AltcoinAnalizMetaverse

ATLAS Coin Geleceği: 2022 – 2025, Atlas Fiyat Tahmini

3.9
(7)

Metaverse projelerinin en bilinenleri arasında yer alan Atlas coin geleceği açısından oldukça merak ediliyor. Son dönemlerde genişleyen Metaverse dünyasını yakından takip eden yatırımcılar, Star Atlas (ATLAS) gibi projeleri araştırmaya başladı. Peki, Atlas coin tam olarak nedir ve neler vadediyor? Atlas coin geleceği nasıldır? Uzman analistler tüm bu sorulara yanıt veriyor. İşte Star Atlas coin dünyası…

Star Atlas (ATLAS) Coin Nedir?

Yatırımcıların akıllarında Atlas coin nedir ve nasıl bir projedir? Gibi sorular çokça beliriyor. Peki, Atlas nedir?

Star Atlas (Atlas) Coin Nedir

Atlas coin, oyna kazan mantığı ile çalışan, galaktik bir evrende açık bir dünya sunmayı amaçlayan büyük bir strateji oyunudur. Oyuncular burada gemilere sahip olabilir, bu gemilere pilotluk yapabilir ve ticaret işlemlerini yürütebilir. Solana Blok zincirinde çalışan ATLAS, bir “AAA” oyunu oluşturmayı da amaçlamaktadır. Kısaca Star Atlas’tan bu şekilde bahsedilebilir. Peki, Atlas coin nereden alınır?

Star Atlas coin’i satın almak isteyen bireyler, işlem hacmi bakımından dünyanın 2. en büyük borsası olan FTX borsasını tercih edebilir. FTX üzerinde bir hesap oluşturmanız ve hesap onayı yapmanız halinde, güvenle işlem yapabilirsiniz. FTX hesabınıza varlık gönderimi yaparak borsa ekranından söz konusu birimi satın alabilirsiniz. FTX üzerinde ATLAS için şu ATLAS/USD işlem çifti desteklenmektedir.

FTX borsasına indirimli komisyon oranlarıyla kayıt olmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Kayıt Linki

Star Atlas Coin Alınır mı?

Star Atlas Coin Alınır Mı

Yatırımcılar Metaverse dünyasını yeni yeni keşfederken, bu gizemli dünyanın arkaplanını da merak edebilmektedir. Özellikle Metaverse tabanlı projelerin daha fazla ön plana çıkmasıyla, çeşitli kripto para birimlerinin adını duyar olduk. Bunlardan biri de şüphesiz Star Atlas olmuştur. Atlas coin alınır mı sorusuna şu an için net bir cevap vermek yanlış olabilir.

Zira Atlas coin Binance gibi global bir borsada henüz listelenmiyor ancak birçok borsadan erişilebilir durumda bulunuyor. Binance’ın geleceğini parlak gördüğü projeleri bünyesinde barındıran bir borsa olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Henüz Atlas coin’i listelememeleri, akıllarda bir miktar soru işareti yaratıyor. Uzmanlara göre ise ilerleyen vakitlerde Star Atlas coin’in Binance’de listeleneceği konuşuluyor.

Atlas Coin Fiyatı Ne Kadar?

Yazının hazırlandığı sırada Atlas coin fiyatı 0.1115$ civarında işlem görmektedir. Bu rakam son 24 saatte %5.06 oranında düşüş göstermiştir. Bitcoin hareketine bağlı olarak düşüş kaydeden Star Atlas için, uzmanlar yakından takip edilmesi gereken seviyelerde olduğunu belirtmekteler.

Star Atlas Yorumu ve Güncel Grafiği

Star Atlas Yorumu Ve Güncel Grafiği

Atlas coin’in güncel grafiğinde düşüşlerin hakim olduğunu görebilmekteyiz. Bitcoin’in bir miktar düşmesi sebebiyle, Atlas’ın bu durumdan etkilendiği aşikârdır. Öte yandan Atlas coin ne kadar olur sorusu için, yakın zamanda BTC’nin toparlanmasıyla, Atlas’ın tekrardan 0.18$ civarına ulaşması beklenebilir.

Yakın gelecek için Star Atlas grafiğinde takip edilmesi beklenen destek ve direnç alanları şu şekildedir:

Destek Seviyesi (S1): 0.1064 $
Destek Seviyesi (S2): 0.1015 $
Destek Seviyesi (S3): 
0.0931 $

Pivot Noktası: 0.115 $

Direnç Seviyesi (R3): 0.133 $
Direnç Seviyesi (R2): 0.128 $
Direnç Seviyesi (R1): 0.120 $

Atlas Coin Geleceği 2021 Fiyat Tahmini

Atlas coin diğer projelerden bazı özellikleri sebebiyle ayrılıyor. Star Atlas’ın en büyük farklarından biri; oyuncuların bir video oyununa sahip olarak, becerilerinden, isteklerinden ve zamanlarını oyunda geçirerek para kazanma şansı yakalamalarıdır. Uzman analistlere ve Star Atlas’ı takip eden yatırımcılara göre bu özelliği ile Atlas coin diğer projelerden ayrılıyor.

Öte yandan 2021 yılının son ayında iken, uzman kripto para analistleri bu ay için beklenen hedefleri açıklıyor. Popüler tahmin sistemi Wallet Investor’a göre Star Atlas Aralık ayının sonuna kadar 0.18$’ı zorlayacağı düşünülüyor. Öte yandan Price Prediction analiz sistemine göre bu ay içerisinde en fazla 0.12$ dolaylarında seyredecek.

Atlas Coin Geleceği 2022

Atlas Coin Geleceği 2022

Uzman analiz sistemleri Star Atlas’ı 2022 yılı geneli için değerlendiriyor. Popüler sistemlerden biri olan Wallet Investor, 2022 yılı için ortalama %137 oranında artış bekliyor. Bu oran, şu anki fiyatının neredeyse 2’ye katlanması demek. Star Atlas şu anda 0.12 dolardan işlem görüyor. Buna göre; 2022 yılında beklenen ortalama fiyat ise 0.24$ olmaktadır. Wallet Investor şirketinin 2022 yılı sonunda beklediği rakam da 0.27$ civarıdır.

Öte yandan bunların tam tersine görüşlerini bildiren Price Prediction şirketi, 2022 yılı için görülecek minimum fiyatın 0.17$ olacağı görüşünde. Atlas coin geleceği 2022 yılı için beklenen ortalama fiyat ise yine 0.17$ civarıdır. Bu yılda görülecek maksimum değeri 0.19$ olarak belirtmekteler. Analiz sisteminin yıl sonu tahminine göre Atlas, en fazla 0.21$ civarına ulaşabilir.

Atlas Coin Geleceği 2023 Fiyat Tahmini

Atlas coin geleceği 2023 yılı tahminleri, uzman analistler tarafından aktarıldı. Popüler sistemlerden biri olan Wallet Investor, 2023 yılı için Star Atlas’tan umutlu olduklarını dile getirdi. Öte yandan sistemin 2023 yılı fiyat tahminini incelediğimizde 0.32$ civarında ortalama bir fiyat beklentileri bulunuyor. Analistlere göre, Metaverse projesi olan bu coin, gelecekte çok daha iyi yerlere gelecek. Özellikle kripto para piyasasının henüz yeni yeni keşfedilmeye başladığı bu dönemlerde Star Atlas’ın değerinin oldukça altında olduğu belirtiliyor.

Atlas Coin Geleceği 2023 Fiyat Tahmini

2023 yılı için belirtilen maksimum seviye ise 0.35$ civarı olmaktadır. Price Prediction şirketine göre ise 2023 yılı için beklenen minimum rakam 0.24$ olmaktadır. Bu yılda ortalama görülecek fiyat 0.26$ olabilir. Ayrıca 2023 yılı için beklenen maksimum değer 0.29$ olarak açıklanmaktadır. Buna göre; şu anki fiyatından %150 oranında bir artış meydana gelecektir.

Atlas Coin Geleceği 2024

Wallet Investor sistemi Star Atlası’ı 2025 yılına kadarki süreç için değerlendiriyor. Başarılı analiz sistemine göre Star Coin oldukça iyi yerlere gidebilir. Star Atlas coin kaç dolar olur sorusuna yanıt veren sistem, bu soruya 2022 yılı için ortalama 0.287$ civarında olacağına vurgu yapmıştır. Öte yandan 2024 yılı için tahminlerini aktaran sisteme göre bu yılda görülecek hedef fiyat 0.31$ olabilir. Bununla beraber görülecek ortalama fiyatın 0.40$ civarında olacağından bahsedilmektedir. Analistlere göre 2024 yılı Star Atlas coin için 2025 yılına hazırlık niteliğinde olabilir.

Dolayısıyla kış aylarında bir ayı dönemi beklenebilir. Bu dönemlerde fiyat bir hayli düşüş gösterebilir. Tabii ki Bitcoin’e bağlı olarak yakından takip etmek fayda sağlayabilir. Price Prediction sistemine göre ise 2024 yılında görülecek minimum değer 0.33$ olabilir. Bu rakam yılın üçüncü çeyreğinden sonra 0.35$ olabilir. Ayrıca yıl sonuna kadar beklenen fiyat ise 0.41$ civarıdır.

Atlas Coin Geleceği 2025 Fiyat Tahmini

Atlas Coin Geleceği 2025 Fiyat Tahmini

Atlas coin geleceği 2025 yılında tap seviyelere ulaşabilir. Popüler analiz sistemi Wallet Investor’a göre 2025 yılında maksimum görülecek rakam 1.16$ olacaktır. Price Prediction şirketine göre ise bu değer 2025 yılı için en fazla 0.59$ olacaktır. 2025 yılı sonuna kadar br miktar daha yükseliş gelebileceği söylenmektedir.

Wallet Investor sistemine göre daha düşük tahminlerde bulunan Price Prediction, bu rakamların BTC hareketine bağlı olarak artış ya da azalış göstereceğine dikkat çekiyor. Özellikle Metaverse projelerinin yol haritası bunu belirleyecektir. Price Prediction ayrıca hiçbir tahminin de yatırım tavsiyesi olmadığını vurgulamaktalar.

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 3.9 / 5. Oy sayısı: 7

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu