CoinKolay Özel

Qredo Token Coinlist Ön Satış ve ICO Detayları

0
(0)

Qredo token ilk merkezi olmayan güvenilir MPC saklama ağını kurmuş ve dijital varlık sahipleri ile blokzincir bağlantısını yeniden tasarlamayı amaçlayan bir projedir. Projenin sanal varlığı olan Qredo ICO etkinliği ile son dönemde dikkat çekmektedir. Özellikle projenin arkasındaki destekçiler sebebiyle, tokene ilgi oldukça büyüktür.

Günümüzdeki dijital varlık ve blok zincir bağlantısına radikal bir bakış yansıtan Qredo, ilk merkeziyetsiz çok partili hesaplama sağlayan bir altyapı sunmaktadır. Bunlara ek olarak saklama ağına öncülük eder ve yerel zincirlerde bulunan takaslar ile platformları, yeni bir tasarıyla blokzincir yapısı altında yapılandırmayı amaçlar. Projenin çıkış amacını ve misyonunu incelediğimizde gelecekte değerlendirileceğini söyleyebiliriz.

Qredo Coinlist Ön Satış Hakkında

Qredo Coinlist Ön Satış Hakkında

Qredo, ilk merkezi olmayan güvenilir MPC saklama ağını kurmuştur. Bu ağ, Qredo’nun hızlı, düşük maliyetli yerel zincirler arası takas ve uzlaşma sağlamasına olanak tanımaktadır. Qredo çok zincirli evreni, platformlar arası likidite ile birleştirir ve maksimum hız ile kullanıcılarına sunar.

Qredo blok zinciri, Qredo ağındaki kripto varlıkların yönetişim kurallarından hareketle, işlemlerin denetlenebilir ve değişmez bir kaydıdır. Blok zinciri, Proof of Stake (PoS) doğrulamasına izin veren Tendermint protokolü kullanılarak oluşturulduğundan, blokların yüksek performanslı oluşturulması mümkündür. Qredo blok zinciri, işlemlerden zincire yapılan güncellemelerin bir blok yazılmadan önce ilişkili bir yönetişim kuralının tüm sorumluları tarafından onaylanması gerektiğinden, merkezi olmayan gözetime izin vermektedir.

Qredo ekibi ise, bu kapsamlı proje için geçtiğimiz günlerde Coinlist üzerinden bir duyuru yayınlamışlardır. Duyuruda yer alan bilgilere göre 8 temmuz tarihinde Coinlist üzerinden Qredo token ICO’su gerçekleştirilecektir. göre satış günü 2 seçenek sunulacak ve isteyenler farklı saatlerde Qredo ticaretine dahil olabilecektir.

Qredo Token ICO Detayları ve Ön Koşullar

Qredo Token Ico Detayları Ve Ön Koşullar

Qredo, Bitcoin ve Ether varlıklarının verimli eşler arası ticaretini destekleyen zincirler arası bir likidite protokolüdür. Kripto varlıkların mülkiyet hakları, Tendermint tarafından desteklenen Qredo blok zinciri aracılığıyla taşınabilir ve merkezi değildir. Güçlendirici ademi merkeziyetçilik, işlemleri benzersiz bir şekilde imzalayan bir bilgisayar ağından oluşan MPC protokolü olarak da bilinmektedir.

Qredo coin Coinlist’te ön satışa sunulacağı duyurulduğunda büyük bir ilgiyle karşılanmıştır. Coinlist ön satışlarında ticaret yapacak kullanıcılar USDT, USDC, BTC ya da ETH işlem çiftlerini tercih edebilecektir. Satış tarihinde 2 farklı seçenekte ticaret yapılabilmektedir. Bu seçenekler ve ICO detayları şu şekildedir:

Seçenek 1:

  • ICO tarihi: 8 Temmuz TSİ 20:00
  • QRDO Fiyatı: 0,50 ABD Doları
  • Minimum alış: 100$
  • Maximum alış: 500$
  • Tedarik adeti: 30 milyon

Seçenek 2:

  • ICO tarihi: 8 Temmuz TSİ 02:00
  • QRDO Fiyatı: 0,225 ABD Doları
  • Minimum alış: 100$
  • Maximum alış: 1000$
  • Tedarik adeti: 10 milyon

Peki, Qredo ico ne zaman? Qredo satışları 8 Temmuzda gerçekleştirilecek olup, ICO’ya son kayıt tarihi 6 Temmuz TSİ ile 03:00’dır.

Ön satış için öncelikle bu adresten Coinlist’e kayıt olunmalıdır. Son gün yapılan transfer yoğunluğundan zarar görmemek için; ön satışa 2 gün kala Coinlist’e para aktarımı yapılmalı ve bu şekilde ön satış beklenmelidir.

Ön satışa erken katılanlardan olmak isteyenler, aynı anda birkaç farklı cihaz üzerinden Coinlist’e giriş yapabilir ve kuyrukta ön sıralara dahil olabilir. Bu şekilde şansınızı da artırmış olacaksınız.

Qredo Cüzdan Nedir, Qredo Cüzdan Neler Sunar?

Qredo Cüzdan Nedir, Qredo Cüzdan Neler Sunar

Qredo Ürünleri, sorunsuz ve güzel bir kullanıcı deneyimi için tasarlanmıştır. Kullanıcı tanımlı saklama kuralları ile fon oluşturmak ve yönetmek, varlıkları depolamak ve anında, düşük maliyetli işlemler gerçekleştirmek için kullanıcılara ağa erişim sağlarlar.

Qredo cüzdan ise ticaret yürütme, likidite yönetimi ve muhasebe işlemlerinin hepsini bir arada sunmayı amaçlayan Qredo projesinin bir ürünüdür. Cüzdana kayıt ve erişimler Qredo’nun ön satışları sonrasında yapılabilecektir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu