CoinKolay ÖzelAnaliz

ROSE Coin Geleceği: 2021, 2022, 2023, Oasis Network Yorumu

1
(1)

ROSE coin merkezi olmayan, kullanıcıya ait bir veri ekonomisi oluşturulmuş ölçeklenebilir bir platformun yerel kripto parasıdır. ROSE,  Oaisis Network protokolünün kripto parası olarak bilinmektedir ve 2020 yılında piyasaya sürülmüştür. Yüksek ölçeklenebilirlik ve gizliliği koruyan mimarisi ile Oasis Network, özel ölçeklenebilir Merkezi Olmayan Finansmanı (DeFi) güçlendirmeyi ve kitlesel yatırımcıları bünyesinde toplamayı amaçlamaktadır.

Oasis Network, esasen gizlilik özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Gizlilik özelliğinin ön plana çıkmasında Tokenized Data adı verilen ve kullanıcıların verilerini kontrol altına almaları yer alır. Üstelik bunları stake ettikleri için ödüller kazanmalarına olanak tanıyan yeni bir dijital varlık türü oluşturulmaktadır. Oasis Network ve yerel token’i ROSE coini yakından tanımak için genel verileri ve uzmanlardan Rose fiyat tahmini görüşlerini bir araya getirdik.

ROSE Coin Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Rose Coin Nedir Ve Avantajları Nelerdir

ROSE, yukarıda da bahsedildiği gibi Oasis Network protokolünün yerel kripto parasıdır. 2020 yılında piyasaya sürülen kripto para, 2021 yılında oldukça popüler hale gelebilmiştir. Oasis Network, zengin bir uygulama ve kullanım durumu ekosistemini desteklemek için, herkesin kendi ParaTime’ını oluşturmasına izin verir. Bu model Avalanches’ın çeşitli alt ağları çalıştırma prensibine veya Polkadot’un bağımsız Parachain’leri nasıl koruduğuna ve birbirine bağladığına benzemektedir.

Oasis’in güncel gelişen projeleri arasında mainnet için bir sürüm geliştirme bulunuyor. Amber Network olan Mainnet için bir sürüm adayı çalıştırma planları bulunmakta. Bu nedenle uzmanlara göre ROSE 2021 yılında aranacak kripto para birimlerinden biri olmaya aday.

Oasis Network (ROSE) Nasıl Alınır?

Oasis Network (Rose) Nasıl Alınır

Oasis Network (ROSE) çeşitli global kripto para borsalarında listelenmektedir. Rose coin Binance üzerinden satın alınabilmektedir. Binance borsasında USDT, BTC ve BUSD işlem çiftleri ile hizmet sunulmaktadır. Binance yanı sıra söz konusu kripto para aşağıdaki borsalarda da işleme açıktır:

  • Binance
  • KuCoin
  • Gate io
  • ZB COM
  • Bitfinex
  • CoinTiger
  • Hotbit…

Yukarıdaki borsalardan herhangi birine kayıt olan kullanıcılar, öncelikle borsaya varlık yatırımı yapmalıdır. Bu işlemin ardından ilgili borsanın satın alma ekranından ROSE birimini satın alabilmek mümkün olacaktır.

Oasis Network (ROSE) Fiyatı

ROSE CoinMarketCap verilerine göre 0.23$’da işlem görmektedir. ROSE son 24 saatte %0.98 oranında düşüş kaydetmiş ve toplam piyasa değerinde %0.60 oranında düşüş görmüş, 349 milyon dolarda seyretmektedir.

ROSE Coin Yorum ve ROSE Grafik

ROSE grafik verilerine göre kripto para, tüm zamanları içeren grafiğinde Eylül 2021 tarihinde zirveyi görmüştür. Özellikle Mart 2021 tarihlerinde yaşadığı ikinci büyük ralliden sonra bu, onu ATH seviyesi olan 0.35$ civarına taşımıştır.

Rose Coin Yorum Ve Rose Grafik

Uzmanların Oasis Network Coin yorum ve öngörülerine göre kripto para 2021 yılının son aylarında yeniden ATH seviyesine doğru tırmanış gösterebilir. Özellikle kış aylarında yaşanabilecek boğa rallisine dikkat çeken analistler, ROSE’un ATH seviyesini tazeleme imkanı bile olduğuna dikkat çektiler.

ROSE Coin Geleceği: 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

Uzmanların yorumuna göre ROSE coin haberleri, kripto paranın geleceğine önemli ölçüde etki edebilir. Oasis Network platformunda meydana gelecek her türlü olumlu gelişme ROSE fiyatını daha da yukarı seviyelere taşıyabilir. 2021 tahminlerini aktaran popüler analiz şirketi Gov Capital, 2021 yıl sonunda görülecek fiyatın 0.18$ olacağı düşünülmekte.

Rose Coin Geleceği 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

Aynı şirketin ROSE 2022 fiyat tahmini verilerine göre 2022 yılı sonunda beklenen fiyat 0.28$ olarak hesaplanmış. Yine aynı şirketin analizine göre ROSE 2023 fiyat tahmini ise yıl sonuna işaret edilerek 0.32$ bandında olacağı ifade ediliyor. Analiz şirketine göre ROSE, önümüzdeki yıllarda bu şekilde kademeli olarak yükselecek. Ancak tahminlerin değişebileceğini de belirtmekteler.

CMC Currency Details (Advanced Design) 1 (1)

İşte Haftanın En İyi Kazandıran Kripto Para Listesi 1 (1)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 1 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ya inanin bana adamlarin 223 hedefini bile gecti bu burada durmaz 1 dolari cok rahat bu rallide zorlar gecermi bilinmez ama citasi cok yuksek bunu goz onunda tutun yazmaya korkmuslar 3 kurusluk coin icin atip tutuyorlar maglesef bunlar reklam parasi almadigindan cok dusuk yaziliyor

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu