendir. Birçok uzman analist ise Kishu Inu geleceği açısından olumlu yorumlarda bulunmakta. KISHU coinin bu denli olumlu karşılanmasında ise bazı özellikleri etkili oluyor. Birimin özellikleri incelendiğinde;

  • Kendi projesine ait bir merkeziyetsiz borsaya sahip olması,
  • Buna bağlı olarak düşüş işlem ücretleri sunması,
  • Ayrıca KISHU token kullanımı diğer birimlerin transferlerinde kullanıldığında maliyeti düşürmesinden dolayı tercih edilebiliyor.

Tüm bu özellikleri sayesinde de pek çok analist birime yönelik olumlu eleştirilerde bulunuyor. Kishu Inu geleceği var mı sorusuna ise bazı kesimlerce umutlu yanıtlar veriliyor.

Kishu Inu Fiyat Grafiği

Kishu Inu Fiyat Grafiği

Yazının hazırlandığı sırada KISHU 0.000000001 dolardan fiyatlanıyor. Analistlere göre Temmuz ve Ağustos aylarında en azından 1 sıfır sileceği düşünülüyor. Şu anki fiyat grafiği incelendiğinde düşüş seyrini sürdürdüğü görülebilmektedir. RSI 100 ve düz bir şekilde seyrini sürdürmekte. Birimin yukarı yönlü hareketi için 0.000000001657 bandını kırmaması ya da bir süre bu bandın üzerinde kalması yeterli olacaktır. Ayrıca yukarıda anlatılanlar yatırım tavsiyesi değildir.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu