AnalizBlockchainNasılNedir

Sportif Kripto Para; Dotmoovs Coin (MOOV) Nedir?

5
(2)

Dotmoovs Coin (MOOV Coin)

Dotmoovs Coin (MOOV Coin), yakın geçmişte piyasaya sunulan bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla çok genç olan bu token, tüm gözleri üzerine çekmeyi başaran nitelikleri de beraberinde getiriyor.

MOOV kısaltmasıyla da bilinen bu kripto para, spor dallarını bünyesinde bulundurması ile de oldukça şaşırtıcı bir yenilik getirdi. ERC-20 standartlarına uygun olarak geliştirilen token, blockchain tabanlı olmasıyla da kullanıcılarına güven veriyor.

Bu platformda yer alan kullanıcılar, becerilerine göre eşleştirilerek birbirlerine meydan okuyabilir. Bu müsabakalar sonucunda sonuç fark etmeksizin her iki kullanıcı da farklı tutarlarda MOOV token kazanıyor. Ayrıca kullanıcıların NFT gibi farklı ödüllere ulaşabiliyor olması da platformun bir diğer niteliği.

Dijitalleşen dünyada spor kulüplerini de içine çeken kripto para, her geçen gün daha geniş kitleye ulaşmakta. Dünya genelinde kullanıcıya ulaşmış olan Dotmoovs Coin farklı güncellemeler ile de karşımıza çıkacağa benziyor. Türkiye’de spor kulüplerinin kripto para piyasasına dahil olması bu konuda bizi daha da heyecanlandırıyor.

Dotmoovs (MOOV) Coin Nedir?

Dotmoovs Coin, blockchain tabanlı bir spor madenciliği ile bu platformda bir rekabet oluşturmayı amaçlayan tokendır. MOOV sembolü ile temsil edilmektedir. Bu token, Moonrock Capital ve Morningstar Ventures tarafından desteklenmiştir.

Dotmoovs token, BlockChain Game Allice’in üyesi olan bir kripto paradır. Kullanıcılar, çeşitli spor müsabakaları ile birbirlerine meydan okuyarak MOOV tokenlar kazanmaya çalışırlar. Bu platform, kullanıcılara farklı spor etkinliklerinde yeteneklerini sergileme imkanı sunar.

Dünyanın dört bir yanında bu platformu kullanan kullanıcılar, birbirlerine meydan okuyarak bu rekabeti arttırır. Pandemi sürecinde ertelenen veya iptal edilen spor müsabakaları bu token ile dijital hale gelmiştir. Böylelikle spor severleri bir araya toplayan MOOV nedir sizin için yazımızda derledik.

Dotmoovs Coin Güvenli Mi?

Dotmoovs Coin Güvenli Mi

Dootmoovs, severek izlediğimiz ve yapmaktan da keyif aldığımız sporları dijital bir bünyede toplamayı başaran bir platformdur. Farklı spor dalını bünyesinde barındırması ve dünya çapınca kullanıcı kitlesine sahip olması popüler bir coin olmasını sağlıyor. Peki ama pek orijinal olan Dotmoovs Coin güvenli mi?

Dotmoovs Coin, kullanıcıların MOOV jetonlarını adil bir şekilde kazanmasına önem vermektedir. Bu nedenle de her spor dalında olduğu gibi bu platformda içerisinde sanal hakemleri bulundurmaktadır. Dotmoovs kullandığı yapay zeka rehberli video hakemleri ile platformu denetler. Uygulamayı izleme ve zorluk aşamalarını analiz etme için de bu hakemler kullanılır.

Platform içerisinde kullanılan hakemler, dolandırıcılık algılama algoritması ile de adil ve haklı kazanç elde edilmesini sağlar. Kullanıcıların hile yapmasını engelleyerek herkes için eşit koşullar oluşturur. Sunduğu bu nitelikler kullanıcıların güvenli biçimde eğlenerek MOOV kazanmalarının yoludur.

Siz de bu spor müsabakalarına nasıl katılacağınızı ve MOOV tokenları nasıl kazanacağınızı merak ediyor musunuz? Bu platform ulaşılması kolay olması açısından da mobil kullanıcılara avantajlar sağlıyor. Bu platforma akıllı cep telefonuna sahip herkesin dahil olabileceği bir platform olabilmesi de pratik ve oldukça keyifli!

Dotmoovs Coin Ne İşe Yarar?

Dotmoovs Coin Ne Işe Yarar

Son yıllarda hayatımıza entegre olmuş olan kripto para dünyası artık içerisinde bir spor alanı bile oluşturdu! Spor severlerden tam not alan Dotmoovs Coin her geçen gün daha geniş bir kapsam alanına ulaşıyor. Blockchain tabanlı bu token, sunduğu platformda pek çok spor dalına ev sahipliği de yapıyor. Dünyanın dört bir yanından kolaylıkla dahil olabileceğiniz bu platform, eğlenirken MOOV kazanmanızı da sağlıyor!

Kuruluş amacını “Spor müsabakalarını demokratikleştirmek.” olarak tanımlayan Dotmoovs Coin eşit bir ortam sunmayı hedefliyor. Farklı ülkelerden, farklı dil ve dinlerden pek çok kullanıcıyı aynı platformda buluşturmak ise yegane amacı. Hazırlanan bu platformda tüm kullanıcılar eşit koşullarda farklı spor dallarında rakip oluyorlar. Platform içerisinde tamamlanan görevleri, kullanıcıların mertebe atlamasını sağlıyor.

Dotmoovs Coin, sahip olduğu platform üzerinden kullanıcıların MOOV ve NFT gibi tokenlara ulaşmasına da olanak sağlıyor. Kullanıcılar, kazandıkları MOOV değerlerini sonraki oyunlarında bahis olarak ortaya koyabilmektedirler. Platformda kullanılan yapay zeka ile kullanıcıların becerilerinin tarafsız analiz edilmesini sağlamaktadır.

Dotmoovs platformu içindeki “eşleşme” özelliği, aynı becerilere sahip rakiplerle eşleşilmesine olanak sağlıyor. Karşılaşmalar sonucunda kazanan taraf kazandığı MOOV değerlerini şifreleyerek pasif gelir elde edebilmektedir.

Özellikle son yıllarda pandemi nedeniyle alınan tedbirlerin birçok etkinliğin iptaline neden olması, kullanıcıları farklı dijital ortamlara yönlendirmiştir. Dotmoovs da kripto para piyasası içindeki bir spor tesisi görevi üstleniyor. Oluşturulan bu mecra sayesinde farklı ülkelerden insanlar ortak bir platform üzerinden eğlenceli bir şekilde token kazanıyor.

Kripto Para Dünyasında MOOV Neden Önemli?

Kripto Para Dünyasında Moov Neden Önemli

Günlük hayatta çoğu alışılagelmiş faaliyetin artık mobilden işliyor olması da dijitalleşen dünyaya bir örnek değil mi? Peki ama her şey bu kadar dijital dünyaya adapte olurken spor dalları neden bu dünyada olmasın ki? Yeni token olan Dotmoovs Coin kripto para piyasası içinde bu imkanı sunuyor.

Kripto para piyasası, birçok alana yayılarak geniş kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Bu dijital varlıkların gördüğü rağbet, bizlere yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Her geçen gün bu piyasanın geliştiğini ve kendisine kattığı yenilikleri görüyoruz. Bu yeniliklerden bir tanesi olan Dotmoovs Coin spor camiasının da radarına girmiş durumda.

Yapay zekayla desteklenen bu token platformu, dijital bir ortamda her kullanıcıya oyuna dahil olma imkanı sunuyor. Bu ortam sayesinde her kullanıcı eşit şartlarda oyuna giriyor ve becerilerini yarıştırıyor. Eşleşen her kullanıcının MOOV veya NFT kazanıyor olması ise eşsiz bir armağan!

Genelde finans üzerinde etkin olan blockchain teknolojisi, Dotmoovs sayesinde spora da yansıyor. Dotmoovs blockchain üzerine kurulmuş bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Bu platform, kişilerin adil ve eşit bir şekilde karşılaşarak mücadelesini sergiliyor. Bu platform güvenlik koşullarını da sağlaması açısından kullanıcılarından geçer not almayı başarıyor.

Blockchain sayesinde olası dolandırıcılık olaylarının da önüne geçiliyor. Sahte bilet ve sahte ürünlerin yer almadığı platform, kullanıcılarına güvenli bir ortam sunuyor. Platformdaki biletler, ürünler ve beceriler ise tokenlara dönüştürülebilmekte. Dolayısıyla kullanıcılar platform içindeki oyunlar ile kazanç da elde edebiliyorlar.

Platformda kayıtlı olan spor bilgileri ve profil bilgileri blockchain üzerinde saklanabilmektedir. Biyolojik ölçümler, tıbbi kayıtlar, sözleşme şartları ve anlaşmalar da buna dahildir. Dolayısıyla bu depolama sistemi sayesinde veriler güvenli bir biçimde saklanırken kulüpler ve takımlar arasındaki transferler karlı bir hal alır.

Dotmoovs Coin Yorum ve Geleceği

Dotmoovs Coin Yorum Ve Geleceği

Dotmoovs Coin, 2021 yılının Mayıs ayında piyasaya sürülmüş bir kripto para birimidir. Piyasaya sürülen MOOV’un %32’si kamu ve özel satışlarla satılmıştır. MOOV, özel satışlarda 0,003 dolara satılırken; kamu satışlarında bu tutar 0,004 dolardı. Ardından piyasaya arzı sunulan tokenlar 0,005 dolar üzerinden işlem görmektedir.

Peki Dotmoovs Coin nasıl satın alınır? Ethereum tabanlı olan MOOV ERC-20 standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle bu tokenı almanız için ETH değeriniz olmalı. Ardından MOOV satın alarak siz de oyuna dahil olabilirsiniz.

Çok yeni bir kripto para olan MOOV, geleceği konusunda herkesi merakta bırakıyor. Dotmoovs, şu an 0, 032 dolar üzerinden işlem görmeye devam ediyor. Önümüzdeki günlerde de yükselişine devam etmesi muhtemel görünüyor.

 

DYP Coin Nedir? DeFi Yield Protocol Coin Nasıl Alınır? 5 (2)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu