AltcoinBlockchainMetaverseNasılNedir

Radio Caca (RACA Coin) Nedir? Yatırım Yapılır Mı Geleceği Ne Olacak?

5
(4)

Radio Caca (RACA Coin)

Radio Caca (RACA Coin) son zamanların adından en sık bahsettiren tokenı! Peki ama bunu nasıl başarıyor?

Yeni bir proje olsa da özellikleri ve projeye katkısı olan isimlerle hepimizi heyecanlandırmayı başardı. Bu isimlerden belki de en dikkat çekeni Maye Musk. Kendisi hepimizin aşina olduğu Elon Musk’ın annesi. Kendisinin bu projeye dahil olması bile aslında yatırımcılar için güven verici bir olay.

Metaverse dünyasında kullanıcılara 3D performans vaat eden platform, farklı nitelikleri ile de bizleri şaşırtıyor. Lafı fazla uzatmadan gelin bu coin projesini inceleyelim.

Radio Caca (RACA Coin) Nedir?

Radio Caca (Raca Coin) Nedir

Radio Caca, USM Metaverse platformu üzerindeki tüm projelerde kullanımı geçerli olan bir token projesidir. Binance Smart Chain sisteminde yer alan RACA Coin bu projenin token değeridir.

2021 yılının Ekim ayında piyasaya tanıtılmıştır. Bir oyun projesi olan Radio Caca NFT, Metaverse, GameFi ve DeFi desteklidir. Ayrıca bu proje Maye Mask, Changpeng Zhao gibi isimlerin de desteğini almaktadır.

Radio Caca’ya özel hazırlanan NFT projelerinde, DeFi ve GameFi sistemlerinde ortak coin RACA kullanılabilecek. BSC alt yapısında olsa da ETH Blockchain sistemine de dahil olmayı başarmıştır. Ayrıca Microsoft, Google AI gibi yüksek pazara sahip firmalarla da iş birliği yaparak veri depolamasını da genişletmiştir.

RACA Coin ekibi, projenin ileriye taşınması gereken çalışmaları yaparak tanınmış kişi ve kuruluşlarla iş birliği yapmıştır. Böylece sanat, inovasyon ve bilim konusunda tanınan isimler sayesinde projenin güvenilirliği de kanıtlanmış ve desteklenmiştir. Ayrıca projenin 2022 yılının ilk çeyreğinde USM Metaverse ile ayrıcalıklara sahip olacağı söyleniyor.

USM Metaverse Nedir?

Usm Metaverse Nedir

Ekim ayında henüz tanıtımı yapılmış olan Radio Caca projesi bizleri artırılmış gerçeklik ile kullanıcıları bu deneyimi paylaşmaya davet ediyor. Bu platform düzeninde amaç sanal ortamı fiziksel dünya kadar gerçekçi kılmaktır.

USM, on yılı aşkın süredir oyun arka planlarını geliştiren bir ekip tarafından iki yıllık bir çalışma sonucunda ortaya çıkmıştır. Ekip, geliştirme çalışmalarına da halen devam etmektedir. Dolayısıyla bu projenin 2022 yılında piyasada aktif rol alması bekleniyor.

Artırılmış gerçeklik özelliği ile öne çıkan proje, bu sanal ortam içerisinde farklı eyaletler bulunduruyor. Kullanıcılar, gündelik hayatlarındaki gibi bu eyaletlerde gezinebiliyor. Ayrıca eyaletlerden arazi satın alarak bu arazi üzerinde inşaat da yapabiliyor. AVM, iş merkezi, konser alanları gibi farklı aktivite alanları oluşturabiliyor.

Her eyaletin farklı bir dünyaya oluşturduğunu da ekleyelim. Kullanıcılar bu eyaletler sayesinde farklı kullanıcılarla da etkileşim halinde kalabiliyor. Harika bir tasarıma sahip olan USM Metaverse’de gerçek dünyadan kişilerle buluşup kahve bile içebilirsiniz! İlerleyen süreçte USM üzerinden günümüzdeki uzaktan çalışma metodunun da devam edeceği söyleniyor. Açıklamalara göre iş toplantıları bile bu sanal ortam üzerinden ilerleyecek.

USM içinde yer alması beklenen eyaletlerden başlıcaları;

  • Metamon
  • CZ State
  • Bake State
  • Musk USM

şeklindedir. Ancak bu eyaletlerin hepsi eş zamanlı aktif olmayacak. Dolayısıyla öncelikli olarak aktif hale Metamon gelecek. Ayrıca projenin devamında oluşacak eyaletlerin ünlü isimlerin adını taşıyacağı da söylentiler arasında.

RACA Coin Nasıl Satın Alınır?

Raca Coin Nasıl Satın Alınır

En geniş hacme sahip piyasa olan Binance tarafından da desteklenen RACA Coin farklı borsalar üzerinde listelerde yer alıyor. Bu borsalar;

  • PancakeSwap
  • Gate.io
  • MEXC Global
  • UniSwap

Radio Caca Yorum ve Geleceği

Radio Caca Yorum Ve Geleceği

Uluslararası borsalarda listelerinde yerini alan RACA Coin, ekim ayında hızlı bir yükseliş yaşamıştır. Piyasada yer aldıktan sonraki hafta %161 oranında artan bir grafik çizmiştir. Metaverse platformu içerisine sunduğu yenilikler ile de kripto dünyasında ilkleri yaşatmaktadır.  Oluşturulan sanal ortam içerisinde üç boyutlu bir evren oluşturulması da kripto dünyasında bir ilk oluyor.

Ünlü isimlerle gerçekleştirilen iş birlikleri de bu proje için önemli bir niteliktir. Piyasadaki dolaşım arzı 181.850.767.347 olan RACA 1,58 $ değerindedir. Radio Caca Facebook’un yeni sürümünü tanıtması ile değer kazandı. RACA Coin’in Metaverse ortağı olması da yatırımcıları heyecanlandırmaya yetiyor.

RACA Coin için geleceği parlak bir proje olduğu söyleniyor. Özellikle Elon Musk’ın annesinin de bu projenin kurucularından olması coinin geleceği için önemli bir unsur. 3D bir deneyimle interaktif bir ortam sunması da önümüzdeki süreçte teknolojiyle iyi anlaşacağını gösteriyor.

Yatırımcıların gözünden de Radio Caca gelecek için yatırım yapılması gereken bir proje. Ayrıca sunduğu yenilikler ve bu özelliklerin gelişime açık olması da yatırım değerini artırıyor. Ekim ayında yakaladığı ATH değerini de yeni bir değerle değiştirmesi ise an meselesi. Bizler de sizin bu proje ile ilgili yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Siz RACA Coin’e yatırım yapacak mısınız?

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 4

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu