Altcoin

FRONT Coin Yorum ve Frontier Coin Geleceği 2021

0
(0)

Front coin 2021 yılında, özellikle Şubat ayında yakaladığı büyük çıkışla tanınmış bir kripto paradır. Zira bu tarihlerde de ATH rekorunu kırarak yeni bir seviyeye imza atmıştır. FRONT coin yorum ve öngörülerini takip eden yatırımcıların öncelikle coin projesini incelemesi gerekebilir.

Front Coin, esasen kullanıcıların mobil cihazlarından DeFi pozisyonlarını ve ERC-20 tabanlı coin’leri takip edebilecekleri bir proje olarak bilinmektedir. Projenin ana merkezi Hindistan’dadır. Özel anahtarlar istemeden ERC-20 tabana sahip kripto paraların izlemeleri gerçekleştirilebilir. Bu da FRONT’u diğer projelerden ayıran bir özelliktir. Peki, FRONT coin nedir ve ne işe yarar?

FRONT Coin Nedir? Avantajları Nelerdir?

Frontier, dünyaya yayılmış en az 15 üyeden oluşan bir ekibe sahiptir. Projenin kurucu ortakları Ravindra Kumar, Palash Jain ve Vetrichelvan Jeyapalpandy’dir. Söz konusu ekip FRONT biriminin geliştirilmesinde ve sürdürülebilirliğin sağlanması için çalışmaktadır. Her bir ekip üyesinin donanımlı ve tecrübe sahibi olduğunu da söyleyebilmekteyiz. Bunlara ek olarak ekip, Hindistan’da faaliyet sürdürmektedir.

Front Coin Nedir Avantajları Nelerdir

Peki, FRONT coin nedir, Front coin yorum nasıldır? Frontier coin, zincirden bağımsız olarak DeFi sistemlerini toplayan katmandır. Bu zamana kadar Ethereum başta olmak üzere, Binance Chain, BandChain, Kava ve Harmony sistemleri için DeFi desteği projeye eklenmiştir.

Önceleri StaFi Protokolü ile Polkadot ekosistemine girmeyi hedefleyen proje şimdilerde Serum ekosistemine dahil olmak için yoğun çaba harcamaktadır. Genel olarak misyonu, DeFi’nin temel parçalarını, ilgili oldukları sanal varlık platformlarında kullanıcılara sunmaktır.

Frontier (FRONT) Nasıl Alınır?

Frontier (Front) Nasıl Alınır

FRONT coin 2020 yılında piyasaya sürülmüş bir kripto paradır. Dolayısıyla ilk çıktığında sayılı borsada bulunurken, şu anda birçok global borsada işlem görmektedir. FRONT Coin Binance borsası ile birlikte aşağıdaki platformlarda listelenmektedir.

Yukarıdaki borsalara kayıt olan kullanıcılar, market arayüzünden FRONT alım satımına başlayabilir.

Frontier (FRONT) Coin Fiyatı

Frontier coin fiyatı yazının hazırlandığı sırada 1.30$ civarındadır. Son 24 saatte %8 oranında artış gösteren kripto para hala yükselmeye devam ediyor. Piyasa sıralamasında 432. Sırada yer alırken, toplam piyasa değeri 87 milyon dolar civarındandır. Ayrıca toplamda dolaşan arz miktarı 66 trilyondur.

FRONT Coin Yorum ve FRONT Coin Grafik Verileri

Front Coin Yorum Ve Front Coin Grafik Verileri

Son dönemde gerek listeleme gerekse proje ortaklıkları ile öne çıkan FRONT coin haber ve yorumları sıklıkla takip ediliyor. FRONT coinin tüm zamanları içeren grafiğinde görüldüğü üzere söz konusu birim şu sıralar ufak çaplı düzeltme aşamasına girmiştir. Bitcoin hareketine bağlı olarak seyrinde değişiklik olan FRONT, uzmanlara göre tam bir geleceğe yönelik proje olarak nitelendiriliyor.

Uzmanlar FRONT coin yorum için; tek bir yerden 4000’den fazla varlık göndermenin, depolamanın, kazanmanın ve yatırım yapmanın kolaylaştığını ve bunun FRONT sayesinde olduğunu da açıkça dile getiriyor. Bu sebeple coin için bir yorum yapacak olursak, gelecekte bu özelliklerinin önce çıkacağından bahsedebiliriz.

FRONT Coin Geleceği: 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

Front Coin Geleceği 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

Bir dönem FRONT coin Twitter ve Telegram gruplarında en sık takip edilen coin olmuştu. Bu sıralar yine sahnede gördüğümüz FRONT için uzmanlar yıl sonu fiyat tahminlerini aktarıyor. Popüler analiz sistemlerinden Price Prediction, 2021, 2022 ve 2023 yılları için görüşlerini aktardı.

Analiz sistemine göre FRONT 2021 yılı sonuna ait fiyat tahmini 1.33$ oldu. 2022 yılı için FRONT tahmini 1.91$ olurken, 2022’de görülecek maksimum seviye 2.20$ olarak belirtiliyor. Aynı şirketin 2023 yılı fiyat tahminine göre FRONT kademeli olarak yükselecek ve ortalama 2.69 dolar civarında seyredecek.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu