AltcoinNasılNedir

Sweatcoin ile Her Adım 1 Coin

5
(1)

Sweatcoin Adımlarınızı Sayıyor

Sweatcoin projesi sayesinde ter atarak kazan elde edebileceğinizi biliyor muydunuz? Gelişen teknoloji buna nasıl imkan sağlıyor.

Bu token projesi kullanıcılara sunulan teknolojik imkanlar dahilinde coin kazanmalarını taahhüt ediyor. Akıllı telefonlara veya akıllı saatlere yüklenen uygulama sayesinde günlük adımları takip ediliyor ve kaydediliyor. Belirli adım sayısına ulaşıldığında ise kullanıcıya Sweatcoin yüklemesi yapılıyor.

Oldukça basit bir kullanımı ve kurulumu olması sayesinde 2022 yılında kullanıma açılan bu token projesi şimdiden merak edilmeye başlandı. Günlük hayatınızda attığınız adımlar neden size kazanç olarak dönmesin ki?

Sweatcoin Nedir?

Sweatcoin Nedir

Kripto para piyasası içinde barındırdığı farklı projeler sayesinde kullanıcı kitlesini genişletiyor. Özellikle işlevsel projeler sayesinde farklı bir kitleye de hitap etmeyi başarıyor. Bu platform içerisindeki projelerin ve para birimlerinin merkezi olmayan bir sisteme sahip olmasının da bu gelişmelerde hatırı sayılır bir payı var elbette.

2021 yılının sonuna doğru yaklaşırken mevcut kripto para 2022 geleceği hakkında yapılan yorumlar merak ediliyordu. Ancak 2022 yılının ilk günlerinde olunmasına rağmen 2022 yılı içerisinde piyasaya sunulacak projeler de araştırılmaya başlandı. Sweatcoin de bunlardan birisi oluyor. Sweat coin nedir, piyasadaki rolü nedir sizlerle inceleyelim.

Arkasında güçlü firmaların da bulunduğu Sweatcoin projesi kişisel sağlığı önemserken para kazanmanıza imkan sağlayacak bir token projesidir. Bir nevi adım sayar gibi işlevselliğe sahip olan bu token projesi kullanıcısının attığı adım kadar token kazanmasını sağlıyor.

Bir uygulama olarak hayata geçirilmesi planlanan bu coin2022 yılına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Özellikle kısa yürüyüşler ya da koşular yapmaktan hoşlanıyorsanız bu token projesi sizin için bu hobiyi daha keyifli hale getirecek.

Sweatcoin Özellikleri Nelerdir?

Sweatcoin projesi şimdiden Apple, Steam, Dünya Sağlık Örgütü, Amazon, Samsung, Stake gibi farklı ve tanınmış markaların desteğini almayı başarmış bir projedir. Projeyi bir de sahip olduğu özellikleri ile açıklayalım:

  • Bu proje kullanıcılara yürüyüş yaparak veya video izleyerek kazanma imkanı sunuyor. Aynı zamanda arkadaşlarına tavsiye eden kullanıcılar da ekstra kazanç elde ediyorlar.
  • Geliştirilen bu proje mobil uygulama olarak hizmet veriyor. Dolayısıyla mobil uygulama mağazası veya marketinden kolaylıkla indiriliyor.
  • Uygulama kullanıcının attığı her adımı sayıyor ve kaydediyor. Atılan her 1.000 adımda bir ise Sweatcoin ödemesi yapılıyor. Gerçekleştirilen bu ödeme ise uygulama içerisinde tecrübe, hizmet veya ürün alımı için kullanılabiliyor.
  • Bu uygulama içinde elde edilen ödemelerin harcanması için teklifler düzenli olarak güncelleniyor. Farklı sağlık uygulamalarından teknoloji ürünlere kadar iş birliği kurulan firmalardan  bu coin kullanılarak harcamalar yapılabiliyor.
  • Özel harcamaların dışında kazanılan token birimleri ilgili vakıfların bağış kampanyaları için de bağışlanabiliyor.

Sweatcoin Nasıl Satın Alınır?

Geliştirilen proje bir mobil uygulama aynı zamanda. Dolayısıyla borsa listelerinde yer almayan coin kazanmak için cep telefonunuza veya akıllı saatinize bu uygulamayı yüklemeniz gerekiyor. Bu uygulama İOS ve Android sistemlerle uygunluk gösteriyor.

  • Bu uygulamayı telefonunuzun ilgili mağazasından indiriyorsunuz.
  • Ardından istenilen kişisel bilgiler uygulamada ilgili kısımlara giriliyor.
  • GSM açılarak uygulama kullanıma açılıyor. Bu özelliğin açılması sayesinde atılan adımlar takip edilerek kaydediliyor.
  • Şu an uygulama içerisinde her 1.000 adım için 0,95 coin ödemesi yapılıyor. Ancak kazanılan her coin üzerinden %5 komisyon ödemesi tahsil ediliyor.

Sweatcoin Geleceği ve Yorumu

Sweatcoin Geleceği Ve Yorumu

Adım sayar işlemi gören bu uygulama sayesinde kullanıcıların attığı her adım coin olarak geri dönüyor. Basit bir kurulumu ve kullanımı olması piyasa içinde de öne çıkmasına ortam hazırlıyor. Oldukça avantajlı görünen bu coinin de diğer projeler gibi bazı olumsuz özellikleri de var.

Uygulama içerisinde günlük kazanılabilecek maksimum coin sayısı 5 olarak belirlenmiş. Dolayısıyla kullanıcılar en fazla 5 coin kazanımı yapabiliyorlar. Dolayısıyla alınmak istenen teknolojik ürünler için çok daha uzun zaman çaba harcanması gerekiyor. Bu sürenin uzun olması ise kullanılan cihazın ömrünü olumsuz etkiliyor.

Uygulamanın sağlıklı bir yaşam için başlatılmasının yanı sıra takıntı haline gelebilecek olması da akıllarda soru işareti bırakıyor. Dolayısıyla bu durumda projenin olumsuz etkilenmesine neden olabilecek durumlardan bir tanesi olarak nitelendiriliyor.

Kullanıcılar 1.000 $ elde ettiklerinde bu parayı itibari bir hale getirebiliyor. Dolayısıyla bu süre Sweatcoin kazanılmasını güçlendirirken süreyi de oldukça uzatıyor. Bizler de projenin 2022 yılı içindeki değişim ve gelişimini takip ediyor olacağız.

Sweatcoin Twitter : https://twitter.com/sweatcoin

DYP Coin Nedir? DeFi Yield Protocol Coin Nasıl Alınır?

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu