GenelDefi

AVAX Coin Sonunda CoinBase Borsasında Listeleniyor!

0
(0)

Dijital varlık borsalarından Coinbase artık AVAX coin ticaretini kullanıcılarına sunacak. Avalanche (AVAX) ve borsanın web sitesinde yayınlanan duyurulara göre, 29 Eylül itibariyle tüm Coinbase kullanıcıları, alım satım öncesinde AVAX birimlerini Coinbase Pro hesaplarına aktarabilecektir.

Borsanın yayınladığı duyuruya göre, likidite koşullarının karşılanması durumunda alım-satım işlemleri 30 Eylül Perşembe gününde saat 19.00’da (TSİ) ya da bir sonraki saatte aktif edilecek. Borsada yeterli AVAX arzının sağlanmasıyla birlikte Coinbase üzerinde AVAX/USD, AVAX/USDT ve AVAX/EUR işlem çiftleri kullanım için borsa kullanıcılarına sunulacak.

AVAX Cephesinde Beklenen Yükseliş Gelmedi

Uzmanlara göre bu gelişme, uzun vadede AVAX coin geleceği açısından oldukça iyi bir hamle oldu. Ancak söz konusu kripto para yayınlanan haberlere rağmen gözle görünür oranda bir artış kaydetmiş değil. Nitekim daha önceleri listeleme haberi geldiğinde, AVAX’ın doping etkisi ile %10 – %15 oranına kadar yükseldiğine şahit olmuştuk.

Avax Cephesinde Beklenen Yükseliş Gelmedi

Uzmanlar bu durumun, şu anki piyasa seyrine de bağlı olabileceğini vurguluyor. Yine de yatırım işlemlerinde piyasa durumunu göz ardı etmemek gerekiyor. Her listeleme ile her kripto paranın aynı reaksiyonu göstermeyeceğinin, bir kez daha altı çiziliyor.

Ayrıca bazı kripto para birimlerinin alım-satım gününde yükseldiğini de görmekteyiz. Bu durumda Avalanche için geçerli olabilir. Avalanche için alım-satım işlemleri 30 Eylül’de açılacak. Yatırımcılar bu günü bekleyerek de portföylerini yönetebilir.

Avalanche Coin Geleceği İçin Büyük Adım

Avalanche Coin Geleceği İçin Büyük Adım

Son gelen AVAX coin haberleri, popüler kripto para için oldukça önem taşıyor. Prof. Emin Gün Sirer önderliğinde ortaya çıkan AVAX projesi, özellikle 2021 yılında ciddi anlamda ilgi gördü. Kripto para hem yerel hem de küresel birçok topluluk tarafından tercih edildi ve desteklendi. Zaten birçok yatırımcı tarafından artık AVAX’ın global borsalardan Coinbase’de de listelenmesi bekleniyordu. Şu anda Top 10 içerisine girmeye çalışan AVAX, 63$ civarında işlem görüyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu